LIPOVON - ultimate weight reduction - 2

  • 288 108
  • 1 040
  •   1
Отговори
# 210
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Цитат
Мисля да съчетая таблетките с малко спорт и ядене на по-естествени храни,мисля и да не ям след 18.30ч.,че вечер се отпускам и прекалявам понякога...
Всичко това е много добре, като идея, а и ти нямаш много излишни килограми. Защо не започнеш само с изброеното в цитата и не видиш, какво ще стане за 15 - 20 дни и да си спестиш Липовона?
Предвид последния ми пост съм твърдо убедена, че който "съчетава" таблетките със спорт и ограничено хранене (хранене предимно с леки храни, плодове и зеленчуци) може би сваля килограми. Това отслабване обаче изобщо не се дължи на Липовон, а по скоро на диетичния и/или спортен режим, на които се е подложил човека, докато пие Липовон.
Липовон има 1 единствен ефект - кара те да се чувстваш жаден и да пиеш вода. Само по себе си в това няма нищо лошо. Добре е да се пие повечко вода, но не пиенето на вода или пиенето на по-марко вода съвсем не е свързано с глада. Когато пия повече вода аз не се чувствам по-малко гладна. И да ги зарежат тези глупости "ти не знаеш дали си жадна или гладна".
Дори най-готиния ефект - пресъхнала ти е устата, пиеш вода, това не те кара да се чувстваш по-добре и пак ти е пресъхнала устата и си гладен, храниш се и пак пиеш вода и пак ти е пресъхнала устата, пак не се чувстваш ОК. Може евентуално да си се нахранил и да не си гладен, но въпреки водата гадното чувство в устата остава.
Накратко за пореден път повтарям:
Липовон не помага с нищичко на отслабването. Подозирам, че производствената му цена е някъде към 2 лв. Някой яко си пълни джобовете от него.
За отслабване само яка воля и тотална промяна на режима дали ще е от към хранене или от към спорт или най-добре и двете. За жалост марко хора могат да го направят, а и аз съм между тях  Wink

# 211
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Ето и нещо за регистрацията на сайта:
http://whois.polodomains.com/domain/bFuHnHEeZ9Pln1yyl418HA.._info.html
Тук дори има нещо, като мексикански телефонен номер.
Когато съм в "добро" настроение може и да звънна на +52.5555142394 и да се опитам да говоря с г-н Оскар Санчез, ако изобщо такъв човек и такъв телефонен номер съществуват.

# 212
  • Мнения: 6
Според мен Липовон действа на 99% от хората и вероятно има 1% които не са доволни. Но аз и моите приятелки, не познаваме човек който да не е отслабнал от липовона. Възможно е да има хора на които не им действа определено лекарство или билка.  newsm78

# 213
  • Мнения: 25
Свалих 4 кг. за почти 1 м., които ги качих отново за толкова време. Загуба на пари си е ....Промяна на начина на живот, промяна на навиците, пълен контрол върху живота ...това е успех.А да изпиеш една опаковка нещо си ...не е голям успех. И на мен ми се иска лесно и бързо, но така става само в рекламите.

# 214
  • София
  • Мнения: 3 672
В края на краищата никой не ви кара да купувате Липовон!!!!!
Това е тема за споделяне на мнения,ние сме потребители и казваме мнението си....Аз лично не агитирам никого....напротив надали има по- голям песимист от мен който да си е купил тези хапчета с нагласата че няма да подействат...
Ама напротив,подействаха,намалиха апетита ми....а колко други съм пробвала и си бяха пълен провал.........и гладна съм стояла и какви ли не диети съм правила....така и не свалих нищо......а за спорт.....аз цял живот спортувах....и все още тялото ми е стегнато въпреки че съм на 36 и от години не тренирам.....при мен спортуването не помага,превръщам тлъстинките в мускули....а как се сваля после знаете ли.....
Липовон ми помогна да достигна заветните 58 от 65 без гладуване,без спортуване с ядене на всичко но помалко.....и без странични ефекти.....
Защо да не го хваля,че аз съм с хроничен гастрит и колит дори и поликистозни яйчници имам....и този боклук според вас не ми навреди изобщо,а само ми помогна....
Преди два дни си взех резултатите от пълните изследвания.....всичко ми е ОК......така че за почти два месеца Липовон не ми е навредил на здравето с нищо....само ми помогна да се отърва от килограми ,с които се боря от 4 години

# 215
  • Мнения: 269
Факт е, че с Липовон се отслабва. Бях 63кг., а сега съм 56 кг., като ям всичко, но по малко. Даже вечер - по 2 реда черен шоколад. Закусвам мюсли, ям плод, обядвам месо и салата, след обяд ядки, сушени кайсии, ябълка.. Вечерям каквото има у дома, но не прекалявам. Пия по 1 липовон, но не всеки ден. Събота и неделя не го пия. Успях да задържа тези килограми вече 4 месеца, а това е огромен успех за мен, защото съм на 44 год. и имам Хашимото /от него се качват кила!!!/
Така че - смятам, че е добър продукт! Питам се колко ли време може да се пие с такива малки прекъсвания от ден-два.. или седмица.. Ако наистина е с растителен произход, т.е. е само гарциния и годжи-бери, мисля, че човек може да си го пие поддържащо с години....

