Помощ!Сбръчкани лакти :(

  • 897
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте мили дами,

За първи път пускам тема, но наистина не знам какво да правя. Скоро чукнах 40-ка...Sad Не знам дали поради факта, че тази възраст ми се струва ужасяваща или просто защо съм си "откачалка", но се фиксирах върху един необясним за мен козметичен проблем, който забелязах наскоро - набръчкана кожа над лактите.
Не знам от какво, но изведнъж лактите ми станаха груби и сбръчкани. Първо реших, че това е резултат от ЕГН-то, но после започнах да се заглеждам в лактите на по-възрастни (но и по-пълни) от мен жени и видях, че не при всички е така.
По принцип аз доста се грижа за кожата си, винаги се мажа с лосиони след баня, никога не съм пропускала да намажа лактите с по-мазен крем. Спортувам редовно, храня се нормално, вегетарианка съм. В последно време позаслабнах от нерви...SadДали пък не е от това?
Сега, когато е лято очите ми все са в набръчканите ми лакти SadНаправо ще полудея...

Чудех се дали някоя от вас може да ми даде съвет как да се преборя с този проблем. Изела съм всичко в интернет, затова ще помоля за съвети от личен опит.

Благодаря ви предварително Simple Smile

# 1
  • Мнения: 561
Мажи ги с лимон.

# 2
  • Мнения: 6 365
Сигурно е от отслабването. Проббвай упражнения за трицепс,
много красиво оформят ръцете. Освен това- не само мазане, ами
и по-дълбок масаж. Кожата като се мачка и масажира, понякога
произвежда повече колаген и се заздравява.

Другото е разни лазери и ултразвуци, но не знам доколко ще имат
ефект.

А третият вариант- запиши да следваш нещо. Аз от много учене и четене
цял живот имам "ученически лакти" с много груба кожа от подпиране.

# 3
  • Мнения: 0
Благодаря ви за отговорите, момичета  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт