Мъжете ви ползват ли козметика?

  • 4 335
  • 106
  •   1
Отговори
# 45
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
ОООО, ела да видиш мойта кокона smile3521.
То са парфюми - 5-6 модела и то все скъпи, дезодоранти 2-3 модела, маски за лице, тоник за лице, да не говоря за афтър-шейфовете, разни продукти за коса - маски, за блясък разни неща си пръска и маже.....а последния хит който донесе аз отворих ей такива очи  Shocked Shocked Shocked - питам го какво е , а той ми отговаря (понеже му е много къдрава, късо подстригана косата) - някакво пръскало за да си я оформя, специално за неговия тип коса   smile3556 newsm77.
Има повече козметика и от мен  smile3503
Да не говорим, че ходи веднъж седмично на козметик - много държи на лицето си.

Питате ли ме какво ми е newsm53 smile3511????

леле, как се живее с такава кокона вкъщи #Crazy #Crazy #Crazy

# 46
  • Мнения: 111
И моят почти не. Само автършейв, дезодоранти и парфюми. А и негов си шампоан. Ако купя душ гел ползва и него. Но кремове не, за маски абсурд.
     и моят така Laughing

# 47
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Я кажете мъжете ви, които ползват крем за лице, от вашите ли се мажат или им купувате специални? Ако е второто - какви? Защото бяла козметика за мъже съм виждала в каталога на Орифлейм (ако се не лъжа), а никога няма да го убедя да се намаже с нещо мое...
Моите не ги давам, защото ги разхищава... Twisted Evil Купувам му. Взех му веднъж от мъжките на Ейвън, после стана ясно, че няма предпочитания и сега му взимам пак Ейвън или крема с липозоми или другия - рич мойсчър. Важното е да не е мазен и да е в голяма опаковка, че много му върви Simple Smile

# 48
  • Мнения: 5 103
Моя ползва самоо след бръснене афтър-шейф и парфюм, както и лосион за след бръснене сега май е с лакоста или дюпон.

# 49
  • София
  • Мнения: 291
Ползва обичайното - афтършейв, рол-он, парфюм. Зимата крем за ръце, но не особено редовно. По изключение, когато са му напукани устните си е слагал гланц. Последните /крема и гланца/ са мои, изключено е той да си купи такива.

# 50
  • София
  • Мнения: 1 621
Моят е скромен в това отношение - афтършейв, парфюм, дезодорант и кремче за след бръснене. Никакви маски, кремове. Само ги гледа моите дълго, дълго, но не иска да се маже. Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 2 839
Брей, мойто от годините ли от какво, самобръснарските принадлежности, дезодорана и парфюма ползва. ДАже често пропуска дезадоранта, ама не се поти хич пущината, завиждам му  Twisted Evil

# 52
  • Мнения: 1 930
Единствено афтършейф, парфюм и стик.

# 53
  • Мнения: 109
Освен обичайните,ползва крем за ръце и крем за лице,от време на време му правех маски,но се оказа,че има някакъв дерматит и сега ходи при мойта козметичка един път месечно за почистване.Само за оправдание да кажа,че не съм виновна за дерматита -нещо на нервна почва или от прах му се появява,но най-вече на сватбата #Crazy,дойде да ме вземе доста зачервен,та тогава решихме,че е от притеснение(може да го е било страх,че ще избягам в последния момент hahaha Joy).И заедно ползваме AVENE,на него му помага,защото кожата му е чувствителна,а пък на мен  ми се отразява добре след всичките експерименти с пилинги Laughing,а също така и термалната вода ползваме,даже се карахме за нея,че много я хаби #2gunfire

# 54
  • Мнения: 903
Леле моят е ужасен.. той има повече кремчета срещу бръчки и най-разни и от мен.Сутрин преди да излезе му трябва час и половина да се наконти.Абе да не ти е в къщата.И като си купя аз... а на мен са ми слабост кремчета за тяло и други разни без за лице... той веднага ми ги ползва #2gunfire

# 55
  • Мнения: 5 539
Крайно несуетен е моят мъж. Ползва само афтършейв и парфюм. Ако случайно се случи да му изпръхнат устните или лицето, ме моли да го намажа с моите кремове, но така да тръгне да се маже за красота - нъц Naughty
Има нещо вярно в думите на Белинда, и аз си го мисля напоследък: колкото повече се грижим за кожата си, толкова повече се изнежва и повече грижи изисква. Ще пробвам да спра козметиката за 1-2 седмици, да видим какво ще стане Thinking

# 56
  • Мнения: 1 017
Моят мъж преди по се мажеше и парфЮмираше, сега нещо се е "позанемарил" Laughing, ама той грам не се поти, един път не съм го усетила да ми лъхне на "мъжкар" Sick Joy

И има доста да наваксва до като ме стигне по туби и шишета в банята  Embarassed Whistling, надявам се че не ми поглежда често в шкафа  Crazy

# 57
  • Мнения: 625
 Ползва дездоранти,парфюми...........такива.Кремове и маски-не!

# 58
  • Мнения: 5 622

 Аз казах за това в темата за Ейвън, ама пак ще кажа, че за последния каталог на Ейвън не можах да се вредя.Беше го окупирал и набелязал един куп неща  Crossing Arms

Така, че да, ползва козметика.По собствено желание. Крем за лице, афтършейф, стик, крем за ръце.

И това не го прави, за да прави на красив,или защото е суетен, а защото знае, че така трябва.

Аз разбира се, мога само да се радвам!

# 59
  • София
  • Мнения: 9 468
Има нещо вярно в думите на Белинда, и аз си го мисля напоследък: колкото повече се грижим за кожата си, толкова повече се изнежва и повече грижи изисква. Ще пробвам да спра козметиката за 1-2 седмици, да видим какво ще стане Thinking
Ami то същото може да се каже и за косата тогава. Thinking
Колкото по-често я мием, тя толкова по-бързо се омазнява. Абе разглезваме я - то са маски, балсами, масла, топли процедури и пр.
Ми да спрем да си я мием тогава за начало. newsm78
Лилит', ти сериозно, ли? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт