Къде в Бургас (37)

  • 86 733
  • 745
  •   1
Отговори
# 405
  • Бургас
  • Мнения: 3 075
Milla Elaine, благодаря ти за споделеното! Отпада категорично за нас!

# 406
  • Бургас
  • Мнения: 6 289
Някой да знае къде продават оригинална къна за коса ?
Hennafox За тази съм останала с впечатлението, че е истинска. Поне в една тема я хвалеха доста.
PS: Не мога да пусна линка, приема го като спам. Намери hennafox с Google. На сайта има списък с магазини в страната. Ето го:
Скрит текст:
►Бургас
 
        - Магазин 'Био Спот', ул. 'Сливница' 2 
 
        - Био магазин, ул. 'Цар Симеон' 65
 
        - Магазин 'Био избор', ул. ''Константин Фотинов'' 26
 
        - Магазин 'Бюти шоп', ул. 'Фернинандова' 54


Благодаря! Имаме ли арабски магазин newsm78. Май нямаме, поне аз не съм чувала.Арабската къна правела по-хубав цвят, а тази е индийска.

# 407
  • Мнения: 207
Здравейте,момичета! Нахлувам в темата ви,за да ви попитам има ли и къде дрешки на Адидас от колекцията на Стела Маккартни(полудях по едно горнище и един клин  Blush)? Много благодаря на отзовалите се !  Hug

# 408
  • Мнения: 539
Смърфиела,има тема за хомеопатите в Бургас в Здравния подфорум,там ще прочетеш имена и отзиви. Знам че при Вълков имало друг хомеопат,който записвал,в неговия кабинет е.Също така хвалят и една докторка Павлова мисля(съжалявам ако бъркам),някъде около Стоматолгията и работи с един апарат,който изследва тялото.Нямам личен опит и от двамата.Аз съм при д-р Ферфериева,доволна съм,но доскоро и тя не записваше,поне деца ,за възрастни  може,трябва  да попитате по телефона,за да не ви подведа.

# 409
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Знаете ли от къде мога да си купя патрони за нагревател за кола маска. По принцип си ги купувах от "Лили", но той е затворен вече от много време и не виждам изгледи да го отворят скоро.

# 410
  • Мнения: 2 216
На Александровска има една парфюмерия ДДМ /или нещо подобно/.намира се до Игрална зала. Там продават патрончета на Престиж
По-скъпи има в магазина на Вела
Лили уж само за 2 седмици щяха да го ремонтират, но днес пак видях, че не се работи

# 411
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
На Александровска има една парфюмерия ДДМ /или нещо подобно/.намира се до Игрална зала. Там продават патрончета на Престиж
По-скъпи има в магазина на Вела
Лили уж само за 2 седмици щяха да го ремонтират, но днес пак видях, че не се работи

Много благодаря за информацията   bouquet
И аз си помислих, че може да има в ДДМ, защото магазина е голям и добре зареден.
"Лили" - то въобще не дава индикации, че се работи по него. "Отломките" от падналия таван все така си стоят по земята. Явно не им пука за пропуснатите ползи  Thinking

# 412
  • Мнения: 375
Denito, много ти благодаря  Hug , не съм ровила там  Embarassed Отивам да чета.
Патрони за кола маска има също в една сграда, дано не й бъркам името май беше "Трансстрой", там на първия етаж има козметичен магазин, много добре е зареден. Намира се в уличката с/у входа на църквата "Св. Богородица".

# 413
  • Мнения: 50
Здравейте, от къде мога да си закупя хелий за пълнене на балони или да закупя направо пълнени? Интересуват ме и други парти аксесоари като шапчици, конфети... Ако е някъде в центъра и е по-евтино ще е перфектно. Благодаря ви предварително
Хубав и усмихнат ден!

# 414
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Здравейте, от къде мога да си закупя хелий за пълнене на балони или да закупя направо пълнени? Интересуват ме и други парти аксесоари като шапчици, конфети... Ако е някъде в центъра и е по-евтино ще е перфектно. Благодаря ви предварително
Хубав и усмихнат ден!

От магазин "Панда", ето тук има карта: http://www.panda-fireworks.com/?page=content&id=4

# 415
  • Мнения: 2 487
Момичета, къде има добра козметичка (с приемливи цени, разбира се ), която се справя добре с кола-маската и по-точно ако има и за премахване на окосмяването по лицето? Ако е в центъра, още по-добре .  Аз ходя при Михаела над френската гимназия . , но ако знаете друга, моля споделете Praynig

# 416
  • Мнения: 784
Препоръчайте ми добър обущар в Славейков, моля!

# 417
  • Мнения: 2 216
Пред 10ти блок имаше много добър обущар, но не съм ходила скоро и не знам дали е още там

# 418
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Пред 10ти блок имаше много добър обущар, но не съм ходила скоро и не знам дали е още там


И аз си нося обувките там и съм много доволна.

И да ви споделя нещо - "Лили" ще отвори до 10-12 дни и скоро ще имаме второ "Лили" в Бургас.

# 419
  • Мнения: 328
  Здравейте,от къде мога да купя сурово кафе
благодаря Laughing

Общи условия

Активация на акаунт