LIPOVON - ultimate weight reduction - 2

  • 288 221
  • 1 040
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 3 676
Айде пак някой с поученията се появи ooooh!
Аз акъл от никого не искам,имам си достатъчно,но ако искаш да ми дадеш пари-няма да ти откажа
Върви с поученията си някъде другаде!!!!!!

# 256
  • Мнения: 13
Здравейте. Чета темата (всъщност и двете) от доста време и се самонавивах да взема да го пробвам това чудо на чудесата. От доста време имам проблем с килограмите - след третото раждане така и не си отидоха сланинките  Cry. Винаги съм се въртяла около 50-55 кг, а сега съм 80 кг. - разбирайте, че не се побирам в кожата си!!! Диети, фитнес... какво ли не, но резултат нулев. И много ме хваща яд някой "доброжелател" като се загрижи видите ли с какво си тъпча организма. Моят организъм - моите правила казвам аз, а ако след време си патя, то ще си патя от собствената си глава.

Както четох по-горе, не всички имат успех със спорт и диети и аз явно съм от тях. Не ям по цял ден и то не защото се ограничавам, а просто защото не ми се яде. Вечер я хапна нещо, я не. И то обичам зелена салата с кисело мляко (умирам си за нея  Heart Eyes). В къщи имам от тия дивотии, elliptical им викат тук - мисля, че се казва велотренажор - абе колело без седалка и с пръчки за ръцете. Та въртя го това чудо всяка вечер по 40 мин. (не пропускам вечер искам да отбележа). Но ефект никакъв досега. Вече месец откак ми донесоха от кафетата на Витаголд. Пия ги, но ефект още няма - една приятелка ми каза, че при нея ефекта е дошъл след първия месец, а аз имам запас за три, така, че ще видим.

Много се отплеснах - цял труд написах  Blush. Думата ми беше за тия вълшебни хапченца. Поръчах ги, днес би трябвало да пристигнат, та да видим дали ще имат ефект. Ще пиша разбира се как се развиват нещата. Поздрави на всички и успешно слабеене   bouquet.

# 257
  • Мнения: 8
Здравейте. Чета темата (всъщност и двете) от доста време и се самонавивах да взема да го пробвам това чудо на чудесата. От доста време имам проблем с килограмите - след третото раждане така и не си отидоха сланинките  Cry. Винаги съм се въртяла около 50-55 кг, а сега съм 80 кг. - разбирайте, че не се побирам в кожата си!!! Диети, фитнес... какво ли не, но резултат нулев. И много ме хваща яд някой "доброжелател" като се загрижи видите ли с какво си тъпча организма. Моят организъм - моите правила казвам аз, а ако след време си патя, то ще си патя от собствената си глава..................
Здравей, алекса, пожелавам ти успех с борбата с кг. И моите са ми от двете раждания.

Момичета само да ви кажа - днес 19.11 се теглих сутринта и вече съм 72.3кг.  Пожелавам Ви успех и на вас  Peace Peace Peace

# 258
  • Мнения: 19
steli1981 Бравоооооооооо!  Peace
Момичета, аз пих 4 хапчета само досега, но днес ми дойде и не съм пила.
Четох че някои от вас ги спират при цикъл„„„„„„„
Да взема и аз да ги спра сега , а ? Mr. Green
Пък после почвам всеки ден. Mr. Green

# 259
  • Мнения: 19
Стели, правиш ли диета?

# 260
  • Мнения: 13
steli1981 Бравоооооооооо!  Peace
Момичета, аз пих 4 хапчета само досега, но днес ми дойде и не съм пила.
Четох че някои от вас ги спират при цикъл„„„„„„„
Да взема и аз да ги спра сега , а ? Mr. Green
Пък после почвам всеки ден. Mr. Green

И аз четох, че се спира приема при цикъл. Можете ли да ме осветлите защо? Има противопоказания някакви ли? newsm78 Според мен не би трябвало да има, нали уж е натурално, но пък какво ли знам аз  Wink.

# 261
  • Мнения: 13
Здравейте. Чета темата (всъщност и двете) от доста време и се самонавивах да взема да го пробвам това чудо на чудесата. От доста време имам проблем с килограмите - след третото раждане така и не си отидоха сланинките  Cry. Винаги съм се въртяла около 50-55 кг, а сега съм 80 кг. - разбирайте, че не се побирам в кожата си!!! Диети, фитнес... какво ли не, но резултат нулев. И много ме хваща яд някой "доброжелател" като се загрижи видите ли с какво си тъпча организма. Моят организъм - моите правила казвам аз, а ако след време си патя, то ще си патя от собствената си глава..................
Здравей, алекса, пожелавам ти успех с борбата с кг. И моите са ми от двете раждания.

Момичета само да ви кажа - днес 19.11 се теглих сутринта и вече съм 72.3кг.  Пожелавам Ви успех и на вас  Peace Peace Peace

Благодаря за пожеланията, дано сработи, че вече не знам  Close. Ако нямаш против да те попитам на колко килограма стартира и за какъв период постигна тия 72 кг?

# 262
  • Мнения: 8
Здравейте. Чета темата (всъщност и двете) от доста време и се самонавивах да взема да го пробвам това чудо на чудесата. От доста време имам проблем с килограмите - след третото раждане така и не си отидоха сланинките  Cry. Винаги съм се въртяла около 50-55 кг, а сега съм 80 кг. - разбирайте, че не се побирам в кожата си!!! Диети, фитнес... какво ли не, но резултат нулев. И много ме хваща яд някой "доброжелател" като се загрижи видите ли с какво си тъпча организма. Моят организъм - моите правила казвам аз, а ако след време си патя, то ще си патя от собствената си глава..................
Здравей, алекса, пожелавам ти успех с борбата с кг. И моите са ми от двете раждания.

Момичета само да ви кажа - днес 19.11 се теглих сутринта и вече съм 72.3кг.  Пожелавам Ви успех и на вас  Peace Peace Peace

Благодаря за пожеланията, дано сработи, че вече не знам  Close. Ако нямаш против да те попитам на колко килограма стартира и за какъв период постигна тия 72 кг?


Ами
на 06.11 бях 75.3кг
на 10.11 бях 73.8кг.
на 19.11 бях 72.3кг, но да ти кажа, че се насилвам да сложа нещо сутрин за да не пия хапчето на гладно. А през уикендите, когато каката не е на градина, а мъжът ми не е на работа ходя за банички или им правя нещо тестяно, и се изкушавам и си хапвам, но ефект си има. Взех да се насилвам да пия по-вечко вода, че нещо спря да ми се пие Sad.

УСПЕХ, миличка

# 263
  • София
  • Мнения: 3 676
steli1981 Бравоооооооооо!  Peace
Момичета, аз пих 4 хапчета само досега, но днес ми дойде и не съм пила.
Четох че някои от вас ги спират при цикъл„„„„„„„
Да взема и аз да ги спра сега , а ? Mr. Green
Пък после почвам всеки ден. Mr. Green

И аз четох, че се спира приема при цикъл. Можете ли да ме осветлите защо? Има противопоказания някакви ли? newsm78 Според мен не би трябвало да има, нали уж е натурално, но пък какво ли знам аз  Wink.

аз лично така си реших,спирах ги за тези 4-5 дни
не съм си върнала килограмите ,нито първия ,нито втория път по време на цикъла.....

Alexabg1-  това ,което прочетох при теб...ти не ядеш,спортуваш,но не сваляш...
хормоните наред ли са...защото преди две години,когато пълнеех от въздуха беше точно това.....

# 264
  • Мнения: 13
steli1981 Бравоооооооооо!  Peace
Момичета, аз пих 4 хапчета само досега, но днес ми дойде и не съм пила.
Четох че някои от вас ги спират при цикъл„„„„„„„
Да взема и аз да ги спра сега , а ? Mr. Green
Пък после почвам всеки ден. Mr. Green

И аз четох, че се спира приема при цикъл. Можете ли да ме осветлите защо? Има противопоказания някакви ли? newsm78 Според мен не би трябвало да има, нали уж е натурално, но пък какво ли знам аз  Wink.

аз лично така си реших,спирах ги за тези 4-5 дни
не съм си върнала килограмите ,нито първия ,нито втория път по време на цикъла.....

Alexabg1-  това ,което прочетох при теб...ти не ядеш,спортуваш,но не сваляш...
хормоните наред ли са...защото преди две години,когато пълнеех от въздуха беше точно това.....

Честно да ти кажа, нямам идея, а и не съм се сещала за тая работа. Мислех, че е защото работата ми е да си седя на дупето по цял ден и затова (работя в офис), но пък както споменах, въртя мойта дивотия всяка вечер, а имам и хъски, което си е силничко, та затова гледам все аз да го разхождам, та да ме размахва повечко  newsm47. Дали може на хормонална основа да е това чудо?! И ако да, какво трябва да кажа на моя доктор? Че тия тука трябва да им кажеш камо ли не какво не ти е наред, че да те закърпят  ooooh!!

Само за ъпдейт - днес получих вълшебните хапченца. Утре сутрин почвам та да видим какво ще става  newsm17.

Последна редакция: ср, 20 ное 2013, 23:05 от Alexabg1

# 265
  • Мнения: 13
Здравей, алекса, пожелавам ти успех с борбата с кг. И моите са ми от двете раждания.

Момичета само да ви кажа - днес 19.11 се теглих сутринта и вече съм 72.3кг.  Пожелавам Ви успех и на вас  Peace Peace Peace

Ами
на 06.11 бях 75.3кг
на 10.11 бях 73.8кг.
на 19.11 бях 72.3кг, но да ти кажа, че се насилвам да сложа нещо сутрин за да не пия хапчето на гладно. А през уикендите, когато каката не е на градина, а мъжът ми не е на работа ходя за банички или им правя нещо тестяно, и се изкушавам и си хапвам, но ефект си има. Взех да се насилвам да пия по-вечко вода, че нещо спря да ми се пие Sad.

УСПЕХ, миличка

Че това си е живо постижение според мен. Ако аз успея да я докарам до там, купон ще вдигна  newsm68! Благодаря ти за отговора, да се надявам, че и при мен ще сработи - много му се надявам да помогне!

# 266
  • Мнения: 13
Искам само да е отчета. Не знам колко съм наред, дали не мръднах вече с тия мои килограми. Вчера сутринта пих първото хапче. Започнах със 79 кг. Тази сутрин на гладно - 77 кг.  #Crazy. Може ли да стане тая работа?! Не съм се утрепала да пия вода - успях да се насиля да изпия около 1.5 л. защото не съм и голям почитател, а и не ми съхне устата както очаквах, че да се наливам с литри  Thinking. През деня не съм яла просто защото не ми се ядеше, а вечерта към 6:30 хапнах пържолка на фурна с ориз (е, малка беше, без мазнини, а ориза беше около да кажем 3 - 4 супени лъжици, но то и повече не можах да поема) и си ръфнах една хапчица от на съпружеството бишкотката (изгледа ме стръвно между другото ама кой го интересува - така ми се усмихна тая бишкотка  Laughing). Не ми се вие свят, нямам главоболие, но и не ми притъпява напълно глада, де  Confused. Ама не съм така хищна както преди. Та с две думи - втори ден: -2 кг. Ако така продължавам, до Коледа ще се вкарам малко в ред и ще си поръчам още една опаковка, та дано се докарам на едновремешните ми килца  Praynig.

Между другото, като дойдоха хапченцата, реших да видя дали наистина са 30 - оказаха се 32  newsm78! Само споменавам...

# 267
  • Мнения: 96
Така се амбицирах и аз,момичета,с тези хапчета.Малко съм скептично настроена,че тъкмо свърших "зеленото кафе"....Искам само да озаптя ламята в мен,другото е лесно LaughingЩе ви почета още малко и от 1.12.ще си ги поръчам.Така,че пишете и се отчитайте...Успех,момичета  bouquet!

Последна редакция: сб, 23 ное 2013, 18:56 от sisi_35

# 268
  • Мнения: 3 371
Здравейте !  Hug
Четох ви доста преди да се реша да си поръчам Липовон, благодарение на споделеното от Вас, се престраших и днес сутринта приех първата капсула. Нямам да свалям много килограми, но напоследък нещо с волята ми не сме на “Ти“ Wink и реших, че ще си помогна с този продукт.
Извинете ме, може би ще задам въпроси, на които ви е омръзнало да отговаряте, но бих искала накратко само, да ми кажете за страничните ефекти - четох за съхнене на устата, безсъние и световъртеж. Това е резон при всички, които го приемат или е индивидуално ? Питам, че да знам какво да очаквам и да не се стряскам, ако ми се случи. И още - тези два литра вода на ден - задължителни ли са ? Аз имам периоди, когато просто не мога да пия много вода, но ще се поналея, ако е необходимо.
Движа се доста, играя народни танци, та предполагам, че и това ще е от значение за по- доброто действие на продукта.
Благодаря ви предварително и успех на всички !   bouquet

# 269
  • Мнения: 8
Здравейте !  Hug
...............................Извинете ме, може би ще задам въпроси, на които ви е омръзнало да отговаряте, но бих искала накратко само, да ми кажете за страничните ефекти - четох за съхнене на устата, безсъние и световъртеж. Това е резон при всички, които го приемат или е индивидуално ? Питам, че да знам какво да очаквам и да не се стряскам, ако ми се случи. И още - тези два литра вода на ден - задължителни ли са ? Аз имам периоди, когато просто не мога да пия много вода, но ще се поналея, ако е необходимо..................bouquet
Здравей,
 Относно въпроса ти при мен се появи само със съхненето на устата, други странични ефекти нямах. За водата аз пия колкото ми се пие, но се насилвам вечер преди ядене да изпия поне 1-2 чаши и после след ядене пак още 1. Така ям по-малки порции.  Simple Smile    УСПЕХ newsm10 newsm10 newsm10

Общи условия

Активация на акаунт