Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ и актьорите след края на филма - 97

  • 47 960
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Живка, Hug уелкъм и от мен Hug Hug Hug  bouquet
Радвам се, че накрая рипна от балконЯ. И като стана на въпрос...Много сме...силни сме.... newsm68 newsm44

Роминке, Hug за кой дами говорим, че нещо изключих. Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 18 538
О, значи си от нашата кръвна група  hahaha И ние тъгуваме по любимия филм, ама ... ще чакаме следващия проект на нашето момче. Прави като нас, преговаряй го, има нужда - толкова неща виждам сега, на които преди това не съм обръщала внимание. А филма все така ми харесва, нищо, че вече знам какво ще стане. Но адски добрата игра на всички актьори ми доставя истинско удоволствие. Еле, пък нашето извънземно ... не мога да му се нагледам.

# 47
  • Мнения: 1 012

Роминке, Hug за кой дами говорим, че нещо изключих. Rolling Eyes[/b]

Или,или, Алиска, Нитка.. За Тинтири и Минтири не съм сигурна.

# 48
  • Мнения: 186
Lor, мила, толкова се радвам да те срещна отново във форума !!!  Hug
Много, много ми липсваше...  bouquet

# 49
# 50
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055

Роминке, Hug за кой дами говорим, че нещо изключих. Rolling Eyes[/b]

Или,или, Алиска, Нитка.. За Тинтири и Минтири не съм сигурна.
Аха...трябва да се обадя на Или-то да я върна. Аз мисля, че тя напусна. Ще говоря с нея да видя къФ точно е случая. Peace

А, ето го и Лорчето...не те познавам мило...ама много ми АресА Heart Eyes Hug  bouquet

# 51
  • Мнения: 186
Момичета, имам проблем с влизането в сайта на бгмама.
Щом кликна върху някоя тема и започва зареждане по 5-10 минути, направо полудявам.
Нито мога да ви чета, нита да пиша и наистина не знам защо става така.
Сякаш се зареждат всичките теми и картинки и ме блокират.
Понеже сега с голяма мъка успях да се включа, на всички ви желая много щастливо лято  Hug

# 52
  • Мнения: 1 012
Алиска и аз често имам такъв проблем  Peace

# 53
  • Мнения: 3 547
много хубава Ойкю, с тези прекрасни очи...





 а Кузей колкото пъти го видя в този финален бляскав вид си умирам от смях

# 54
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Що бе Лорче, Hug кво му е на момчето? Не може да се отрече, че накрая просто беше умопомрачителен.  Laughing Laughing Laughing
Даже аз, започнах да го гледам особено. А, до преди 2-3 серии не бях наредена на опашката за него....не , че сега съм де...ама много арен беееееее.... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 55
# 56
  • Мнения: 1 012
Даже аз, започнах да го гледам особено. А, до преди 2-3 серии не бях наредена на опашката за него....не , че сега съм де...ама много арен беееееее.... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes[/b]

 Joy Joy Joy



# 57
  • Мнения: 1
Страхотни и талантливи артисти,прекрасна страна-как да не се влюбиш?Дори се захванах да уча езика- за 1год съм на трети урок-чок зор!Ама  напредвам.....след всеки сериал...Няма да чакам само Зизу и Хел....може и аз да се включвам-Дай Боже!

# 58
  • Мнения: 1 012
Цитат
KG English Page (Kuzey Güney) -
Kivanc Spoke through his twitter earlier on today about the latest events--fame

Thank-you Kıvanç Tatlıtuğ - Hazal Kaya (Behlül & Nihal) for sharing and translating Kivanc's message

WITHOUT ASKING, SIMPLY BECAUSE THEY SEE ME
WITH FRIENDS, THEY TAKE PHOTOS
AND BRING IN A DIFFICULT SITUATION MY FRIENDS.
FOR EXAMPLE, THEY PRESENT
MY FRIEND'S GIRLFRIEND AS MY GIRLFRIEND.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Горкия, няма спокойствие никъде  ooooh!

# 59
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Страхотни и талантливи артисти,прекрасна страна-как да не се влюбиш?Дори се захванах да уча езика- за 1год съм на трети урок-чок зор!Ама  напредвам.....след всеки сериал...Няма да чакам само Зизу и Хел....може и аз да се включвам-Дай Боже!
Живке, Heart Eyes аз го научих от субките. Не съм ходила на уроци. само с четенето една приятелка туркиня много ми помогна...ама още имам да уча. Hug
Не го говоря, ама го разбирам....смеееееееееееех... Joy hahaha Joy

Общи условия

Активация на акаунт