LIPOVON - ultimate weight reduction - 2

  • 288 236
  • 1 040
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 165
започни го ,и ако и след раждането ти ,и дългото-6месечно пиене,и сега имаш резултат-пиши.

# 556
  • Мнения: 19
Zdraveite i ot men ot dulgo vreme sledq temite i cheta mnogo no za purvi put pisha na 19g sum zapochnah da piq lipovon na 17 visoka sum 170 bqh 82kg pih gi v produljenie na 6 meseca i svalih 20kilograma stanah 62 iskam da spodelq che sum mnogo dovolna v nachaloto imah glavobol i svetovurtej  ot nego no vupreki tova ne go sprqh predi 4 meseca rodih i sum 75 mislq otnovo da gi zapochna Simple Smile
___________
Пишете на кирилица.


Сподели от кой сайт го закупи? И ще чакаме да споделиш резултати!

# 557
  • София
  • Мнения: 826
Хора,не си давайте парите за този боклук!!!Рискувате си здравето!!!
Днес сутринта си изпих хапчето/6-то/ и изведох кучето на разходка.Изведнъж се закашлях жестоко и от носа ми изхвърча облак бял прах/знам колко абсурдно звучи,но е факт/!Явно капсулата се е спукала?!?!?И аз не знам точно какво се случи...Едва успях да се довлеча обратно в апартамента-затруднено дишане/и през носа и през устата/,вкус на лекарство,световъртеж...Прибрах се някак...пих вода...натъпках се с какво ли не...опитвайки се да премахна гадния вкус и да нормализирам дишането си!
Вече минаха 4 часа.Още не знам къде се намирам-световъртежа продължава/адски ме боли глава/кръвното ми е високо 130 на 80,а по принцип винаги ми е 90 на 60/пулсът ми е учестен/ръцете ми треперят и просто не мога да опиша колко тъпо се чуствам!ТЪПО-защото не беше нужно да минавам през този ад,за да разбера,че ЛИПОВОН е поредната гадост,с която се тъпчем,за да сме "красиви"!
НЕ ГО ПИЙТЕ!!!ЗДРАВЕТО Е ПО-ВАЖНО ОТ ТОВА ДА СЕ ХАРЕСАТЕ НА НЯКОГО...
p.s.-Съвсем сериозно съм се амбицирала да сигнализирам КЗП и да пратя хапчетата в някоя лаборатория,за да разбера с какво се тровим!


Много ми е интересно как се регистрирваш и още на същия час пишеш точно в тази тема?? Не защитавам никой и нищо просто споделям моето виждане! Аз съм контактувала с много хора който също употребяват липовон и за подобно нещо не съм и чувала! Просто тези реакции за които говориш ти не са реални!!


Щом ти е интересно,веднага ще ти обясня!Регистрирах се,за да споделя как реагира моя организъм на хапчетата и евентуално да предпазя и други от подобни "странични ефекти".В крайна сметка всеки сам си решава какво да пие...или да не пие...

# 558
  • Мнения: 19
здравейте отново резултата от 22.07.15 до днес е 3кг  все още си похапвам а ето го и сайта

Как си в момента ? Колко килограма загуби ти ?

# 559
  • Мнения: 161
здравейте и от мен,пия липовон от 2 дни,имам за смъкване 9-10 кг след качени 25-6 през бременноста Simple Smile Дано имам успех

# 560
  • Мнения: 19
Споделяйте от къде го купувате за да знаем, от къде е най-добре да се купува!
Мими на теб мога да ти пожелая успех със свалянето на килограмите!

# 561
  • София
  • Мнения: 587
Пия го от 10 дни, а съм и на 90 дневната. Резултат - НИКАКЪВ Sad

# 562
  • Мнения: 161
-2 кг за седмица и половина при мен,без диети

# 563
  • Мнения: 19
-2 кг за седмица и половина при мен,без диети
Какъв е крайния резултат, ако можеш и ти да кажеш от къде го взе Simple Smile

# 564
  • Мнения: 161
-2 кг за седмица и половина при мен,без диети
Какъв е крайния резултат, ако можеш и ти да кажеш от къде го взе Simple Smile
дотук -4 или 5кг ,като имам доста пропуски в приема
поръчах го от http://www.lipovon-bg.com/

# 565
  • София
  • Мнения: 587
Не изпих до край хапчетата - може би 5 са ми останали. Бях на почивка където не се уливах никак с храната - почти на диня карах, 2-3 пъти порция картофки, хляб никак и се прибрах с 2 кг. нагоре. Дори сладолед не ядох...

# 566
  • София
  • Мнения: 182
Взехме го със свеки и тя почна да го пие, а аз още се чудя. Боря се с едни 10кг качени след бременността, те бяха повече, но тези останаха най-трудни. Тя го пие от 3 дни и е с 1кг по-малко вече.
Я кажете как ви понася на вас. Пре свеки странични ефекти няма.

# 567
  • Мнения: 19
Взехме го със свеки и тя почна да го пие, а аз още се чудя. Боря се с едни 10кг качени след бременността, те бяха повече, но тези останаха най-трудни. Тя го пие от 3 дни и е с 1кг по-малко вече.
Я кажете как ви понася на вас. Пре свеки странични ефекти няма.

Аз лично загубих 7 килограма за месец когато го употребявах. Първата седмица по-малко, резултата се появи след 10 ден. И при мен не е имало странични ефекти. Вие от къде го закупихте?

# 568
  • Мнения: 1 212
Здравейте, има ли някой, който скоро си е купил от Липовона? Аз го пия втори ден и резултата е .... никакъв. Всъшност, има някаква разлика - увеличи ми се апетита, и вчера ме боля почти цял ден главата. Знам, че е рано за равносметка, но аз съм пила преди време и Редуктил и Лида, от които в момента в който изпиеш първото хапче започват т.н. странични ефекти, които според мен са гаранция за наличието на "отслабващата" съставка в хапчето... Сега не виждам как ще отслабна, като освен че съм гладна, не съм и жадна. Просто нищо!

# 569
  • Мнения: 1 212
Пак съм аз. Чувствам се  длъжна да коригирам мнението си и да поднеса извинение на родните производители! Днес ми е четвърти ден. Вчера нищо не съм яла, освен 2 картофа  и малко фъстъци - не съм гладна! До 10 сутринта бях изпила 1,5 л. вода, след това поне още 3. Не се насилвам, пие ми се. Днес положението е същото! Надявам се скоро да тръгнат и килата надолу. Е, няма да са 15 кг. за 10 дена, но пък е по-поносимо положението!

Общи условия

Активация на акаунт