LIPOVON - ultimate weight reduction - 2

  • 288 178
  • 1 040
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 448
Здравейте. Навих да си купя хапчетата с цел сваляне на 5 трудни кг.(ужасно бавен метаболизъм имам), но реших да си ги поръчам през декември (поради други обстоятелства).
Въпросът ми е дали сте забелязали покрай празниците-декември месец имат ли някаква промоционална цена таблетките или се запазва същата цена.

# 676
  • Мнения: 52
Здравейте! Пих хапчетата преди около 2-3 месеца. Имаше голям ефект наистина (свалих около 4-5кг) и разликата беше видима! Но проблема е, че след като ги спрях, рязко започнах да качвам и върнах килограмите двойно, та сега се чудя какво да правя.. Възможно ли е това да е от хапчетата, имали ли сте подобен пробрем?  Cry

# 677
  • Мнения: 448
Здравейте! Пих хапчетата преди около 2-3 месеца. Имаше голям ефект наистина (свалих около 4-5кг) и разликата беше видима! Но проблема е, че след като ги спрях, рязко започнах да качвам и върнах килограмите двойно, та сега се чудя какво да правя.. Възможно ли е това да е от хапчетата, имали ли сте подобен пробрем?  Cry
А колко време ги пихте.Само една опаковка за един месец или повече. Четох че трябва да се пият поне 2 опаковки точно за да не се получи йо-йо ефекта.
Нека да споделят мнение тези който са ги ползвали отдавна дали при тях е имало подобен проблем.

Последна редакция: пт, 11 ное 2016, 10:16 от dani_part

# 678
  • Мнения: 52
Здравейте! Пих хапчетата преди около 2-3 месеца. Имаше голям ефект наистина (свалих около 4-5кг) и разликата беше видима! Но проблема е, че след като ги спрях, рязко започнах да качвам и върнах килограмите двойно, та сега се чудя какво да правя.. Възможно ли е това да е от хапчетата, имали ли сте подобен пробрем?  Cry
А колко време ги пихте.Само една опаковка за един месец или повече. Четох че трябва да се пият поне 2 опаковки точно за да не се получи йо-йо ефекта.
Нека да споделят мнение тези който са ги ползвали отдавна дали при тях е имало подобен проблем.
Пих 1 опаковка и половина (като тази половина всъщност е малка кутийка, мисля 15 хапчета бяха). Не бях чувала това за 2-те опаковки, ще се разровя да прочета, благодаря.

# 679
  • Мнения: 5
Обещах, че ще пиша след края на приема на Липовон. Да уточня взех опаковка за 15 дена, като по време на приема имах главоболие и то на моменти нетърпимо, не ми се пиеше вода, а изхвърлях течности, което си беше през 15-те дни.  Свалени са 1,400 кг, което е нито много, нито малко ( нямам много за сваляне ). Не ме изкушаваше храната като цяло, когато я видя или ми замирише от някъде на нещо любимо, но когато сядах да се храня си хапвах добре. Първите няколко дни определях състоянието си като " не знам какво ми се яде " и хапвах по една, две хапки от това, от онова и накрая се отказвах да ям. След това обаче нямах проблем хапвах си нормално.
 Вероятно имат ефект хапчетата, но ако се очаква онзи разтърсващ ефект за 2,3 дни да се чувствате, че храната никак не ви е нужна ( който аз очаквах, ако трябва да съм честна), ами не няма го това действие, друго е действието Simple Smile

# 680
  • Мнения: 5
Здравейте ,
мили мамчета. Реших и аз да споделя своя опит с "Липовон" и борбата с излишните килограми  #2gunfire .Първо да спомена,че съм отслабвала няколко пъти значително чрез хранителен режим ,тежки тренировки и часове наред в зала с треньор. Но времето при мен напредва и вече нямам абсолютно никаква възможност да посещавам зала или да ходя да тичам в парка.Излизам сутрин в 8:00 и се прибирам в 20:00 часа и ми е невъзможно просто,каквото и желание да имам.Предполагам,че много мами са като мен и прекарват деня зад бюрото ,а килограмчетата растат. Поръчах продукта началото на октомври (30 хапчета),първите около 6 дена абсолютно никакъв апетит, да не кажа пълно отвращение към храна( което за моята натура е невъзможно,защото съм много сладковкуса) Имах главоболие,световъртеж,безапетитие,неутолима жажда. Но след 7-я ден понамаляха симтомите и организма ми привикна .Почнах да си похапвам умерено ( без тестени и захарни изделия) До 14-я ден свалих около 2,700кг .После поспрях да ги приемам ежедневно и почнах през ден,през два ,защото си мислех ,че така ще се възвърне безапетитието, но уви . И повече така и не свалих,но бях чела изрично ,че трябва да се приемат 2 месеца (2 кутии) така,че днес ги поръчвам и ще Ви държа в течение .Препоръчвам Ви да не ги приемате след 11:00 a.m. ! Една неделя след домакинските задължения се бях отнесла и ги изпих към 11:10  a.m. и след това не съм мигнала,спах чак на другата вечер.
Да споделя,че имам за сваляне 5-6 кг не повече ,но идва зимния период и с тези кулинарни предавания и моя афинитет към сладкото +  0 тренировки и единствено умствен труд ,за коледа ще се зашия, ако не предприема мерки (а не съм фен на гладуване без спорт и йо-йо ефекта след това) Следя с удоволствие Вашите коментари и се надявам да си вдъхваме заедно кураж .
Поздрави и късмет на всички  Heart Eyes

# 681
  • Мнения: 52
Здравейте ,
мили мамчета. Реших и аз да споделя своя опит с "Липовон" и борбата с излишните килограми  #2gunfire .Първо да спомена,че съм отслабвала няколко пъти значително чрез хранителен режим ,тежки тренировки и часове наред в зала с треньор. Но времето при мен напредва и вече нямам абсолютно никаква възможност да посещавам зала или да ходя да тичам в парка.Излизам сутрин в 8:00 и се прибирам в 20:00 часа и ми е невъзможно просто,каквото и желание да имам.Предполагам,че много мами са като мен и прекарват деня зад бюрото ,а килограмчетата растат. Поръчах продукта началото на октомври (30 хапчета),първите около 6 дена абсолютно никакъв апетит, да не кажа пълно отвращение към храна( което за моята натура е невъзможно,защото съм много сладковкуса) Имах главоболие,световъртеж,безапетитие,неутолима жажда. Но след 7-я ден понамаляха симтомите и организма ми привикна .Почнах да си похапвам умерено ( без тестени и захарни изделия) До 14-я ден свалих около 2,700кг .После поспрях да ги приемам ежедневно и почнах през ден,през два ,защото си мислех ,че така ще се възвърне безапетитието, но уви . И повече така и не свалих,но бях чела изрично ,че трябва да се приемат 2 месеца (2 кутии) така,че днес ги поръчвам и ще Ви държа в течение .Препоръчвам Ви да не ги приемате след 11:00 a.m. ! Една неделя след домакинските задължения се бях отнесла и ги изпих към 11:10  a.m. и след това не съм мигнала,спах чак на другата вечер.
Да споделя,че имам за сваляне 5-6 кг не повече ,но идва зимния период и с тези кулинарни предавания и моя афинитет към сладкото +  0 тренировки и единствено умствен труд ,за коледа ще се зашия, ако не предприема мерки (а не съм фен на гладуване без спорт и йо-йо ефекта след това) Следя с удоволствие Вашите коментари и се надявам да си вдъхваме заедно кураж .
Поздрави и късмет на всички  Heart Eyes

Здравейте! Видях, че сте писали, че се приемат 2 месеца. А ако се приемат само 1 месец какво се случва - обратен ефект ли има?

# 682
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 169
Здравейтеее, да се похваля.. за 23дена -6.100кг  Simple Smile

# 683
  • Мнения: 52
ЗА ВСИЧКИ,КОИТО СА ПИЛИ ЛИПОВОН
Кажете ми, моля ви,има ли някой, който след това е качил килограми? Притенявам се..

# 684
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 169
ЗА ВСИЧКИ,КОИТО СА ПИЛИ ЛИПОВОН
Кажете ми, моля ви,има ли някой, който след това е качил килограми? Притенявам се..

Ако не се връщаш към статият начин на хранене относно количеството няма. Аз пих преди време Лида, което е същото. Върнах си ги, точно толкова колкото свалих, но беше защото приятелят ми тогава искаше да съм си същата..и общо взето вариантите бяха да се тъпча с него с гадни тестени неща редовно, както и пържени картофи, чипсове и т.н...Но трудно ги върнах.

# 685
  • Мнения: 398
Здравейте! Пих хапчетата преди около 2-3 месеца. Имаше голям ефект наистина (свалих около 4-5кг) и разликата беше видима! Но проблема е, че след като ги спрях, рязко започнах да качвам и върнах килограмите двойно, та сега се чудя какво да правя.. Възможно ли е това да е от хапчетата, имали ли сте подобен пробрем?  Cry

Според мен колкото ефект дават първоначално, толкова той се губи след спирането им. Йо-йо ефектът няма как да бъде спрян, а и не знам доколко тези хапчета не са вредни за организма.

