За температурата

  • 810
  • 7
  •   1
Отговори
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Искам да ви питам, майчета, трябва ли да чакам на синът ми да му спадне температурата, за да го поставя да спи вечер. Вчера имаше t над 39 градуса и аз го изчаках да му спадне поне до 38, за да го сложа да си легне, въпреки, че вече минаваше полунощ.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 6 865
Ами аз не я държа будна заради Т, още повече, че при висока Т обикновено е по уморена и и се доспива. Така, че си ляга а аз стоя дежурна, меря и Т, слагала съм компреси докато спи ...ей такива работи.
Бързо да оздравява малчугана!

# 2
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
В какъв смисъл да го чакаш да си легне? Моя син когато има такава висока температура си е легнал щото тя го мори! Искам да кажа че си лежи, даже може и да спи и така! А друг е въпроса че аз зъспивам когато му спадне температурата, макар че не е гаранция за колко време ще се задържи ниска! Скорошно оздраяване!

# 3
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Из4аквам да спадне до 38 ,и ние в4ера имахме вашия проблем  bouquetСкорошно оздравяване

# 4
  • Мнения: 65
дъщеря ми обикновено лежи при такава температура и често спи, но аз я наблюдавам, меря с термометъра и слагам мокри чорапи и кърпи с оцет и вода, свещички и т.н Лягам, след като свалим t

# 5
  • Мнения: 922
Вальо при т-ра над 38,5 се събужда сам... След като дам необходимите медикаменти винаги го слагам в леглото, а той заспива след като започнат лекарствата да действат.
УСпех и скорошно оздравяване Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 6 315
Не, ако му се спи го слагам да спи. Според мен сънят лекува.

Бързо оздравяване!

# 7
  • София
  • Мнения: 4 884
И аз преди го слагах да спи, ама миналата година го сложих да спи с 38 градуса, след като му бах дала Нурофен и в 2 часа през нощта ми направи гърч. Викахме Бърза помощ и ада беше у дома. Така, че много внимавайте с температурата, момичета..

Общи условия

Активация на акаунт