LIPOVON - ultimate weight reduction - 2

  • 288 232
  • 1 040
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 117
Нека и аз да споделя мнението си за липовон -и при мен действа. Аз съм пълна от дете,но докато в началото бяха 4-5кг.излишни след раждането станаха 20. Пробвах почти всички хапчета, които се предлагат на пазара. Лида я вземах
два пъти като мислех,че първия път е била фалшива. Втория път я взех от друго място и пак нищо. Пробвах още с мейзитанг, акай бери,едни капки за отслабване, които бяха доста скъпички и с какво ли още не. Нямах странични ефекти и резултати нямах.Аз винаги се тъпча,преяждам и само липовон спря вълчия ми апетит.Ще кажете,че ако не ядеш ще отслабнеш и без хапчета. Но не е така,защото аз винаги през живота си съм вечерята и след нея сладко в промишлени количества. Но с липовон не вечерям и не изпитвам глад. През деня ям всичко по малко и бързо се засищам. Пия го от 11 дни килограми не мога да кажа понеже сме скарани с кантара, но по дрехите се усеща,че съм отслабнала. Дънките,които едва закопчавах сега се въртят около мен. Странични ефекти са безсъние и понякога ми е доста студено. Безсънието ме мъчи доста,защото по принцип съм поспалана, но ще търпя. Ако има значение липовон го поръчах от lipovon-bg.com. Извинявам се за дългия пост.

# 616
  • Мнения: 636

 Ако има значение липовон го поръчах от lipovon-bg.com. Извинявам се за дългия пост.

Кога сте си го поръчали от този сайт, тъй като аз миналата година / когато за втори път / поръчах вече нямаха същия ефект като първите и .... така седят още в нас?
Явно имат различни партиди - и на късмет кой какво нацели!

# 617
  • Мнения: 117
  Simple Smile даже мисля да си взема още една опаковка за да направя пълния курс от два месеца

Последна редакция: вт, 22 мар 2016, 10:59 от сладка загадка

# 618
  • Мнения: 117
Аз бях така с лида. И двата пъти попаднах на фалшива. Може би пък е до организъм. ... знам ли newsm78

# 619
  • Мнения: 12
Липса на апетит, безсъние, енергия, жажда, сухота в устата, виене на свят и отпадналост накрая. Ако кажете и че зъбите си стискате и пушите повече.. Това си е чист амфетамин. Ефекта е същия.

Последна редакция: чт, 24 мар 2016, 19:20 от alexaa1

# 620
  • Мнения: 23
Ако има значение липовон го поръчах от lipovon-bg.com. Извинявам се за дългия пост.

Значи от тука написаното да разбирам, че все пак този сайт е най-надежния от всички които предлагат липовон ? Аз също поръчвам от него и честно казано не смея да рискувам да си купя от друг, макар че в някой сайтове го има и по-евтин.

# 621
  • Мнения: 45
Здравейте и от мен момичета! Включвам се в темата тъй като днес е първия ми прием на Липовон. Препоръча ми го познат лекар, който знае, че от години се боря с излишни килограми. Преди години влязох във форма със Системата минус 60, но оттогава тотално промених начина си на живот и върнах всичко в начална фаза. Днес изпих първото хапче, което ми беше купено от този лекар. Изпих го около 6:30 тъй като от прочетените мнения ми се стори по-редно да го пия по-рано, за да нямам големи смущения в съня. Закусих си нормално, но от приема му беше минало малко време, в което не смятам, че е възможно да е имало ефект все още. В момента пия вода, като имам чувството, че постоянно съм жадна. В момента не чувствам глад, може да се каже, че е внушение дори, но по принцип държа доста сладко при мен, за което честно казано дори не мисля, а имам навика до 12 часа да си похапвам. Иначе моя приятелка също го започна вчера като ми сподели, че определено през целия ден не е имала желание за храна и е хапвала колкото да се каже, че е яла нещо като храненията й са се състояли основно от зеленчуци, защото не е имала желание за друго. Също така ми сподели, че доста вода е изпила, а за човек който изпива по литър течности на ден включително кафета и сокове смятам, че е един добър плюс. Дано има положителен резултат тъй като варианта за постоянен емоционален глад не е добър определено. Ще споделя мнение за действието му върху моя организъм отново след като го приемам по продължително време.

# 622
  • Мнения: 23
Чакаме да споделиш резултати. Също така от кой сайт е закупен продукта. Успех

# 623
  • Мнения: 45
Здравейте! Хапчетата ги купих от фитнес магазин във Варна. Моите познати ми гарантираха за продукта. Отделно, че е и ужасно трудно да си го намеря, защото бързо свършват бройките. Минаха малко по-малко от две седмици. Първо да уточня, че аз имам наистина много килограми за сваляне. Равносметката от 10-тия ден, в който всъщност се теглих са -5 килограма. Като правя уточнението, че се опитвах да ограничавам храната, но не с някакъв фанатизъм. Закусвах и обядвах, като на обяд не консумирах хляб и вечерях със салатки. Пия по малко над 2 литра вода. Преди няколко дни реших да комбинирам с 90дд и днес ми е трети ден на нея. Свикнала съм да закусвам и си мислех, че ще умра само с плод, но се чувствам добре. Сега е едва началото, а не се чувствам озверяла от глад. Видях, че доста от момичетата се оплакват от безсъние. При мен беше налице първите два дни, а след това отшумя. Много по-енергична съм и дори с малко сън съм в кондиция цял ден. Иначе за свалените килограми според мен са доста и първоначално мислех, че са основно вода, но забелязвам, че по-лесно закопчавам дрехи, които преди са ми били опънати. Смятам, че това е едно добро начало Simple Smile

# 624
  • Мнения: 23
Това е много добре, браво. Продължавай в същия дух. Не знаех, че липовона се продава и по фитнес клубове. На каква цена го взе?

# 625
  • Мнения: 45
Ами цената беше както в сайта - 50 лева. Иначе да споделя до момента в комбинация с 90дд свалените килограми са вече 10, като определено усещам разлика по дрехите, които преди ми бяха доста изпънати, а сега са ми дори една идея свободни

# 626
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Ами цената беше както в сайта - 50 лева. Иначе да споделя до момента в комбинация с 90дд свалените килограми са вече 10, като определено усещам разлика по дрехите, които преди ми бяха доста изпънати, а сега са ми дори една идея свободни
bouquetБраво

# 627
  • Мнения: 83
http://www.lipovon-bg.com/ - това ли е оригиналът ??? и аз се чудя дали да поръчам?

# 628
  • Мнения: 31
Здравейте, Включвам се и аз. Поръчах Липовон, от сайта цитиран по-горе. Днес ми беше 4-тото хапче и се качих на кантара показа -2,5 кг. Не знам дали е от хапчето или от това, че много съм се навила, че ще отслабна с тях, но ефект има, виждам го и в огледалото, а и дънките сякаш са ми по широчки от преди. Няма никакви странични ефекти за сега, спя си добре, не ми прилошава, единствено сухота в устата и при движение се потя повече от преди. Силно се надявам ефекта да е такъв до края и да сваля излишните килограми.

# 629
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Замислям се, но се чудя от къде да ги поръчам.

Общи условия

Активация на акаунт