АВГУСТОВСКИТЕ ДЕЦА радват се на пролетта -Тема 33

  • 73 540
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 569
Привет от Варна, Златните и любимото ми море.  Heart Eyes Много ми е приятно да ви чета, започнаха рождените дни и емоцията в темата се завърна.  Hug

Шайнче, прекрасна е Бела, голямо щастие си имате. Много сладко как с мъжо сте си взели почивен ден, за да сте с детето си. Аз май няма да успея и направо не знам кога ще си я видя на рождения й ден, но пък със сигурност ще празнуваме в градината и се надявам да остане доволна и щастлива.

Аничка, много се радвам, че първата нощ е минала така, че чак си пила кафе на сутринта, а?  Laughing Дано мъжете ти са все така послушни!  Hug

Бибитке, така е, то май си е просто до дете, а не толкова до пол. Сигурна съм, че ще се справим.

А на миналия преглед бебо не беше застанал в поза за гледане на пол и док побърза да се пошегува, че щяло да е момиче, ама само щото в момента друго не виждал  Joy а мъжо вика "аааа шнур току така не пада"  Joy вече се е настроил на мъжко и много се кефи.  Heart Eyes Водихме и Анди, беше много мило.  Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 735
Яна, това за шнура искрено ме разсмя. Laughing Живо и здраво да е пък другото ще се нареди.

Голяма одисея с тоя зъб на Валентин. Вчера ходихме пак да му слага лекарство, пробва малко с машинката, но много го болеше и се отказа. Във вторник сме пак. Тази нощ се събуди с рев, болеше го. Дадох нурофен. Дано да е било за последно и повече да не го боли. Много ми е мъчно като го гледам, защото знам как боли зъб, а не мога да му помогна.  Sad

# 32
  • Мнения: 105
Добър вечер момичета!

Честит 4 ти рожден ден  на малката Бела!Все така да радва мама и тати с хубавата си усмивка!

Започнаха рожденните дни,а аз все още не съм решила къде,не че има голям избор де.Най-вероятно ще сме на едно клубче с много пързалки и люлки и ще бъдем моооого хора,миналата година бяхме около 20 души тази година малко повече,направо малка сватба LaughingТортата искаме да е на Батман,само подарък не сме измислили.
Бибитка този паркинг много ми хареса,как точно се казва и колко струва?
Аз изтървах размяната на подаръците,ама като не чета така ми се пада.Ще подаря подарък на Алекс на Напетия и готово Simple Smile
Славена,честита работа! Какво работиш,ако не е тайна?ДАно скоро се оправи зъбчето на Валето и да дава да му го направят без проблем.Ох и ние трябва да отидем на зъболекар,че са ни много черни зъбките Confused
Ние с мъжо работим,а малкия мъж ходи на градина.Много е пораснал и толкова осъзнато говори и разбира всичко.Постоянно пита защо и ако му кажа нещо не реално,той разбира и започва пак защо,докато не разбере.В градината са сборни групи и са от 26 до 35 деца.За щастие майка ми излезе в отпуск и Митачко ще ходи на гости.А и като писах Митачко,че да ви кажа.Има ме си приятелка хихихихи,едно момиченце с месеци по-голяма от него.Казва се Стели и много се обичат,играят и се карат .И тя като го види и почва от далече да вика Митаче,Митаче Heart EyesВсеки ден трябва да се видят иначе ми изяжда ущите за Стели.
Това е от мен,Лека вечер!

# 33
  • В друго измерение
  • Мнения: 140
Бързам да съобщя, че днес Весето (Глупи) е родила дъщеричка, Камелия. Да й е живо и здраво, много късмет и прекрасно детство! Hug  bouquet

# 34
  • На плажа
  • Мнения: 1 104
Еееее Честито Веси,страхотна новина,да Ви е жива и здрава малката душичка  Hug  Hug  Hug

Тъкмо днес и писах във Фейса,а тя вече е била родила  Laughing

# 35
  • Кърджали
  • Мнения: 10 229
Еееееееее, Глупи, да ти е жива и здрава малката Камелия!

# 36
  • Немция
  • Мнения: 6 813
4естито, Глупи! Бебораната да расте здрава, спокойна, прекрасна девойка, лесно да се гледате, бързо да свиквате с новата ситуация!!! Hug

Голямото Бибит4е е във ваканция за 3 седмици от градината и съм сама с двамцата, до компа много-много не се добирам, 4е ве4ерта съм каталясала и бързам да залягам(обикновено става полунощ).

