СЕДМИ КЛАС - 29 тема - Три за щастие!!!!!

  • 34 061
  • 742
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607
http://7klas.mon.bg


ЗА НАШИТЕ ДЕЦА, КОИТО ОЧАКВАТ.....

4. За неуспелите да се класират и неудовлетворени от втория етап от класирането и тези, които не са се записали, съществува възможност за участие в трети етап от класирането (подаване на заявления от 11.07.2013 г. до 12.07.2013 г. вкл.). За целта следва да се подаде ново заявление в училището-гнездо, в което желанията могат да се подредят отново, съобразно останалите свободни места и резултатите от изпитите на кандидата.





Жена заминала в командировка за три дни. На сутринта мъжът събудил детето и тръгнал да го води. Влезли в детската градина, а там им отговорили: "Това дете не е наше!" Отишли в друга - същата история. Седнали в автобуса и детето казало:
- Тате, ако минем през още една детска градина ще закъснея за училище ...

smile3529 smile3529 smile3529

Министерство на образованието и науката -МОН  
ГРАФИК НА ДЕЙНОСТИТЕ - ГРАФИК НА ДЕЙНОСТИТЕ
Литература – 8-ми клас
Задължителни литературни творби за 8. клас съгласно учебната програма
Препоръчителна литература 8 клас
Задължителна литература 8 клас
За Ваше улеснение - КОНТАКТИ НА РИО по области


АРХИВ
Скрит текст:
6 клас ,  6 клас, 6клас , 6 клас втори срок , 6 клас втори срок -2 , 6 клас втори срок -3 , ШЕСТИ КЛАС края, ШЕСТИ клас за седми - лятото......, Септември ще бъде май - щурмуването на СЕДМИ клас да започне сега!, СЕДМИ клас - първи срок, СЕДМИ клас - първи срок - 2 тема, СЕДМИ клас - първи срок - 3 тема, СЕДМИ клас - първи срок - 4 тема, СЕДМИ клас - първи срок - 5 тема, СЕДМИ клас - първи срок - 6 тема, СЕДМИ клас - първи срок - 7 тема, СЕДМИ клас - втори срок - 8 тема, СЕДМИ клас - втори срок - 9 тема, СЕДМИ клас - втори срок - 10 тема , СЕДМИ клас - втори срок - 11 тема, СЕДМИ клас - втори срок - 12 тема, СЕДМИ КЛАС - 14 тема Великденско-ваканционна! , СЕДМИ КЛАС - 15 тема - Розмарина пригответе, седмокласник на НВО изпратете, СЕДМИ КЛАС - 16 тема - Акула с розмарин хапни, шестица чакай после ти, СЕДМИ КЛАС-17 тема-Розмарина умножете,задачите решете и родителите вий шашнетеСЕДМИ КЛАС - 18 тема - В очакване на 04.06.2013г., СЕДМИ КЛАС - 19 тема - В очакване на 04.06.2013г.(2), СЕДМИ КЛАС - 20 тема - В очакване на 04.06.2013г.(6), СЕДМИ КЛАС - 21 тема - 6 + 6 Денят!!!, СЕДМИ КЛАС - 22 тема - Форумските деца винаги успяват!!!!, СЕДМИ КЛАС - 23 тема - В очакване....., СЕДМИ КЛАС - 24 тема - Мислят и подреждат....., СЕДМИ КЛАС - 25 тема - Заявление, бележка и удостоверение....., СЕДМИ КЛАС - 26 тема - 26. 06. 2013г., СЕДМИ КЛАС - 27 тема - Класирането продължава...., СЕДМИ КЛАС - 28 тема - Успех на второ класиране!!!!!

Последна редакция: чт, 04 юли 2013, 10:49 от Мама Цоцоланка

# 1
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Честито на успелите на второ класиране!
Успех на решилите се на трето!

пу първа Wink

# 2
  • гр. София
  • Мнения: 4 771
Честито и от мен на успелите на второ класиране!!!!!!!!  Peace

Пу втора!  Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 171
Честито на всички класирани на второ и късмет на чакащите трето!!!
Ние не помръднахме на второ, господинът си мени предпочитанията непрекъснато и започвам да се дразня. От две години повтаря, че иска немски, приеха го І ЧЕ немски, ІІ - руски и изведнъж предпочитал първи руски. Сега от няколко дена ново пет - искал в Ломоносов и то защо, защото един негов съученик се е записал там  
До кога е срокът за записване?
Сега видях, че срокът е от 05 до 08.07. имаме време за агитации до понеделник

# 4
  • Мнения: 189
Здравейте, приятелката ми е в потрес. Не е класирано детето и тук. Какво става? При подаването на документите не са писали училището, в което е учило до сега детето. То остава ли при това положение в същото училище или трябва да кандидатства за него сега на трето класиране? Не са от София?

# 5
  • София
  • Мнения: 5 131
Здравейте, приятелката ми е в потрес. Не е класирано детето и тук. Какво става? При подаването на документите не са писали училището, в което е учило до сега детето. То остава ли при това положение в същото училище или трябва да кандидатства за него сега на трето класиране? Не са от София?
Ако училището, в което до сега е учило детето е с прием след 7 клас по наредба 11, значи е трябвало да го пишат, иначе не остава.

# 6
  • Мнения: 4 447
Успех на трето класиране!
Много щастие на тези , които приемат 2-рото класиране и се записват! Hug
Koen_the_koen, ако училището, в което е учило детето до 7 кл също има прием,  то не оставате там автоматично. Разгледай последните странци на предишната тема, там много добре са описани възможностите за 3-то класиране. Успех!

# 7
  • Мнения: 189
Благодаря, Ви. Аз в момента къде мога да я намеря тази Наредба 11? В момента нямат интернет, защото са на път и аз трябва да им помогна?

# 8
  • Мнения: 24 467
На сайта на МОН е, в предходната тема дадох линк натам.
http://www.minedu.government.bg/opencms/export/sites/mon/left_me … -05_priem_uch.pdf
Като не са приети- чакат си обявяването на местата за ІІІ-то класиране и подават за него.
Нищо "не остава", подава се ново заявление за трето класиране и желанията се редят отново, на база на обявените свободни бройки. Виж в края на предходната тема си говорихме затова.

В крайна сметка ако не се класира за специализирана паралелка ще отиде в обикновено СОУ. Ако пък вашето е такова- може да си остане и там.

Последна редакция: чт, 04 юли 2013, 10:53 от Judy

# 9
  • Майничка
  • Мнения: 12 581
Мамич, страшна си, кога успяваш! Hug

Никое от познатите ни деца от класа не е мръднало напред във второ класиране, класната каза днес, че вече всички са си взели отпускните.
Момата ми е мноого въодушевена, че и руснаците си имали читав хард рок (песните са силен стимул за учене на език при нас), иначе на Любэ е почитател от години. Joy

# 10
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Здравейте, приятелката ми е в потрес. Не е класирано детето и тук. Какво става? При подаването на документите не са писали училището, в което е учило до сега детето. То остава ли при това положение в същото училище или трябва да кандидатства за него сега на трето класиране? Не са от София?

Аз да го обясня по-простичко от Ганис.

Ако училището има общообразователна паралелка и не зная, ама мисля, че автоматично остава в нея.

Ако обаче училището има само профилирани паралелки, има условия за кандидатсване в тях и трябва да ги спази. С една дума звъннете в училището и си питайте.
Има училища смесени и с профилирани и с непрофилирани паралелки.

# 11
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Благодаря за темата.
Честито на приетите   bouquet

Има достатъчно статистика от мин. година за минималните балове за 2012г .
Така ,че на  3 класиране си сметнете бала като прибавите за този 0,400-0,500 за да сте сигурни че ще го приемат. Пишете всички  училища където имате шанс. Успех.

# 12
  • Мнения: 4 447
(песните са силен стимул за учене на език при нас), иначе на Любэ е почитател от години. Joy
Hug И ние така. Само дето не съм попаднала на читав рок на френски още. Виж, нежни и лирични песни  - доста.

# 13
  • София
  • Мнения: 567
И от мен честито на класиралите се и много спокойствие,здрави нерви и късмет на решилите се на трето!

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 9 705
(песните са силен стимул за учене на език при нас), иначе на Любэ е почитател от години. Joy
Hug И ние така. Само дето не съм попаднала на читав рок на френски още. Виж, нежни и лирични песни  - доста.

за рок няма и да намериш на френски, но пък са царе на рап-а  newsm10
както и на исторически филми и комедии

Общи условия

Активация на акаунт