LIPOVON - ultimate weight reduction - 2

  • 288 173
  • 1 040
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 12
Здравейте, използвах Липовон- смъкнах  около 9 кг. за 4 м., уточнявам, че не съм пила хапчетата всеки ден, сега обаче искам да си ги поръчам, а не мога да се реша от къде... при толкава много сайтове и опасност да попадна на фалшиви... моля да ми помогнете...

# 241
  • Мнения: 5
Здравейте момичета. Преди да започна да пия липовон стартирах с 65 кг. След таблетка номер 7 бях 63. Прекъснах за 7 дена защото ми дойде цикъла. Сега съм на таблетка номер 10 и съм 62 кг. По време на паузата от 7 дена не съм си върнала нито 1 свален килограм.  Peace Стискайте палци да продължавам да вървя надолу  Simple Smile

# 242
  • Мнения: 8
Здравейте момичета.   bouquet Аз доста време ви чета и реших и аз да пробвам с ЛИПОВОНА. Embarassed Embarassed Embarassed Потърсих го в няколко фитнес салона за да съм сигурна, че е оригиналът, но никъде го нямаха. Sad Sad Sad  Престраших се и си го поръчах от www.otslabvane-bg.net с доставка 3,50 лв. и провери преди да платиш. За моя радост се оказа оригиналът. Реших се  на тази стъпка, защото ми е много трудно да пазя диета. Пробвах с няколко краткотрайни диети, но винаги си връщах после килограмите. От двете си бременности качих около 18 кг., които така и не успях да сваля, вече 6 месеца откакто спрях да кърмя бебка. Надявам се с тези хапчета и малко тренировки на велото да успея да сваля поне половината. И така аз започвам с 75,3 кг. и след седмица ще пиша какъв е резултата.

УСПЕХ НА ВСИЧКИ С ОТСЛАБВАНЕТО  newsm10 newsm10 newsm10

# 243
  • Мнения: 0
Steli1981, аз си го поръчах от официалния сайт www.lipovon-bg.com , а там има списък със сайтовете, които продават ментета. Този, от който си поръчала ти е ОК. Просто трябва да се чете повече относно това от къде да се купи.

# 244
  • Мнения: 8
Steli1981, аз си го поръчах от официалния сайт www.lipovon-bg.com , а там има списък със сайтовете, които продават ментета. Този, от който си поръчала ти е ОК. Просто трябва да се чете повече относно това от къде да се купи.

Здравей Neviana82, както писах много четох и видях, че 2 момичета си го бяха поръчали от там и им бил оригинала, а и аз като си го поръчвах исках да го видя преди да го платя.

Ето и моите резултати след няколко дена на тези хапченца. Вече съм 73.8кг. Пия си вода, но ми направи впечатление, че в началото ми се пиеше повече, а сега не толкова много. Относно съня нямам такъв проблем като вас. Много добре си спя. Относно храната хапвам си по малко, но вчера сутринта не издържах и си хапнах една кашкавалка ( то всички ядоха и на мен ми се прияде също). За колелото не ми остава време. Е това е от мен:
на 06.11 бях 75.3кг
на 10.11 бях 73.8кг.



УСПЕХ НА ВСИЧКИ

# 245
  • Мнения: 19
3-то хапче- резултат никакъв......
кога имаше резултати при вас
пия вода, наливам се направо, защото не мога иначе...
пия го сутрин, закусвам, обядвам и вечерям от всичко си ям, гледам да е по малко...
без диета дали въобще ще има резултат
ще се радвам да споделяте.......

# 246
  • Мнения: 1 095
3-то хапче- резултат никакъв......
кога имаше резултати при вас
пия вода, наливам се направо, защото не мога иначе...
пия го сутрин, закусвам, обядвам и вечерям от всичко си ям, гледам да е по малко...
без диета дали въобще ще има резултат
ще се радвам да споделяте.......

Не е лично към теб, Ани, но ти и всички, които пиете някакви добавки, не може да очаквате чудеса за 2-3 дни. Изчакайте поне 2 седмици и тогава преценете дали това е вашата добавка или не!

