LIPOVON - ultimate weight reduction - 2

  • 288 008
  • 1 040
  •   2
Отговори
# 720
  • Мнения: 15 453
Здравейте момичета
Препоръчаха ми Липовон за отслабване и реших да пробвам - аз имам да боря едни 5 кг, а ММ цели 30 кг. Въпросът ми е знаете ли дали Липовона е съвместим с Дуфастон.


Последна редакция: пн, 21 авг 2017, 20:54 от Lady Cassiopeia Duval

# 721
  • Мнения: 158
Здравейте момичета
Препоръчаха ми Липовон за отслабване и реших да пробвам - аз имам да боря едни 5 кг, а ММ цели 30 кг. Въпросът ми е знаете ли дали Липовона е съвместим с Дуфастон.




По принцип и аз съм приемала Дуфастон и не би трябвало да има противодействие или каквато и да е несъвместимост с липовон или други хапчета за отслабване, но имай предвид, че всички лекарства на хормонална основа могат да потиснат действието на отслабващите. Просто хормоните си казват думата и апетита не изчезва... Успех. Blush

# 722
  • Мнения: 15 453
Здравейте момичета
Препоръчаха ми Липовон за отслабване и реших да пробвам - аз имам да боря едни 5 кг, а ММ цели 30 кг. Въпросът ми е знаете ли дали Липовона е съвместим с Дуфастон.




По принцип и аз съм приемала Дуфастон и не би трябвало да има противодействие или каквато и да е несъвместимост с липовон или други хапчета за отслабване, но имай предвид, че всички лекарства на хормонална основа могат да потиснат действието на отслабващите. Просто хормоните си казват думата и апетита не изчезва... Успех. Blush

Благодаря за отговора Simple Smile

Аз в крайна сметка го започнах Липовона и за сега съм доста доволна от него. Много сериозно ми убива апетита. Но усещам сериозна разлика в действието му в дните, когато пия Дуфастон и в тези, в които не го пия. Приемам Дуфастон само 10 дни месечно, в тези дни не съм гладна заради Липовона, но усещам, че задържам вода от него и по време на тренировка се потя нормално. А днес /2 дни след последния прием на Дуфастон/ по време на тренировката направо се лееше вода от мен. Така че смело продължавам напред и дано да има резултати Simple Smile

# 723
  • Мнения: 158
Аз преди съм пила Липовон и тогава беше добра партида. Относно водната задръжка пробвай с натурален екстракт на бреза като например акваренн или аквадрен.

# 724
  • Мнения: 5
Сега видях в фб страницата на липовон. Има код за 10% отстъпка някой ползва ли го е ?

# 725
  • Мнения: 14
Здравейте момичета! Поръчах Липовон, но още не съм го пила. Пия Ясмин противозачатъчни, мисля, че с това няма да има проблем?
Пила съм абц преди време и нямах странични ефекти, но ги спряха и за това се принудих да потърся нещо друго. Стигнах до Липовон покрай вашите темички и си го поръчах, но виждам, че състава е различен от на абц, и малко се притеснявам да не повлияе зле....
Някой приема ли продукта в момента?

пс: уточненията за алкохола също ме притесняват, защото през уикенда пия алкохол. До сега никоя "билка" не ми е повлияла зле с алкохол, чудя се защо в този случай се очаква обратното Simple Smile

# 726
  • Мнения: 15 453
Здравей.
Аз го пия в момента. Взимам по едно хапче на обяд около 14.00 ч. Съчетавам го с алкохол, но аз пия изключително рядко. Според мен, обаче оказва влияние върху цикъла. Поне при мен мисля, че е така. Затова не го пия постоянно, а го спирам 10 дни преди датата на цикъла. Но може само при мен да е така.

# 727
  • Мнения: 14
Lady Cassiopeia Duval
А по време на цикъл пиеш ли го ? ИЗВИНЯВАЙ много за личния въпрос, но сега съм в такъв момент и не знам дали утре да го започвам.....
Другото, четох че трябва сутрин на гладно да се пие....което мисля,че не е най-добрата опция за стомаха с такъв  силен продукт. За това мисля, да го приемам след закуска, дали ще има същия ефект?
Ти колко време вече го използваш?

# 728
  • Мнения: 15 453
Аз съм го пила по време на цикъл, но вече не. Спирам го преди да ми дойде, изчаквам да свърши и тогава. Около 15 дни в месеца ми се събират някъде. Пия го вече 3 месеца. Доволна съм - убива апетита сериозно. В дни, в които правя пречистване на течности пия по 2 таблетки - сутрин и на обяд. Да ти кажа честно не е чак толкова силно това хапче, така че спокойно може да се пие сутрин. Аз го пиех преди сутрин на гладно, защото не закусвах и ядях чак към 14.00 ч. Сега съм на нов режим - само закуска и вечеря и затова го пия на обяд, за да ми убие апетита за обедното хранене. Само не го пий много късно, защото мисля, че действа на съня Hands V

# 729
  • Мнения: 14
Благодаря за отговора Blush
Започвам ги скоро тогава, и ще следя темата. Успех на всички.

# 730
  • Мнения: 15 453
Благодаря за отговора Blush
Започвам ги скоро тогава, и ще следя темата. Успех на всички.

Пожелавам ти успех и ще се радвам да споделиш резултати скоро Simple Smile

# 731
  • Мнения: 26
Момичета някой пил ли е Липовон скоро. Купих си две опаковки от различни сайтове, уж все официални вносители и нито едната от двете не ми действа. Моля дайте съвет. Откъде поръчвате?

# 732
  • Мнения: 15 453
Аз го пия в момента. Винаги поръчвам само от този сайт и до сега не съм имала проблеми

https://www.lipovon-bg.com/

# 733
  • Мнения: 26
Благодаря, Lady Cassiopeia Duval! Поръчах и от този сайт. Ще споделя впечатления. 

# 734
  • Мнения: 546
Момичета, започнах днес! Ще пиша по-натам какво става. Поздрави!

Общи условия

Активация на акаунт