LIPOVON - ultimate weight reduction - 2

  • 285 469
  • 1 040
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 0
Като представител на един от сайтовете, които НЕ продават ментета ще олесня чудещите се като приложа комплексна снимка, която направих за да видите начина по който може да се познае ментето.



Първата кутия е оригиналният Липовон в новата му опаковка пусната в продажна преди няколко дена. Ако искате да си закупите оригинален Липовон само първата кутия отговаря на него. Втората кутия е оригиналният Липовон, но в старата кутия, като всички количества от нея са изтеглени от пазара и вече се продава само с новата кутия. На третата картинка е ментето, което е почти 1:1 копие със старата кутия на оригиналния Липовон. На снимката можете да откроите разликите, макар и дребни такива.

Ментето се разпространява в сайтовете:

Lipovonimport.com
My-lipovon.com
Bio-lipovon.com
Originalen-lipovon.com
Originalnalida.com
Lipovonmexico.alle.bg
Lipovononline.com

Надявам се да съм бил полезен. За да се подсигурите от закупуване на менте, задължително изисквайте опция "преглед преди да платя" от изпращача на продукта, за да видите какво получавате срещу парите си.

Последна редакция: пн, 14 окт 2013, 17:13 от freaker

# 196
  • Мнения: 21
Е то хубаво ама вие вече съвсем ни взехте за мезе. Ние сега от къде да знаем, че точно тази нова опаковка е баш оригиналната, а по другите сайтове са фалшивите. Въпросният потребител freaker ( който вече се представя като AssenG ), който се представя за представител на един от уж сайтовете които не продават "ментета" в предната тема има постове в които рекламира сайта си като уж клиент.
Айде стига вече!!!!  #2gunfire

Последна редакция: вт, 15 окт 2013, 10:18 от lili_vand

# 197
  • Мнения: 0
Е то хубаво ама вие вече съвсем ни взехте за мезе. Ние сега от къде да знаем, че точно тази нова опаковка е баш оригиналната, а по другите сайтове са фалшивите. Въпросният потребител freaker, който се представя за представител на един от уж сайтовете които не продават "ментета" в предната тема има постове в които рекламира сайта си като уж клиент.
Айде стига вече!!!!  #2gunfire

Госпожо/Госпожице, не е нужно да палите гумите. Щом смятате, че моето мнение е измамно и подвеждащо не се съобразявайте с него и купувайте от изброените в по-горното ми мнение сайтове. Не си натрапвам мнението.

# 198
  • Мнения: 24
Охх ако мислиш, че някой ще ти се върже на елементарните лъжи... хходи ги пробутвай тия работи в други сайтове  Wink НЕможе във всеки сайт да пише че ментето е с няколко сантиметра по високо от оригинала и в същия момент ти да публикуваш снимка на по високото шише и да заявиш, че това е оригиналният.... ooooh! намери си нормална работа отговаряща за годините ти и недей се занимава с глупости.

# 199
  • София
  • Мнения: 15
Здравейте
Да споделя с вас.Вече 20-ти ден пия от Lipovan който поръчах от "Оригиналния сайт" http://www.lipovon-bg.com/,но не се чувствам добре.До момента нито един килограм не съм свалила,постоянно се чувствам изморена и ми се спи,подтиснато ми е настроението,не мога да ходя до тоалетната и трябва да пия разхлабителни и т.н. От тях постоянно ми пресъхват устата и изпивам по 2,5-3 литра на ден вода.Мисля да изпия опаковката и да ги спирам.Всички други които са пили от тези хапчета са доволни,но при мен явно имат доста странични ефекти. Ако някой има подобни проблеми може да сподели.

# 200
  • София
  • Мнения: 3 645
Като представител на един от сайтовете, които НЕ продават ментета ще олесня чудещите се като приложа комплексна снимка, която направих за да видите начина по който може да се познае ментето.



Първата кутия е оригиналният Липовон в новата му опаковка пусната в продажна преди няколко дена. Ако искате да си закупите оригинален Липовон само първата кутия отговаря на него. Втората кутия е оригиналният Липовон, но в старата кутия, като всички количества от нея са изтеглени от пазара и вече се продава само с новата кутия. На третата картинка е ментето, което е почти 1:1 копие със старата кутия на оригиналния Липовон. На снимката можете да откроите разликите, макар и дребни такива.

Ментето се разпространява в сайтовете:

Lipovonimport.com
My-lipovon.com
Bio-lipovon.com
Originalen-lipovon.com
Originalnalida.com
Lipovonmexico.alle.bg
Lipovononline.com

Надявам се да съм бил полезен. За да се подсигурите от закупуване на менте, задължително изисквайте опция "преглед преди да платя" от изпращача на продукта, за да видите какво получавате срещу парите си.
И двите опаковки които си купих аз са същите като на втората показана снимка....новите хапчета, показани в официалния сайт и вече и в този от който аз купих са като на първата снимка....
В официалния сайт на Липовон има списък със сайтовете,дистрибутори на оригинален Липовон,сайта от който аз поръчах фигурира там
Няма нужда от излишни спорове,прочетете и си изберете от къде да поръчате,има сайтове с доставка само два лева,ако това е проблема!!!