# 686
  • Мнения: 5
Здравейте ,
мили мамчета. Реших и аз да споделя своя опит с "Липовон" и борбата с излишните килограми  #2gunfire .Първо да спомена,че съм отслабвала няколко пъти значително чрез хранителен режим ,тежки тренировки и часове наред в зала с треньор. Но времето при мен напредва и вече нямам абсолютно никаква възможност да посещавам зала или да ходя да тичам в парка.Излизам сутрин в 8:00 и се прибирам в 20:00 часа и ми е невъзможно просто,каквото и желание да имам.Предполагам,че много мами са като мен и прекарват деня зад бюрото ,а килограмчетата растат. Поръчах продукта началото на октомври (30 хапчета),първите около 6 дена абсолютно никакъв апетит, да не кажа пълно отвращение към храна( което за моята натура е невъзможно,защото съм много сладковкуса) Имах главоболие,световъртеж,безапетитие,неутолима жажда. Но след 7-я ден понамаляха симтомите и организма ми привикна .Почнах да си похапвам умерено ( без тестени и захарни изделия) До 14-я ден свалих около 2,700кг .После поспрях да ги приемам ежедневно и почнах през ден,през два ,защото си мислех ,че така ще се възвърне безапетитието, но уви . И повече така и не свалих,но бях чела изрично ,че трябва да се приемат 2 месеца (2 кутии) така,че днес ги поръчвам и ще Ви държа в течение .Препоръчвам Ви да не ги приемате след 11:00 a.m. ! Една неделя след домакинските задължения се бях отнесла и ги изпих към 11:10  a.m. и след това не съм мигнала,спах чак на другата вечер.
Да споделя,че имам за сваляне 5-6 кг не повече ,но идва зимния период и с тези кулинарни предавания и моя афинитет към сладкото +  0 тренировки и единствено умствен труд ,за коледа ще се зашия, ако не предприема мерки (а не съм фен на гладуване без спорт и йо-йо ефекта след това) Следя с удоволствие Вашите коментари и се надявам да си вдъхваме заедно кураж .
Поздрави и късмет на всички  Heart Eyes

Здравейте! Видях, че сте писали, че се приемат 2 месеца. А ако се приемат само 1 месец какво се случва - обратен ефект ли има?



Здравейте ,
да четох ,че за да има пълен ефект трябва да се приемат 2 опаковки една след друга ( опаковки от 30хапчета.Общо :60 хапчета=60дни) При мен лично, нямаше йо-йо ефект. Задържах си почти 3-те кг, които свалих много бързо за 10 дни. Вчера ми дойде новата кутия и от днес ги пия отново. Да се похваля апетит- НУЛЕВ !!! Отново имам отвращение към храната и не изпитвам никакъв глад.Което според мен и е смисъла на хапченцата.Те не са магически да сваляме килограми от нищо, намаляват апетита и оттам имаме малък прием на калории и влизаме в калориен дефицит.От ,който пък разбира се , се отварят мастните депа.Естествено след като сме намалили приема на калории и след като свършим опаковката и преминем на режим "Мога да хапвам всичко ,нали свалих нужните кг " ще си наваксаме отново сваленото , та дори ще го удвоим. Това си е чиста физиология. Мисля,че това питат повечето дами , няма йо-йо ефект от самите хапчета,този ефект го правим ние като преяждаме и хапваме повече от нужните ни калории със съчетание на нулева физическа активност.Продукта наистина действа поне лично при мен , нямам апетит и нямам йо-йо ефект. Хапвам умерено ( 1000-1200 калории ) като предимно са въглехидрат,понякога и ми се случва и повече естествено  JoyХапвам сладко, но по-малко и си държа същите килограми Simple Smile
Поздрави и успех отново на всички Heart Eyes

# 687
  • Мнения: 3 942
Скоро разбрах за продукта и мисля да поръчам. Кой се води официалният сайт?
Аз намерих lipovon-bg.com и lipovon.bg, има ли значение от кой от двата ще поръчам?
Благодаря на отзовалите се и успех  Peace

# 688
  • Мнения: 23
Здравейте. Навих да си купя хапчетата с цел сваляне на 5 трудни кг.(ужасно бавен метаболизъм имам), но реших да си ги поръчам през декември (поради други обстоятелства).
Въпросът ми е дали сте забелязали покрай празниците-декември месец имат ли някаква промоционална цена таблетките или се запазва същата цена.

Обикновенно пускат промоции в офицялния сайт Simple Smile

# 689
  • Мнения: 5
Скоро разбрах за продукта и мисля да поръчам. Кой се води официалният сайт?
Аз намерих lipovon-bg.com и lipovon.bg, има ли значение от кой от двата ще поръчам?
Благодаря на отзовалите се и успех  Peace

Здравей, лично за мен lipovon-bg.com е официалния сайт за бг. Аз само от там съм поръчвала. Успех

Общи условия

Активация на акаунт