LIPOVON - ultimate weight reduction - 2

  • 288 154
  • 1 040
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 2
момичета за колко време дойдоха вашите хапчета че моите още ги няма Sad вчера ми писаха смс и никой не дойде

# 301
  • Мнения: 1
Здравейте,прочетох последното запитване и реших да помогна.Не знам на кой сайт го поръчвате,но  искам да ви кажа,че  на Lipovon-bg.com не са коректни и точни.Винаги ми бавеха поръчката с няколко дни ,дори и седмици.Сега си го поръчвам от друг дистрибутор и съм много доволна.

# 302
  • Мнения: 2
Здравейте,прочетох последното запитване и реших да помогна.Не знам на кой сайт го поръчвате,но  искам да ви кажа,че  на Lipovon-bg.com не са коректни и точни.Винаги ми бавеха поръчката с няколко дни ,дори и седмици.Сега си го поръчвам от друг дистрибутор и съм много доволна.

предпочитам да се забави, и да изчакам отколкото да взема пак някое менте ... Simple Smile но благодаря  все пак за помощта и съвета ще изчакам няколко дни още лошо е че няма тел. за връзка  Blush

# 303
  • Мнения: 2
някой друг ще изкаже ли мнение от къде го купувате и дали сте доволни ? аз закупих от lipovon-bg.com но не ми вдъхва много доверие ... моля за мнения Sad  Crazy е ще се радвам ако не съм сгрешила че поръчах от този уж официален сайт пък без номер за връзка

# 304
  • София
  • Мнения: 586
Мисля пак да започна да ги пия. Миналото лято останах много доволна Simple Smile . Моля ви момичета кажете ми - нали от тук да си ги взема: http://www.lipovon-bg.com/ . Преди си ги купувах от фитнеса, но вече не ги продават Sad

# 305
  • Мнения: 2
аз си ги поръчах от там и утре трябва вече да дойдат ,... само да кажа този "Европът" са некоректни много бявят значи, аз си ги поръчах след коледа някъде на 27 , обадиха ми се ,че имам пратка в Шумен и ако имам път да ида да си я взема ... но на мен не ми се разхождаше, защото аз си я потъчах до село да дойде .... и така чак утре (уж) ми казаха че ще ми ги доставят ... пф.......... нямам думи иначе ще  ми вземат 6,7 лв. за доставка налии ...

# 306
  • Мнения: 2
момичета дойде, сега и пих а дано да има фект дори ималкък ще се радвам много Simple Smile
ще комбинирам с Л-карнитин пише че ефекта бил още по добър ! Майната му на здравето  Twisted Evil

# 307
  • Мнения: 35
Последните няколко поста ме убиха !  ooooh!

Здравейте,дами(то заслабващите сме май ние двете с gospojata  goodscale)!Моят седмичен отчет е –1.500.Разочарована съм #Cussing out!

Здравей,VVEESS,аз си ги купих от тук http://otslabvane-bg.net/.Моята кутиика е от новите.Доволна съм,за сега от резултата.Ще видим като свърши кутията.

Как първо пишеш, че си разочарована, а точно след един пост - че си доволна?

ЗДРАВЕЙТЕ моми4ета!нека и аз споделя моя опит с липовон!за мен това е въл6ебно хап4е!запо4нах да ги пия лятото,като нямах никакъв виден проблем с теглото,просто мен и 2 кг изли6ни ме дразнят и тежат.висока съм 1,70 и мога да кажа 4е изглеждам мн добре,но нали знаете,женска му суета,искаме о6те и о6те.та,заради това си ги поръ4ах лятото и на 6ега на майтап си изпих 3 опаковки,като о6те напървата и без хранителен режим и никакъв спорт буквално се стопих!!близки мои които не ме бяха виждали отдавна даже се бяха притеснили да не съм била болна!а аз се хранех,даже някой път в огромни коли4ества и то джънк фоод.страни4ни ефекти има6е при мен,сухота в устата,сърцебиене,задух,нервно напрежение.контролирах ги като си вземах или валидол или валериян.спрях ги август месец и до сега ка4их 2-3 кг,и то само последния месец и то от нервно напрежение.сега пак ги пия от 10 дни,имам съ6тите страни4ни ефекти.мисля 4е не съм отслабнала все о6те,не се 4уствам спихнала,но и аз нямам много за сваляне,така 4е 6те стане по бавно и с натрупване!няма други такива хап4ета като липовон!

Изчетох го с 300 зора и като стигнах до валидола и валериана ....

Майната му на здравето  Twisted Evil

И това вече ме хвърли в оркестъра!

Последна редакция: нд, 12 яну 2014, 21:05 от skica

# 308
  • Мнения: 0
skica,истински се притесних за теб.Разбирам ,че преглеждайки нашите коментари  се разстройваш и не ти действат добре,така че моят съвет към теб е да спре6 да ги четеш  Peace

# 309
  • Мнения: 35
или да си взема валидолче  Grinning

# 310
  • Мнения: 16
Добър ден дами !  Grinning Преди време бях писала, че си купувам LIPOVON и ще пиша за резултатите, но постъпих много безотговорно и спрях да давам мнения на средата  Rolling Eyes  Общо взето продукта помага, но на мен страничните ефекти ми дойдоха в повече и след приема на 14 хапче ги спрях  Thinking А и преди това не ги взимах всеки ден, защото при мен определено нервността се засилваше и това хич не ми се понрави и ги спрях. За периода, през който ги пиех бях свалила около 5 кг., но аз карах колело и спортувах по 30-40 мин. Бих казала, че помагат, но определено на цената на здравето ни и не бих си взела втори път. Не знам дали е от тях или случайност, защото си дойде зимата, но получих  доста обилен косопад. Всички знаем, че зимата е периода, в който косите ни страдат и е нормално да имаме косопад, но за мен беше по-обилен от всички предходни зими  ooooh! Пак казвам не съм сигурна, че е от тях, но не мога и да го отхвърля и като твърдение. Хвърлих доста средства и време да възстановя нормалното състояние на косата ми. Надявам се поне на някоя от вас да съм била полезна. Пожелавам Ви успех, но внимавайте  Wink

# 311
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
skica,истински се притесних за теб.Разбирам ,че преглеждайки нашите коментари  се разстройваш и не ти действат добре,така че моят съвет към теб е да спре6 да ги четеш  Peace

aleksss14, мила да те питам нещо, понеже казваш че от лятото ги пиеш и си много доволна , не си пазила никакви диети ...... обаче аз мисля че съм те срещала лятото в точковата диета , и сега нещо се объркаш , хем не си пазила диета , моля те изясни

# 312
  • Мнения: 0
SVETLA BO,да заедно точкувахме лятото!първата опаковка на липовон изпих април месец.Свалих всичко,което бях натрупала през зимата.АБСОЛЮТНО БЕЗ ДИЕТА.в на4алото убиват апетита,но при мен в последствие всичко се нормализира и започнах да се храня много и то все с джънк и въпреки това отслабвах о6те и о6те.Точковата диета я почнах мисля 4е бе6е или края  на май или юни,просто за6тото е изпитан режим от мен,само на хап4ета не става!през това време успоредно съм точкувала,пиех липовон ,но през 3-4 дни.Сега отново пия липовон,но нямам съ6тия резултат,даже никакъв.Правя и точковата,не и изневерявам!Надявам се да съм отговорила на вси4ките ти въпроси? Peace

# 313
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
SVETLA BO,да заедно точкувахме лятото!първата опаковка на липовон изпих април месец.Свалих всичко,което бях натрупала през зимата.АБСОЛЮТНО БЕЗ ДИЕТА.в на4алото убиват апетита,но при мен в последствие всичко се нормализира и започнах да се храня много и то все с джънк и въпреки това отслабвах о6те и о6те.Точковата диета я почнах мисля 4е бе6е или края  на май или юни,просто за6тото е изпитан режим от мен,само на хап4ета не става!през това време успоредно съм точкувала,пиех липовон ,но през 3-4 дни.Сега отново пия липовон,но нямам съ6тия резултат,даже никакъв.Правя и точковата,не и изневерявам!Надявам се да съм отговорила на вси4ките ти въпроси? Peace
ох мила чудя се дали да ги пробвам тези хапчета , аз спрях точковата за 5-6месеца и веднага качих около 3кг но май пак ще се връщам на нея -хайде в другата тема ще си пишем че тук не е за нея  Peace

# 314
  • Мнения: 2
здравейте, мога само да споделя с вас че тези Липовон които си купих аз наистина потискат глада по цял ден съм си вкъщи и познайте все нещо тъпча, откакто взех липовон ставам в 10 пия 1 правя си кафе и до 3,4 следобяд никакъв глад не изпитвам но съм много жадна много нещо също което преди не се беше случвало при мен лошото е че не пия вода а  сокове...които са със съмнителна репутация(не натурални, а Присан и от тоя род...) и се убедих че ако пиеш алкохол по време на приема алкохола спира действието на липовона ...

Общи условия

Активация на акаунт