# 201
  • Мнения: 5
Мога ли да си купя Липовон от някоя аптека или магазин? Не искам да го поръчвам. Моля ви кажете ми откъде мога да си го купя...И още един въпрос към тези които са го пили и е подействало: зелената опаковка е оригинала така ли? Поне аз така разбрах от всичко прочетено досега  newsm78

# 202
  • Мнения: 5
Здравейте,вчера пристигна моята опаковка от http://www.lipovon-bg.com/.При поръчка имат опция със звездичка и въпрос -От къде сме научили за Липовон?Аз написах ,че знам от БГ МАМА и да не ми пращат "ментета"....Simple Smile Мисля си ,че представителят им се е включил тук......Simple Smile
Та...от днес започвам,дано успея да сваля някой и друг килограм и нямам много странични ефекти!!!
Ще се включа пак за резултат Simple Smile

# 203
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Не ми се пишеше, но:
Резултата от цяла опаковка Липовон - убедително оригинален преди един месец, закупен от "отслабване ...." бяла ниска опаковка с бели хапчета (тогава навсякъде пишеше, че висока опаковка с хапчета различни от бял цвят е менте) е 0.
0 кг.
Ясно ли съм го написала?
При старт 76.6 кг. Днес теглото ми е 76.3, като падам до 75.8, ако не съм се хранила много на предния ден и съм посетила тоалетната. за мен това е 0 кг. разлика.
Бях жадна и пиех вода, бях леко замаяна и еуфорична. Пресъхваше ми устата. В нито един миг не спрях да изпитвам глад. В нито един миг не се почувствах, че ако ми предложат бисквита или шоколад ще кажа "Не благодаря, не ми се яде". Ядеше ми се. Почти спрях да обядвам обаче, което не ми беше много трудно. Ям само полодове на обяд - предимно ябълки, понякога и по 1 банан.
Пак да кажа:
Резултат 0 кг. и - 52 лв.
В близките .... месеци, години едва ли ще си закупя каквото и да било хапче за сваляне на кг. Моето вярване, че кг. с медикаменти не се свалят се потвърди.

# 204
  • София
  • Мнения: 3 645
Мога ли да си купя Липовон от някоя аптека или магазин? Не искам да го поръчвам. Моля ви кажете ми откъде мога да си го купя...И още един въпрос към тези които са го пили и е подействало: зелената опаковка е оригинала така ли? Поне аз така разбрах от всичко прочетено досега  newsm78
Не се продава в аптеките,някой  беше споменал,че го е взел от фитнес.....
Аз лично го поръчах, до офис на Еконт е два лева,и с опция да проверя.....така че не мисля че е проблем.
Моите и двете са от старите,сега навсякъде е новата опаковка,зеленото шишенце

# 205
  • Мнения: 0
А защо се чудите коя опаковка е оригинална - то е ясно - тази на оригиналния сайт на производителя
LIPOVON.COM . Там е новата зелена опаковка.
А относно ефекта - първия път преди 2 години - 7,5 кг.

# 206
  • София
  • Мнения: 2 044
А защо се чудите коя опаковка е оригинална - то е ясно - тази на оригиналния сайт на производителя
LIPOVON.COM . Там е новата зелена опаковка.
А относно ефекта - първия път преди 2 години - 7,5 кг.
Лелеее,какъв производител,какъв официален вносител?????? Mr. GreenВсичкият липовон се бърка в гараж LaughingА вътре какво има-никой не знае,какво спорите-менте,не менте,то самият липовон,сам по себе си  е менте.Пила съм два пъти-ефект 0,само един куп странични ефекти ooooh!

# 207
  • Мнения: 5
Здравейте, поръчах си Липовон от фитнеса където ходех преди. Вече съм на втора капсула. Чувствам сухота в устата и постоянна жажда (отдавам я на забързването на метаболизма). Също днес без проблем станах в 8, принципно мразя да ставам рано... Ще се претегля след капсула номер 7 за да споделя резултати Simple Smile Сега стартирам с 66 кг (висока съм 176 см.) СЪВЕТ към употребяващите Липовон: ако имате склонност да похапвате повече вечер, пийте капсулата на обяд. Аз съм точно такъв случай, мога през деня нищо да не ям, но вечерта много ми се отваря апетита! След като изпия хапчето, в следващите 4-5 часа не мога и да си помисля за храна.

# 208
  • Мнения: 82
Такаааа..
Четох,мислих ,та взех си поръчах.Шишенцето е зелено,капсулите бели, от оригиналния сайт...
Вече взех първото хапченце ,та да видим
Дано поне успее да ми овладее вълчия апетит  Praynig
Досега от хапчета не съм сваляла и грам,но все се надявам на чудо.
Обмислям ,ако забележа що-годе някакъв ефект, да взема да вкарам и малко сутрешна аеробика.Отчета ли "-" ще споделя.
Лек ден на всички!

# 209
  • Мнения: 0
Здравейте момичета Simple Smile
И аз днес почвам Липовон,надявам се да е успешно,висока съм 170 и в момента съм 66 кг. Мисля да съчетая таблетките с малко спорт и ядене на по-естествени храни,мисля и да не ям след 18.30ч.,че вечер се отпускам и прекалявам понякога...надявам се да е успешно и да няма странични ефекти при мен Simple Smile Успех на всички ! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт