Звездни компромати - 176 част

  • 60 566
  • 738
  •   1
Отговори
# 600
# 601
  • София
  • Мнения: 3 797
За Любо знаех...ама за Ивайло, при все че прилича-не. Летата движеше с онези от Максимус по морето,  които пък спят с лели за пари.
Явно е жиголо. Тъжно. В Стар академи му бях фен.

# 602
  • София
  • Мнения: 23 079
Ивайло беше женен май за една българка (по-възрастна от него), живееща в Италия, която му спонсорираше изявите на певец.  Mr. Green

Любо пък си е отколешна мека китка.

# 603
# 604
  • Мнения: 2 653
E как не са взели Лозанова- Божинова, а някъква си Никол Кидман .. Краката на нашия световноизвестен " модел " са в пъти по- дълги, а и тази не знае да позира-една снимка няма с отворени устни и премрежен, жаден за секс поглед.. ужас

# 605
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Не искам да ти противореча, понеже Никол наистина е приказна в тази сесия, но тя буквално на всяка снимка е с отворена уста, и поне на половината с премрежен поглед Laughing.
Прическата е невероятна Heart Eyes

# 606
  • София
  • Мнения: 1 762
Не искам да ти противореча, понеже Никол наистина е приказна в тази сесия, но тя буквално на всяка снимка е с отворена уста, и поне на половината с премрежен поглед Laughing.
Прическата е невероятна Heart Eyes


 Joy Joy Joy
Абсолютно си права. Ама това е Кидмън бе,тя може да си мрежи погледа и да е с отворена уста. На нашите им е селско, ич не им прилича  hahaha hahaha hahaha

 Големи сме кокошки  rotfImao

# 607
  • Мнения: 38
бихте ли ми разяснили защо задължително моделът на снимката трябва да позира със затворена уста, че ми стана любопитно.  Peace

# 608
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
Да, и аз щях да уточнявам, че и Никол е с отворена уста, но пък не ми изглежда никак пошло, а просто чувствено. Факт, поне за моите възприятия.

# 609
  • София
  • Мнения: 23 079
бихте ли ми разяснили защо задължително моделът на снимката трябва да позира със затворена уста, че ми стана любопитно.  Peace
Аз не виждам да зее като шаран в стил Николета и ко.
Без да има претенции за модел, Кидмън е фантастична в тази фотосесия!  Heart Eyes

Да, и аз щях да уточнявам, че и Никол е с отворена уста, но пък не ми изглежда никак пошло, а просто чувствено. Факт, поне за моите възприятия.
Акаша, не само за твоите възприятия.  Grinning  Peace

# 610
  • Мнения: 124
Цитат
Nicole Kidman за Jimmy Choo 1 2 3
Ако незнаех ,че  е Никол К. щях да си помисля ,че е наш Тоца облякана стилно и с хубав грим Sunglasses

# 611
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
бихте ли ми разяснили защо задължително моделът на снимката трябва да позира със затворена уста, че ми стана любопитно.  Peace
Въобще не е задължително, ето аз се сетих за една любима фотосесия- хем разтворени устни, хем премрежен поглед, и е хооооот smile3544
Всичко е въпрос на модел, и излъчване на модела Simple Smile.

# 612
# 613
  • Мнения: 36
Джоузеф Г. Левит, ако иска с чувал да се облече пак ще е хоооооооот!!!


Четох, че Лияна отново се е разделила с Махмуд в следствие на което разбира се се разболяла и разбира се днес е била при Гала за да се оплаче, та ми беше интересно нарочно ли прическата е на другата страна за да виждаме лепенката?
http://prikachi.com/images/983/6311983T.png

# 614
  • София
  • Мнения: 1 762
Да, въпрос на възприятия е. Но понеже за нас Николета е мръс  Wink тия отворени устни са " зяпняли" , а премрежения поглед е .................. забравих и аз какво.  Ако се абстрахираме и я погледнем обективно, ще се съгласим, че е много хубава, много секси и има излъчване.
Да, Никол е прекрасна, но нея гледаме с доста по- различна нагласа. От тази към горе посочената  Peace

Общи условия

Активация на акаунт