LIPOVON - ultimate weight reduction - 2

  • 288 243
  • 1 040
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 2
Здравейте! От 3 дни пия Липовон. От страничните ефекти - само сухота в устата. Поръчах го от lipovon.bg. Току-що се регистрирах специално, за да споделям резултати и комуникирам с тези, които консумират таблетките. Постоянно съм жадна - пия по 2-4 литра вода на ден, което е страхотно  Grinning
От доста време се боря с излишните килограми - свалям качвам, връщам, че и отгоре. За всички тези години само с 2 диети успях да сваля и задържа - миналата година - със зелева супа (до ден днешен не ям зеле), а тази - с диетата на Ваня Червенкова - за месец свалих 10 кг. От тях качвам  по 2-3 кг по време на цикъл, после си ги свалям. Изморих се от диети и режими и затова силно се надявам да съм от тези, на които Липовон действа. Доста различни гледни точки изчетох, малко се разочаровах, малко обнадеждих.... ще видим  Rolling Eyes Успех на всички
71.8 кг, 165 см .... - това са кг, на които започнах с Липовон. Тази сутрин се теглих от любопитство и бях 70.5 кг.
Предполагам съм изхвърлила задържана вода.

# 646
  • Мнения: 1
Здравейте! Днес цял ден се ровя във форума и чета за този липовон, та накрая се регистрирах, че си го и поръчах.. Надявам се да пристигне бързо и да има ефект. Всъщност, почти истерично искам да отслабна - свалих 20кг със спорт и диета преди 3 години и нещата си бяха ОК до този момент - не знам какво стана. Напоследък си стоя вкъщи, може би заради обездвижването започнах да качвам... Както и да е, започнах да правя упражнения вкъщи, не се храня кой знае колко обилно, но.. Склонна съм към напълняване и не ми харесва да приличам на бухта Sad дано Липовона спомогне. Като го получа ще пиша какъв е ефекта и има ли резултат. Стискайте ми палци, моля ви

# 647
  • Мнения: 23
Много е важно всеки който използва липовон да пише от къде го поръчва за да знаем кои сайтове продават ментете. За този определено съм сигурна lipovon.site, те въобще нямат холограмен стикер на кутията. Бъдете внимателни.

# 648
  • Мнения: 33
Здравейте, през 2013 г за първи път пих Липовон, от lipovon-bg,  за 3 мес. заедно с още две приятелки. Тогава свалихме килограми, на всяка, колкото й беше нужно. След това започнахме и да спортуваме и успяхме да задържим килограмите. През 2015, по различни причини отноно качихме изгубените кг и отново поръчахме от горния сайт, който смятам, че продава оригинала. Пихме го 2 месеца, освен страничните ефекти, резултат нямаше. Бяхме разочаровани. Сега искам пак да сваля поне 4-5 кг и да възобновя спортуването, но се притеснявам, дали ще има ефект. Според мен заради огромния интерес е по-разредено и няма същия ефект от преди 3 години. Другият вариант е след първа употреба и резултат, организма да се нагажда към лекарството и то при повторна употреба да не действа.
Много съм объркана и се колебая, дали да поръчам пак.

# 649
  • София
  • Мнения: 587
Аз също след първия път вече нямам резултати. В момнта правя втори опит и да сега нищо.

# 650
  • Мнения: 46
Здравейте момичета! Преди доста години...вероятно 2013 си бях купила Липовон от един магазин за фитнес добавки във Варна. Наистина имаше ефект...никакъв глад, даже отвращение от храна изпитвах, но имах много странични ефекти - не можех да спя и зениците ми бяха ужасно уголемени...бях неадекватна ис прях да го пия. Сега понеже имам да свалям доста се чудя дали да не го почна пак и да се опитам да разделя на половина капсулата...знам, че няма да е точно, но явно ми идва силен щом с 1 хапче не усещах глад 3 дни и не можех да мигна цели 3 дни.

# 651
  • Мнения: 2 487
Откъде във Варна може да се намери?

# 652
  • Мнения: 23
Здравейте, през 2013 г за първи път пих Липовон, от lipovon-bg,  за 3 мес. заедно с още две приятелки. Тогава свалихме килограми, на всяка, колкото й беше нужно. След това започнахме и да спортуваме и успяхме да задържим килограмите. През 2015, по различни причини отноно качихме изгубените кг и отново поръчахме от горния сайт, който смятам, че продава оригинала. Пихме го 2 месеца, освен страничните ефекти, резултат нямаше. Бяхме разочаровани. Сега искам пак да сваля поне 4-5 кг и да възобновя спортуването, но се притеснявам, дали ще има ефект. Според мен заради огромния интерес е по-разредено и няма същия ефект от преди 3 години. Другият вариант е след първа употреба и резултат, организма да се нагажда към лекарството и то при повторна употреба да не действа.
Много съм объркана и се колебая, дали да поръчам пак.

