Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 27 юни 2013, 09:16 ч.

LIPOVON - ultimate weight reduction - 2

• 179 327
  • 845
  •   1
Отговори
# 810
Здравейте. Днес за пръв път пия хапче  липовон. Моя позната  ги пие вече 2 месеца. Мен ме беше страх от ментета. Сподели ми, че няма странични нежелани ефекти и отслабна много. Гарантира ми, че го купува от  нейн познат, занимаващ се с фитнес и е оригиналния.
Исках да ви споделя, че шишето което получих е с  холограма с надпис www.lipovon.mx  и има код от цифри и букви. 
Това истинския Липовон!!!
Може ли да помоля за съдействие ☺
Да кажете какво ви интересува?
Бих искала да закупя по някакъв начин точно този Липовон,защото съм пилс него и знам,че действа Simple Smile
Ще бъда много благодарна,защото търся точно този,но никъде по сайтовете не засичам същия холограмен стикер и сайта,които е изписан.Аз го пих точно този и си пазя опаковката и пак искам от него Simple Smile

# 811
Здравейте. Днес за пръв път пия хапче  липовон. Моя позната  ги пие вече 2 месеца. Мен ме беше страх от ментета. Сподели ми, че няма странични нежелани ефекти и отслабна много. Гарантира ми, че го купува от  нейн познат, занимаващ се с фитнес и е оригиналния.
Исках да ви споделя, че шишето което получих е с  холограма с надпис www.lipovon.mx  и има код от цифри и букви. 
Бих искала да закупя по някакъв начин точно този Липовон,защото съм пилс него и знам,че действа Simple Smile
Ще бъда много благодарна,защото търся точно този,но никъде по сайтовете не засичам същия холограмен стикер и сайта,които е изписан.Аз го пих точно този и си пазя опаковката и пак искам от него Simple Smile
Така ли. Радвам се ако е така понеже всички пишат че оригиналния от lipovon-bg.com e оригиналния а там е именно с другата холограма. За жалост аз не съм от сф а моята позната живее там и го взе от нейн познат инструктор. Донесе ми го на общ празник на който се бяхме събрали. Във фб видях че МН е отслабнала и тя ми каза че е от фитнес и липовон. Тогава и поръчах да вземе и за мен и да го донесе. С такава холограма проверих и имаше сайт който го предлага. Сега ще го потърся. А също в olx момиче което се занимава с фитнес също го предлага.

# 812
Скрит текст:
Здравейте. Днес за пръв път пия хапче  липовон. Моя позната  ги пие вече 2 месеца. Мен ме беше страх от ментета. Сподели ми, че няма странични нежелани ефекти и отслабна много. Гарантира ми, че го купува от  нейн познат, занимаващ се с фитнес и е оригиналния.
Исках да ви споделя, че шишето което получих е с  холограма с надпис www.lipovon.mx  и има код от цифри и букви.  
Така ли. Радвам се ако е така понеже всички пишат че оригиналния от lipovon-bg.com e оригиналния а там е именно с другата холограма. За жалост аз не съм от сф а моята позната живее там и го взе от нейн познат инструктор. Донесе ми го на общ празник на който се бяхме събрали. Във фб видях че МН е отслабнала и тя ми каза че е от фитнес и липовон. Тогава и поръчах да вземе и за мен и да го донесе. С такава холограма проверих и имаше сайт който го предлага. Сега ще го потърся. А също в olx момиче което се занимава с фитнес също го предлага.
Lipovon.site e сайта. Може би ако взимам пак ще бъде от него.
Може ли да ми дадеш контакт във ФБ с това момиче аз съм в София и искам да се снабдя точно с него.На другите нямам доверие.Добре,че си пазя опаковката на стария 😁

Последна редакция: пт, 31 авг 2018, 02:59 от AnMary

# 813
Аз го пих 2 месеца заедно с Л-карнитин- 10 кг, тренирах доста усилено. Почивах 2- без да пия нищо, тренирах си, но не толкова интензивно. Не са ми мръднали килограмите, а съм си позволявала да ям почти всичко. От утре почвам нова опаковка, че имам един месец до морето искам да смъкна още малко. И отново влизам в режим с тренирвките и храната. Според мен хапчето влияе до степен да те накара да не мислиш нон-стоп за храна и диети, но ако само го пиеш и все пак си ядеш боклуци няма да стане. И без тренировки също.

