Искам да събера дрешки за един дом в София!И не само!

  • 10 801
  • 201
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 446
Мамо Иги, има ли начин тези дето не сме в София да се включим примерно с някакви парички, за бельо или каквото прецените? Не мога да отделя голяма сума, но мога да пратя по сметка или по карта на някого?

# 46
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Иги, ще дойда на първи с Мими- дано сме здрави. Само кажи в колко часа.
За мартениците - внимавайте да са без карфици или други бодливи закопчалки, да нямат дървени и пластмасови топчета. Най- добре е да са за ръце. За мацките ще донеса разни фръцкавини - шнолки, ластичета и каквото още се сетя.  От мене имате и три кутии сок - по два литра-това са 6 литра сок- напълно достатъчен за почерпката, но може всъщност да им занесем повече да си имат за по- нататък.

# 47
  • Мнения: 2 249
МАМО АГИ,писах ти на лична Hug

# 48
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
МОмичета, да ви кажа, че аз също работя в склад и там има детски чорапогащници - 2 и нещо /2.3 е 1-цата/
Евентуално ако искате да се купят....
Аз също ще видя какво имам в къщи - но се сещате, че имам неща за бебета Wink
Другото дето имах отдавна е дадено в 19 ОДЗ
А мисля, че могат да се купят страхотни неща втора употреба - наистина са много хубави Дани го обличам с такива

# 49
  • София
  • Мнения: 4 412
И аз ще дойда на 1-ви. Мога да отделя сума и решим какво да купим с нея, ще следя да видя какво ще се събере и от какво ще има нужда. Може би да се включа в почерпката.

# 50
  • София
  • Мнения: 2 262
Няма проблеми Танче да е почерпката   bouquet, ти си беше нарекла да е торта, и ако е от сладкарница неделя, ще поискаме сертификат. Само се чудя дали още някой да не вземе още една, че ако е само 1 няма да стигне за всичките! Не пречи да купим и други работи, примерно сладки пакетирани или пък знам ли, кроасани нещо - то пък твърде традиционно ми се вижда, все пак ако трябва 2-3 мами да се съберем и да купим 1 торта, така ще е по-безболезнено финансово, да не се обременява само един с много разходи! Казвайте как ви се вижда?
Вече си позаписах кой какво иска да донесе, да видим какво ще стане накрая!

# 51
  • София
  • Мнения: 4 412
Аз ще взема 3 торти мисля, че ще стигнат. Ако прецените, че много ще се омажат децата, да взема други сладкиши. И зависи дали ще имаме превоз до там, че не знам как ще ги закараме. Чуда се няколко неща - дали да питам Неделя да ни направи някаква търговска отстъпка за случая, коя торта е най-подходяща, дали може да ги украсят в бяло и червено, за да станат красиви. И другото е маршрутното такси № 25 до Драгалевци, дали да не говорим с "Карина" да ни закарат нас на един курс и да ни върнат.

# 52
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
мамчета, простете ама тортите на "Нилана" - особено, тези дето не са детски са много вкусни, големи и много по-евтини от тези на "Неделя" - за парите от "Неделя" ще вземе поне още две торти от "Нилана" а те не са лоши!
Ако искате... аз сигурно мога да взема също една торта - но от "Нилана"...
ВЪобще мога да се вкл с 10-15лв - където и каквото липсва - бройте ме
Дали за торта, дали за четки за зъби, дали за кордели и ластици... както решите.
НО мисля, че за панделки, ластици и играчки е най-добре на "Илиенци" - цените са много по-ниски

# 53
  • Мнения: 3 743
За тортите и аз мога да взема една, ще видя и за дрешки.


НО мисля, че за панделки, ластици и играчки е най-добре на "Илиенци" - цените са много по-ниски

и в магазините за 1лв също има разни такива нещица

# 54
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Иги, дай да обобщим кой какво да не се изсипем с 10 торти и нищо друго.

# 55
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
И ако искате за дрехите - нека първо видим във втора употреба - повярвайте в Шик Шик когато случиш, а и в още едни магазин на Южния парк за левчета се купуват неща дето и за 10 и за 20лв трудно ще намериш в нормален магазин

# 56
  • Мнения: 1 710
Наде, в събота взимах торти една на Неделя и една на Нилана - на Неделя беше по-голяма и по-вкусна според мен - а и двете струваха 20лв. Ама стига с тия торти - само исках да ви кажа.
Казвайте аз с какво да участвам - мамо Иги подреди си нещата и казвай какво остана.

# 57
  • София
  • Мнения: 2 262
Докладвам веднага:
Джуджавки и разни хубости за момиченцата - МЕРЕЛИН и yosarian
Бельо - Мира и Кети
Чорапогащи - yosarian и евентуално Мира
Торти - tigonew
Сокчета  6 л - yosarian
Четки за зъби - lavender
Дрешки - Zazi i svasseva(от училището на Марти)

Моето предложение за дрешки е следното, нека всеки да донесе каквото прецени, че може или купи, без да събираме пари, защото просто не искам да стават недоразумения, дрешките нека бъдат здрави и запазени!
За играчки, децата имат играчки, и е по-добре да им се носят, ако имате запазени и здрави от вашите деца, за да можем да набавим други неща, с парите, които евентуално бихте дали за играчки!
Сега се сещам, че можем да им вземем по една кърпа за лице, по магазините има вече много малки кърпи на прилични цени, дори да не са като бройка колкото децата! Нали и това влиза към ежедневния тоалет на едно дете, избърсване на ръцете и лицето със собствена и отделна кърпа....но може би ползват салфетки, както в градините на децата ни, знам ли, за това не попитах!!! Просто е идея, ако някой се сеща от къде може да намерим по-евтини такива!



# 58
  • Мнения: 1 710
Къде съм аз....  Cry
мен за какво ще ме включиш???? Какво да взема  Cry Cry Cry Cry

# 59
  • София
  • Мнения: 2 262
Майче каквото си избереш и каквото можеш, аз написахтези дето са ми обявили какво искат и могат да донесат, кажи ми ти какво си избираш и добавям веднага! Heart Eyes
Останаха шампоани, пасти за зъби.....други малки сладки например или соленки, може би солетииииииии......................................

Общи условия

Активация на акаунт