По принцип и аз вярвам само на този сайт и от него поръчвам и го препоръчвам на приятелки. Но е напълно вероятно липовона да е на партиди и да си попаднала на кофти партида.

# 653
  • Мнения: 21
Здравейте, през 2013 г за първи път пих Липовон, от lipovon-bg,  за 3 мес. заедно с още две приятелки. Тогава свалихме килограми, на всяка, колкото й беше нужно. След това започнахме и да спортуваме и успяхме да задържим килограмите. През 2015, по различни причини отноно качихме изгубените кг и отново поръчахме от горния сайт, който смятам, че продава оригинала. Пихме го 2 месеца, освен страничните ефекти, резултат нямаше. Бяхме разочаровани. Сега искам пак да сваля поне 4-5 кг и да възобновя спортуването, но се притеснявам, дали ще има ефект. Според мен заради огромния интерес е по-разредено и няма същия ефект от преди 3 години. Другият вариант е след първа употреба и резултат, организма да се нагажда към лекарството и то при повторна употреба да не действа.
Много съм объркана и се колебая, дали да поръчам пак.

По принцип и аз вярвам само на този сайт и от него поръчвам и го препоръчвам на приятелки. Но е напълно вероятно липовона да е на партиди и да си попаднала на кофти партида.


Подкрепям! Незнам кофти партида ли е какво е, но не им струва липовона на lipovon-bg, фалшив сайт, оригинален сайт, тинтири минтири, или работи или не. Сега попаднах на една лида уж силна в шишенца и мисля с нея да опитам, но събирам още отзиви.

# 654
  • София
  • Мнения: 587
За Лида-та чух доста лоши отзиви и много последствия за организма след това... от хормони, до рак...

# 655
  • Sofiq
  • Мнения: 267
Да чукна на дърво от има няма 8 години пия лида и за сега нищо ми няма. Според мен всички хапчета за отслабване, които вършат работа и липовон и лиди и тнт имат една и съща или подобна "тайна" съставка.

# 656
  • Мнения: 2 487
А сваляш ли кг, как ги задържаш откъде ги поръчваш?  Можр и на лични.

# 657
  • Мнения: 448
Някой да сподели скорошни резултати от приема на LIPOVON, както и други мнения/положителни или отрицателни/ .

# 658
  • Мнения: 5
Здравей те Simple Smile И аз се записвам към темата прочетох доста и разнопосочни мнения за продукта, но в крайна сметка реших да опитам. Днеска правя поръчката на продукта, и ще споделя и за странични ефекти- имали или не, как ми повлиява на апетита ( най- важното за мен ). Аз нямам много кг за свалям борбата ми е с 3, 4 кг максимум, но напоследък съм под стрес и нямам никакво движение, а съм си доста активна попринцип. Пила съм преди няколко години мейзинг и имаше това убиване на апитита и нужда за много вода, пила съм и лида пак със същите симптоми, но миналата година поръчах и едните и другите от различни места и или има вече ужасно много ментета на пазара или на мен не ми влияят, но като се има в предвид, че когато ги пих за първи път приема ми не беше много продължителен за седмица не вярвам чак толкова да са се наслоили в организма, че да не ми действат вече. Чета редовно бг- мама по различни теми, но коментари рядко публикувам. Ще кажа мнение когато пристигне продукта и видя как действа върху мен .

# 659
  • Мнения: 23
Здравей те Simple Smile И аз се записвам към темата прочетох доста и разнопосочни мнения за продукта, но в крайна сметка реших да опитам. Днеска правя поръчката на продукта, и ще споделя и за странични ефекти- имали или не, как ми повлиява на апетита ( най- важното за мен ). Аз нямам много кг за свалям борбата ми е с 3, 4 кг максимум, но напоследък съм под стрес и нямам никакво движение, а съм си доста активна попринцип. Пила съм преди няколко години мейзинг и имаше това убиване на апитита и нужда за много вода, пила съм и лида пак със същите симптоми, но миналата година поръчах и едните и другите от различни места и или има вече ужасно много ментета на пазара или на мен не ми влияят, но като се има в предвид, че когато ги пих за първи път приема ми не беше много продължителен за седмица не вярвам чак толкова да са се наслоили в организма, че да не ми действат вече. Чета редовно бг- мама по различни теми, но коментари рядко публикувам. Ще кажа мнение когато пристигне продукта и видя как действа върху мен .

Здравей, от къде го поръча ?

Общи условия

Активация на акаунт