2 АЕГ "Томас Джеферсън" - ИНФОРМАЦИЯ

  • 136 447
  • 765
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 11 848
Единственото изискване е за бяла тениска. Но и то не се спазва. Joy

# 616
  • Мнения: 8
Някой родител на дете , което вече е минало 8 клас , може ли да подскаже какви тетрадки като размер ще ни трябват?

# 617
  • София
  • Мнения: 11 848
Каквито искате. Дъщеря ми винаги е ползвала А4.

# 618
  • София
  • Мнения: 2 157
Единственото изискване е за бяла тениска. Но и то не се спазва. Joy
Благодаря!

# 619
  • Мнения: 8
Каквито искате. Дъщеря ми винаги е ползвала А4.
Благодаря , но идеята ми е , че не са задължително по изисквания на учителите?

# 620
  • София
  • Мнения: 11 848
Ако имаше задължителни изисквания на учителите, нямаше да е "каквито искате". Grinning

# 621
  • Мнения: 87
Родителска среща на 11.09 от 18 часа за 8-ми клас. Половината първи букви на 8 клас са първа смяна, останалите втора смяна. Начало на учебните занятия 7:30 часа.

# 622
  • Мнения: X
Родителска среща на 11.09 от 18 часа за 8-ми клас. Половината първи букви на 8 клас са първа смяна, останалите втора смяна. Начало на учебните занятия 7:30 часа.
А откъде знаете

# 623
  • Мнения: 6 570
Родителска среща на 11.09 от 18 часа за 8-ми клас. Половината първи букви на 8 клас са първа смяна, останалите втора смяна. Начало на учебните занятия 7:30 часа.

Значи няма промяна от миналата година Simple Smile
8 а,б,в и г са първа смяна, 8 д,е,ж са втора.

# 624
  • София
  • Мнения: 2 157
Родителска среща на 11.09 от 18 часа за 8-ми клас. Половината първи букви на 8 клас са първа смяна, останалите втора смяна. Начало на учебните занятия 7:30 часа.
А откъде знаете
Вече има съобщение на сайта на училището.

# 625
  • София
  • Мнения: 2 157
След родителската среща на 8 клас имам въпрос - и по-назад в темата е питано, но няма отговор - някакви лични впечатления и отзиви за Габриела Илиева,  преподавател по английски?

# 626
  • Мнения: 8
Ние сме с класна Галина Петрунова. По математика сме с Катя Тофик , доколкото четох била строга. А по бел със Снежанка Сергева и Зорница Тончева. По математика казаха , че ще се обучават на интерактивни дъски.

# 627
  • Мнения: 10 758
Нашата класна е Донка Куновска(по инф.технологии).
По английски - Ади Конедарева.
По физическо,музика и СИП БЕЛ са нови,млади,току що завършили.
По БЕЛ- Сергева.
Философия - Рачева.
Математика - Тофик.
За младите е ясно,че никой няма мнение.
Дайте по една дума за другите,плиииссс.

# 628
  • Мнения: 87
А  колко са децата във вашите паралелки? В нашата бройката се оказа доста завишена от 26.

# 629
  • София
  • Мнения: 113
А  колко са децата във вашите паралелки? В нашата бройката се оказа доста завишена от 26.

В 8 Е са 29 деца Sad

Аз също бих помолила някой да сподели мнение за - Ади Конедарева, защото определено изглжда интересна личност.

Общи условия

Активация на акаунт