# 814
За първи път пих преди 4 години .Свалих тогава около 7 килограма и бях заприличала на жив скелет както ми казваха,да поясня бях и в депресия и само 15 хапчета.След 2 год. отново пих само 15 ей така преди сезона и сега отново 2 по късно.Задържат се килограмите поне за около година две,а ако спортувате и още може.Определено виждам разлика в хапчетата,сега са много по слаби от предните 2-пъти

# 815
Колебая се между https://www.lipovon-bg.com и http://www.lipovon-bulgaria.com/.

Моля за отзиви ?

# 816
Аз очаквам моя от lipovon-bg.com
Надявам се да е работещ продукт Simple Smile

# 817

Ето така изглежда оригинален липовон. Без кодове за проверка. Всичко което е с различен етикет и опаковка е фалш..
от кой сайт е поръчан ?

# 818
Колебая се от кой сайт да поръчам http://lipovon.net , https://www.lipovon-bg.com/ или някой друг ???

# 819
Колебая се от кой сайт да поръчам http://lipovon.net , https://www.lipovon-bg.com/ или някой друг ???
Вторият сайт Simple Smile

# 820
Здравейте,искам да попитам нещо ,на 21г съм, тежа 53кг ,1,60см висока,искам да стана 47,48кг. Коя таблетка да поръчам от 15капсули или 30?пия доста вода на ден около 3-3,5литра и гледам да се храня по 1път на ден ,но не да се натъпча ,а нормално хранене,просто се ограничавам в храненето.И от сайта www.lipovon-bg.com ли да си го поръчам оригиналния продукт? Simple Smile Благодаря ви предварително! Blush И също да споделя,че наскоро научих за този продукт ,не съм го пробвала до сега,имам ниско кръвно и от време на време ми прилошава,ще има ли проблем да го консумиран?

# 821
  • Пловдив
Здравейте, от днес започнах да пия липовон. Ще споделя мнение, но ако някой пие може да споделяме заедно. В темичката не се пише често като гледам. 🙂

# 822
  • Пловдив
Здравейте,искам да попитам нещо ,на 21г съм, тежа 53кг ,1,60см висока,искам да стана 47,48кг. Коя таблетка да поръчам от 15капсули или 30?пия доста вода на ден около 3-3,5литра и гледам да се храня по 1път на ден ,но не да се натъпча ,а нормално хранене,просто се ограничавам в храненето.И от сайта www.lipovon-bg.com ли да си го поръчам оригиналния продукт? Simple Smile Благодаря ви предварително! Blush И също да споделя,че наскоро научих за този продукт ,не съм го пробвала до сега,имам ниско кръвно и от време на време ми прилошава,ще има ли проблем да го консумиран?

Аз пия от днес по едно хапче сутрин около 10 часа. Днес почти не съм яла. На обед малко салата и сега ще измисля нещо. Така като не съм гладна ще си направя някакъв лек режим на хранене. Ако мога да пиша на Ти пиеш ли ги и как се чувстваш?

# 823
И аз си поръчах , но от фб страницата Перфектно тяло . Там момичета споделят чудесни резултати .
От понеделник го почвам , имам рожден ден след месец и половина и се надявам на свалени 5 кг и задържани след това . 165/52 съм в момента .

# 824
  • Пловдив
И аз си поръчах , но от фб страницата Перфектно тяло . Там момичета споделят чудесни резултати .
От понеделник го почвам , имам рожден ден след месец и половина и се надявам на свалени 5 кг и задържани след това . 165/52 съм в момента .

На мен ми го купиха от Пловдив, позната която го пие каза, че е истински. Аз се притеснявам да не попадна на някой фалшив. 30 таблетки 50 лева. Но днес ще го пия за втори ден и още не мога да дам отзиви. Вчера нищо не ми се ядеше иначе се чувствам перфектно не ми е лошо или нещо друго засега! Аз съм 168/60 искам да сваля 7-8 килограма. Успех на всички.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт