Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 5 юли 2013, 17:20 ч.

Мнения за 07 СОУ - София

• 4 280
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
Когато се записвахме ми казаха да следя в сайта на училището, там ще напишат кога ще е родителската среща за осми клас.
За сега няма информация. Интересно ми е в сайта са пуснали накакъв списък с учебници, дали това са учебниците който трябва да купуваме или да изчакам род. среща там да кажат.

# 16
Това са публикуваните произведения за 8 клас в сайта на Министертво на образованието.

Светът и човекът в съвременната
българска литература
“Тихият пролетен дъжд” –Николай Лилиев
“Скрити вопли” – Димчо Дебелянов
“Зимни вечери” – Христо Смирненски
“Дамата с рентгеновите очи” – Светослав
Минков
“Потомка” – Елисавета Багряна
“Песен за човека” – Никола Вапцаров
“Крадецът на праскови” – Емилиян
Станев
“Жена” – Блага Димитрова
“Дервишово семе” – Николай Хайтов
„Преди да се родя и след смъртта ми” –Ивайло Петров
“Японски филм” – Валери Петров
“В един есенен ден по шосето” – Павел
Вежинов
“Нежната спирала” – Йордан Радичков

# 17
Благодаря за отговорите. Предполагам, че учебниците са същите, но не смея да ги купя, преди да потвърдят от училището. Предполагам, че това ще стане на първата родителска среща, преди началото на учебната година. Разбрах, че имало книжарници в София, от където се купуват запазени учебници втора употреба. Дано септември да не са свършили тези, които ни трябват.

# 18
Родителската среща за 8 клас за учебната 2013/2014 г. ще се проведе на  11 септември от 18:30 часа.

# 19
Днес е родителската среща. Дали трябва да идват и децата?

# 20
Реших да се обадя до училището, за да попитам. От там казаха, че е  само за родителите.

# 21
Здравейте, все пак тези, които останаха в 7мо какво мислят за него? И АЗ СЕ ЗАПИСАХ ТАМ, интересно ми е какво смятате, след като вече учите там

# 22
Синът ми завърши тази година. Харесвам училището и учителите.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт