LIPOVON - ultimate weight reduction - 2

  • 288 261
  • 1 040
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 25
Да, с 90- дневната за шест месеца свалих 17кг, но си върнах 10 newsm78 Сега пак я започнах, но така или иначе вече съм купила и липовон. Поне опаковката да си изпия, че е 50 лева Joy


то и аз така изпих една за 50 лв , а после дадох 150 за изследвания....а лекарствата сега са по 70 лв на месец.......карайте си диетата и ако може да ги прежалите тези 50 лв хвърлете ги

# 391
  • Мнения: 506
Всичко е до организъм. Имам две приятелки които стигнаха до болница от диетата на Дюкан. Аз лично съм правила много стриктно 90 дневната и свалих смешните 2 кг. Липовона също ми действаше първите 15 дни, след това нищо. Всеки случай е строго индивидуален.

# 392
  • Мнения: 152
Ами аз съм на хранителен режим+липовона. Ако можем да се съберем и да даем на частна лаборатория да изследват консистенцията аз съм навита.

# 393
  • Мнения: 637
Миналата година по това време точно познах да го пия + малко ограничения в мазнини, сладки, тестени храни + малко упражнения и за 3 месеца бях  с 8 кила минус.
Дори тука съм писала и споделяла в темата.
Нито имах някакви оплаквания, нито съм стигнала до доктори.
Явно на всеки организъм се отразява по различен начин.

Сега пак си го поръчах от същото место и започвам по същия начин - доволна съм, защо не  Hug

------------------------

"Момичета...чета ви и не мога да ви се начудя. Не осъзнавате ли, че приемате амфетамини с тоя прехвален Липовон! Резултата е безспорен! Амфетамините подтискат центъра на глада в мозъка...за това някой дори се насилват за да хапнат нещо. Предизвикват невиждана сухота в устата...водят до безсъние! Човек на амфетамини може да не спи с дни! (в по големи дози ако се взима).
Че ще отслабнете спор няма...НО НА КАКВА ЦЕНА!
"

Нямах нито един страничен и негативен симптом: нито сухота в устата, нито пък чак да не изпитвам глад, и спя като бебе......   Thinking
Ям си по три-четири пъти на ден и то с добър апетит - наблягайки на плодове, зеленчуци, фрешове. Пия 2-3 литра вода и никакви проблеми вечер.
Чудя се на повече хора защо действа по особен начин  newsm78

# 394
  • Мнения: 2
Дами, някой поръчвал ли е от Lipovon-bulgariq.com ? аз бях си поръчала зимата от офицялният сайт и бях доволна само тая пуста доставка от куриерска фирма европът ме дразни, видях че от тоя сайт ги доставят с еконт дали ще са същите обаче ? ....

# 395
  • Мнения: 5 892
Дами, преди години бях пила Лида, после едни с червена чушка и имах страшно акне. С тези имали ли сте такъв страничен ефект?

# 396
  • Мнения: 2
не! поне при мен страничните ефекти са жажда безсъние и липса на апетит

# 397
  • Мнения: 11
Привет,дами! Аз съм 3-ти ден на липовон,но нямам нито сухота в устата нито нищо. Не съм и помислила че хапчетата са менте защото не са поръчвани от сайт а от инструктор и една пр е свалила с тях 5кг. за месец.  Наливам се с вода насила защото аз по принцип не пия вода. Иначе ме засищат дори за сладкото, а аз хапвам много сладко а сега седя и гледам моя син как похапва една вафла и не се дразня. Чудя се, ако не пия много вода дали ще се загуби ефектът. Благодаря

# 398
  • Мнения: 2
и аз вече 4ти ден пия немога да кажа че имам апетит, но май ми става лошо от тях, Зимата когато си взех не беше така! Не съм сигурна дали е от Липовона днес ще стане ясно значи, 2 дена ги пих вчера не днес пак пих и да видим дали пак ще ходя като замаяна  Crossing Arms важното е че нямам апетит но и аз на сила пия вода четох че за моят ръст и тегло трябва да изпивам поне 3 л. на ден това за мн е огромно количество аз едва пия по 1 л.  Shocked

# 399
  • Мнения: 11
Няма активност напоследък. Все пак ще попитам - мога ли да съчетая липовона с кленов сироп за 7-10 дни най-много,а може и по-малко, ако не издържа?

# 400
  • Мнения: 506
На опаковката на Липовон е описано да не се приема с други добавки.

# 401
  • Мнения: 25
Кленовият сироп не е добавка , а продукт. Може да се използва за направата на сладкиши или да се консумира като напитка с лимон.

# 402
  • Мнения: 242
Здравейте! Прави ми впечатление, че този Липовон в новите опаковки, няма същото действие като този от преди една година. Изобщо не ми действа. /не е менте/.  Дали някоя от вас има същите наблюдения и на какво може да се дължи това?

# 403
  • Sofiq
  • Мнения: 267
Здравейте! Прави ми впечатление, че този Липовон в новите опаковки, няма същото действие като този от преди една година. Изобщо не ми действа. /не е менте/.  Дали някоя от вас има същите наблюдения и на какво може да се дължи това?
Незнам на какво се дължи, но и аз имам същите наблюдения....

# 404
  • Мнения: 11
Кленовият сироп не е добавка , а продукт. Може да се използва за направата на сладкиши или да се консумира като напитка с лимон.
Именно за коктейл с лимон става на въпрос,той също засича глада и изчиства организма от натрупаните токсини. Предполагам ще има по голям ефект ако го съчетая с липовона, въпреки че ме е страх да не се обърка нещо,но ме успокоява факта,че поне едното не съдържа разни химикали

Общи условия

Активация на акаунт