# 216
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Темата е за споделяне на мнения. Ето защо може да се очаква, че между тях ще присъстват и отрицателни такива.
Аз си пиша моя факт.
Другото, което не мога да разбера, защо, ако един продукт е толкова успешен за толкова много хора достъпа до производителя му ще е практически невъзможен и всичко ще е забулено в толкова много тайни и колебания. Кой е производителя? Кой е истинския продукт? Кой или кои са официални дистрибутори? Какво ги прави официални дистрибутори и защо всички други са не официални и т.н.?

# 217
  • Мнения: 0
Сега да споделя ,след първия ден съм добре,нямам странички ефекти,само ми се пие повече вода,днес - 3,5 литра, но и доста потренирах и бях в сауна...Много важен момент е,че не ми се яде сладко вечер както обикновено,даже не съм яла след 18.30 и съм добре(а обикновено вечер пада голямото ядене)...имам доста мускулесто тяло,доста съм стегната,тренирам,но си имам и мазнинки и се надявам с Липовон нещата да се получат Simple Smile ( пробвала съм с Л-карнирин,какви ли не fat-burnars и нищо) Положително съм настроена и ще ви държа в течение  Wink Успех !

# 218
  • Мнения: 5
Според мен факта че има странични ефекти при препарат за отслабване е нормално...това показва че препарата действа. На шишенцето пише че се забързва метаболизма - нормално е да ти се пие повече вода след като процесите на обмяна работят по-бързо. По-скоро жаждата я приемам като доказателство, че хапчето действа. Много важен страничен ефект е безсънието. Неслучайно мазнините са енергиен резерв. Факта че се чувстваш енергичен и не можеш да спиш доказва че се горят мазнини които при топенето си се превръщат в енергия. Сърцебиенето също се обяснява със забързаната обмяна на веществата.
      И само да попитам тези които употребяват, действа ли по някакъв начин на цикъла? Пиете ли го по време на цикъл защото аз се чудя какво да правя, понеже ми предстои да ми дойде...  newsm78

# 219
  • Мнения: 0
И аз се чудя по въпроса с цикъла   newsm78
Иначе имам въпрос към момичетата,които пият Липовона на обяд - как става номера?
Смисъл сега аз си го пия сутрин на гладно и след около 1 час закусвам...ако искам да го пия към обяд - закусвам ,после огладнявам ,пия го,чакам примерно 30 мин. и обядвам,така ли? Или гладувате до обяд,за да го пиете? Иска ми се да изместя приема малко,за да ми се яде по-малко вечер ,а не съм сигурна точно как да стане...Благодаря предварително!   Simple Smile

# 220
  • София
  • Мнения: 3 672
Когато го започнах трябваше да ми дойде след 2 дни......така и стана ,по време на цикъла не съм го вземала умишлено....това са 3-4дни....
Този месец ми дойде нормално, но пак по време на цикъла не го вземах....така си реших сама.....нямам проблемен и болезнен цикъм,просто вече вземам Липовон през два три дни.....

# 221
  • Мнения: 5
Когато го започнах трябваше да ми дойде след 2 дни......така и стана ,по време на цикъла не съм го вземала умишлено....това са 3-4дни....
Този месец ми дойде нормално, но пак по време на цикъла не го вземах....така си реших сама.....нямам проблемен и болезнен цикъм,просто вече вземам Липовон през два три дни.....
  Неее и дума да не става да пия по две на ден  Grinning Просто го пия по-късно, някъде към 13;00 , защото сутрин не ми се яде много и спокойно мога да издържа на глад, докато на обяд и вечер ми е по-трудно гладуването. Сега ми е просто перфектно! За цял ден изяждам по 2-3 ябълки + 1 салата. Откакто го пия нямам калориен прием над 500 ккал на ден.

# 222
  • Мнения: 5
Ох, съжалявам са предния ми пост, отговора ми беше за kiira

# 223
  • Мнения: 0
Ох, съжалявам са предния ми пост, отговора ми беше за kiira

Ох,благодаря ти за отговора!Полезен ми е,защото от утре и аз мисля по-късно да го пия,че и при мен е глад вечер  Grinning ...иначе днес си го изпих нормално Липовона,продължава да ми се пие вода,много енергия имам през деня и се наспивам доста бързо...днес май попрекалих с тренирането,но съм добре...
Момичета на вас повлиява ли ви се целулита от Липовона? Аз имам по бедрата отзад и много ме дразни,мажа се с някакви кремчета,упражнения правя,обаче си стои там...сега намерих някакви промоции на Кавитация,досега не съм ходила на никакви процедури за отслабване,а на сайта пише,че след Кавитация на зона,за една процедура - зоната може да се намали с до 2см...на мен това ми се вижда ужасно много...чудех се дали да не изпробвам веднъж...също пишеше,че целулита много добре се повлиявал...вие как мислите,има ли някой ,който да е изпробвал този метод?А някой да е съчетавал Кавитация с Липовон?   Grinning  Извинявам се не искам да измествам темата,просто от скоро съм във форума,а много ми харесва как си помагате момичета,много ви се радвам...ако някой знае нещо по въпроса нека пише,мерси Simple Smile

# 224
  • Мнения: 5
Ами за кавитацията има много изписано, потърси =) Аз иначе имам следния проблем: изобщо не ходя до тоалетна по голяма нужда откакто го пия.... знам че не изяждам почти никакви количества храна, но все пак... някой има ли го този проблем и как да се справя с него? Не искам да пия слабителни. За 5 дена съм отишла само веднъж до тоалетна.  smile3506

Общи условия

Активация на акаунт