Моля кажете добър лекар за раждане в Тина Киркова

  • 20 220
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 103
Аз заложих на д-р. Иво Тодоров от там, дали ще се окаже добър избор, ще ти кажа другия месец.
Моля някой от вас ако има наблюдения върху него ми пише, мнението си.

# 16
  • Мнения: 8 459
Аз вече си избрах лекар от Тина Киркова- д-р Рени Ковачева. Препоръча ми я една акушерка, която има наблюдения от работата й. Много добри отзиви има за нея. Ходих на 1 преглед вече при нея и сум много доволна, много е загрижена и разбрана. За плащането и раждането още не сме говорили
Още един глас за нея!Писала съм вече 100 пъти!

# 17
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 663
Д-р Божидар Ташков  Peace

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 526
Освен лекарите, за които е писано мога да препоръчам и д-р Катя Златева. Аз раждах при нея - спешно секцио, много е спокойна и наистина добър специалист.

# 19
  • Мнения: 1 150
Аз заложих на д-р. Иво Тодоров от там, дали ще се окаже добър избор, ще ти кажа другия месец.
Моля някой от вас ако има наблюдения върху него ми пише, мнението си.

Не искам да те плаша, Иво Тодоров ми е личен гинеколог от години, като диагностик е много добър, като отношение също, но от много хора съм чувала че предпочитат друг да ги изражда.
От кога се е върнал в Тина Киркова?
До клокото знам той практикува частно и само оперира и изражда в Св.София.
Колко пари ти поиска?

Иначе за препоръчване, Д-р Савова, Петкова, Ковачева
В никакъв случай - Шишенкова, Бечев
А за Божидар Ташков - ако не се лъва той е шефа на 10-та п-ка
моя приятелка беше бременна във 2-рия месец, той й каза че няма бременност а миома
детето й е живо и здраво, а миома все още няма

Но това е мое мнение, ти си решаваш

# 20
  • Мнения: 5 103
Аз заложих на д-р. Иво Тодоров от там, дали ще се окаже добър избор, ще ти кажа другия месец.
Моля някой от вас ако има наблюдения върху него ми пише, мнението си.

Не искам да те плаша, Иво Тодоров ми е личен гинеколог от години, като диагностик е много добър, като отношение също, но от много хора съм чувала че предпочитат друг да ги изражда.
От кога се е върнал в Тина Киркова?
До клокото знам той практикува частно и само оперира и изражда в Св.София.
Колко пари ти поиска?


Ми незнам от близо година е в Тина Киркова но на частно, той няма да ме изражда нормално, а ще ми прави секцио. Защо предпочитат друг да ги изражда??
Аз съм с впечатление, че доста хора се натискат при него да раждат

# 21
  • Мнения: 1 150
За секцио не мога да коментирам, но за израждане съм чувала и от негови колеги че не е много добър, незная.
Ходя при него на прегледи, а когато забременях си избрах лекар работещ със здравната каса, поне до тогава Тодоров не работеше със ЗК.
Много скъпо щеше да ми излезе.
Доволна съм си от него, скъпчия или не, какъвто и проблем да съм имала винаги ми е помогнал, а и винаги ми е на разположение

# 22
Само при Шишенкова не ходи. Аз бях при нея. Мързи я да гледа.
Иначе е много усмихната, но това е заблуда.

# 23
  • Мнения: 5 103
За секцио не мога да коментирам, но за израждане съм чувала и от негови колеги че не е много добър, незная.
Ходя при него на прегледи, а когато забременях си избрах лекар работещ със здравната каса, поне до тогава Тодоров не работеше със ЗК.
Много скъпо щеше да ми излезе.
Доволна съм си от него, скъпчия или не, какъвто и проблем да съм имала винаги ми е помогнал, а и винаги ми е на разположение

Той още не работи със ЗК, всичко плащам и самото секцио, а за израждане знам , че той не изражда само секциа прави newsm78 Аз като тебе съм страшно доволна от него много е мил и любезен.

# 24
  • София
  • Мнения: 418
А за Божидар Ташков - ако не се лъва той е шефа на 10-та п-ка

Божидар Ташков баща е или поне беше преди седем месеца зам-директор по медицинските въпроси на Св. София. Синът му, също Божидар Ташков е лекар в Патологията на Св. София.

Иначе - Колева, Киров, Савова, Ковачева, Ослеков .... -  newsm10

# 25
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 663
А за Божидар Ташков - ако не се лъва той е шефа на 10-та п-ка

Божидар Ташков баща е или поне беше преди седем месеца зам-директор по медицинските въпроси на Св. София. Синът му, също Божидар Ташков е лекар в Патологията на Св. София.

Иначе - Колева, Киров, Савова, Ковачева, Ослеков .... -  newsm10

Божидар Ташков е зам-директор на Тина Киркова наистина, но синът му е Константин, не Божидар.

Мамо Кенга, Чурешка май я бяха споменали - в Черния  Mr. Green

# 26
  • София
  • Мнения: 10 825
Савова! Hug ИЗключително съм доволна от нея, както и всичките ми познати на които съм я препоръчала

# 27
  • София
  • Мнения: 83
Аз лично раждах при Мъжена Панова и съм доволна, въпреки че раждането беше много трудно. В моята стая една от жените беше родила при Маленов и видях, че се държи доста отговорно. Точно тогава той беше в отпуск, но се върна заради момичето, което имаше високо кръвно и лежа в болницата 10 дена след раждането и той постоянно идваше. Често звънеше да пита как е ... абе доста добре се държеше с пациентките си. Grinning За Ковачева също мога да кажа, че имам добри впечатления.
Само недей да ходиш в Правителствена.  Моя приятелка беше на генекологичен преглед там преди 1 месец. Така са я прегледали, че и досега има синини от натискането по корема, искоха да я вкарат за абразио, от което в последствие се разбра, че няма никаква нужда. В Шейново се хванаха за главата от диагнозата поставена в Правителствена. Стой далече от там.

# 28
  • Мнения: 8 459
Малко офф-zorri 2005 ми пусна лично за координатите на доктор Ковачева.Не мога да пусна лично,изчерпала си е лимита.Ако чете тук,нека да разчисти малко пощата!

# 29
  • Мнения: 416
Аз раждах при д-р Тодор Йотов и съм много доволна.За мен той е най-добрия специалист там.Възрастен лекар е,но ако се реша на второ дете ще държа да раждам пак при него.А и както забелязах от престоя си там че е човек с име и позиции и сред персонала.А относно д-р Савова-категорично не.След операцията тя ми направи пластичен шев,който се отвори след два дена и получих адски болки и отваряне на операцията разбира се.Нейната "чудесна "работа отново поправи д.р Йотов.

Общи условия

Активация на акаунт