# 247
  • Мнения: 19
ТОЧ Ясно ми е това, но нали знаеш, че всяка жена иска веднага на момента да е супер променена и да се чувства красива Simple Smile))))))))
Приемам съвета ти и знам, че е така...
Ще видим след 1-2 седмици какво ще е положението. Аз по-скоро исках да питам дали ще има ефект ако не спазвам диета, защото четох че някои си хапват от всичко, дори сладко и тесто.......
Е, разбира се не всеки ден и по много Simple Smile Peace

# 248
  • София
  • Мнения: 3 675
ТОЧ Ясно ми е това, но нали знаеш, че всяка жена иска веднага на момента да е супер променена и да се чувства красива Simple Smile))))))))
Приемам съвета ти и знам, че е така...
Ще видим след 1-2 седмици какво ще е положението. Аз по-скоро исках да питам дали ще има ефект ако не спазвам диета, защото четох че някои си хапват от всичко, дори сладко и тесто.......
Е, разбира се не всеки ден и по много Simple Smile Peace
Аз съм от тези...ядях си всичко ,но доста по-малко от преди...
Ефект в теглото и килогламите видях на десетия ден,а имах и пропустато хапче/ако искаш прегледай ми старите постове,че вече не помня Crazy/
не съм спазвала диета,бях 64 кг свалих до 58,е миналата седмица прекалих с яденето,ама наистина прекалих и съм с кило нагоре...но вече не ги пия от втората опаковка имам около 23 хапчета....решила съм да ги пия веднъж седмично,че сега с това седене и плюскане....да не се наложи да купувам пак

# 249
  • Мнения: 19
vnd
Мерси за отговора!  Peace Hug

# 250
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Ани без диета няма да стане нищо. При мен не стана нищо без диета. Изпих около 25 хапчета без да си ограничавам храненето и ефекта беше никакъв. Сега си спестих 50-те лева за Липовон, но започнах 90-дневната диета. Не стоя гладна, храня се по правилата, не пия хапчета и ефекта е - 4 кг. за 17 дни. Движение или диета или и двете е решението. Липовона може би помага, ако е съчетан с нещо от горните две. Например може би помага да не озверяваш, когато си на диета, но на мен не ми подтискаше глада, само ми увеличаваше жаждата.

# 251
  • Мнения: 12
Здравейте, всеки индивидуално реагира на всички диети, предполагам, че е така и с Липовон. Търпение, повече движение и наистина ще видите резултата... от днес започвам прием, защото пише, че действа с натрупване, затова почивах около месец...

# 252
  • Мнения: 19
Момичета , мен не ме кара толкова на жажда, но се наливам. Grinning
Пия по 3-3,5 литра на ден, което за мен е страшно много.......
Не огладнявам, но си хапвам, защото пише че трябва задължително да се яде,
аз и по принцип не съм гладна, ами се тъпча ей така май.... много рядко изпитвам глад.
Пия хапчетата през ден, защото ме е страх да не ми прилошее нещо....,
но май ще ги почвам всеки ден, защото само първия ден ми стана гадно...
Досега съм изпила само 4-5 , минус 1 кг съм, но това го отдавам на това дали съм ходила в тоалетна , дали съм яла и т.н.
По принцип кг-те варират нормално 1-1,5 нагоре-надолу, което е нормално.
каквото стане Mr. Green

# 253
  • Мнения: 5
Здравейте, вече свалих 5 кг с хапчето, а ми остават още за около седмица. Пия го, не ми се яде, но въпреки това си налагам да не ям много...Според мен ако човек продължи с предишния си режим на хранене резултата няма да е много добър...или ще бъде, но чак след 2ра опаковка примерно....

# 254
  • Мнения: 0
Няма да спра да се очудвам какви безумия са готови да пият хората, само и само да отслабнат без да вложат някакво усилие да подобрят храненето и стила си на живот  Shocked Замисляте ли се какво трябва да причиняват на организма ви, с какви съставки са и какви са техните дълготрайни ефекти? Както и какво все пак сваляте? И като ги спрете тези хапчета? Или цял живот ще ги пиете? 

Общи условия

Активация на акаунт