Рибке, този паркинг не е от евтините, на PlayBIG e, струва 50 евро с намаление в немския Амазон. Взех го заради по-едрите 4асти, става и за по-малки деца, нали наш бебо иска да пипа вси4ко от баткото. Предлагаха се и други паркинги, на пове4е нива дори, на по-ниски цени- трябва да огледаш какво има по българските магазини или сайтове.
4естито за приятелката, по4на се ве4е.... Mr. Green

И ние имаме активни карти на тема приказки, бяха голям хит у дома, сега малко по4ивка от тях, преди пак да ги подхванем. Sunglasses

Панди, разбира се, 4е ще се справите! А относно пола- малко или много всеки си клони към своето- жените към дъщери, мъжете към синове. Моят Бибитков много иска и дъщеря, дори ме навива да сме се пробвали още веднъж Crazy, но си признава, 4е ако нямал син щяло да му е маааалко 4оглаво. Wink

Славена, много неприятно е това със зъба, за детето е мъ4ение. Confused

# 37
  • Мнения: 735
Много се радвам за хубавата новина! Честито Глупи! Живо и здраво да е бебчето! Hug Hug Hug

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 1 708
Честита дъщеричка, Веси! Да е здрава, да е спокойна, да е най-послушното бебе! Честито щастие на цялото семейство!   bouquet  bouquet  bouquet

# 39
  • Мнения: 1 569
Ех, че хубава новина! Simple Smile Честита дъщеричка Камелия на Веси!  newsm51 Да е жива и здрава, с много късмет в живота и да прави мама и тати много щастливи и горди родители!   bouquet Hug

Ние се завърнахме от турнето по морето. За 4 дни успяхме доста да пообиколим на северното Черноморие, където не бях стъпвала от години. Най-накрая успях да видя и Варна, прекрасен град и най-вече прекрасна морска градина!  Heart Eyes С мъжо си починахме уникално!  Heart Eyes А и най-накрая успяхме да се видим с Дани в Обзор!  Hug

# 40
  • София
  • Мнения: 591
 Честито и от мен на мама Веси. Да ти е много здрава и щастлива малката принцеса.  bouquet  bouquet  bouquet

# 41
  • Мнения: 251
Момичета, благодаря ви за милите пожелания. Не мога да опиша колко съм щастлива. Толкова е хубаво да си мала за втори път. Утре ни изписват, нямам търпение за реакцията на Марти. Досега я вижда само през стъклото, но като заговорим за бебето и грейва Simple Smile)))
Болницата е уникална, персонала също. Докато раждаж се смеехме с акушерката и търсехме радио 1 рок. Тати дойде 40 мин след като бях родила и седя с нас в родилна 2 часа. Тук сме като на хотел.

Ками е прекрасна кукла, красавица като мама и реве като Марти. Засега е спокойна, папка и спинка.

Честит рожден ден на Бела със закъснение. Да е много здрава и все така прекрасна.

Аз вече мечтая за бира и море.
Изобщо не знам как ще празнуваме рдто на Марти, а той милият няма търпение.

Хайде паздрави от нас с беборана

# 42
  • Мнения: 105
Здравейте момичета!
Глупи,Честито миличка!Да са ти живи и здрави децата и все грейнали да са им лицата>Бързо да се оправяш и Марти много да ти помага.
 Моето зайче е при баба на гости и ни е много скучно без него.Утре ще си го вземем за събота и неделя и после пак при баба.Всичко е готово за празника ни ,поканите са раздадени и тортата Батман е поръчена.Подаръка е купен!
Янче,откраднаха ви името.Нищо помислете за друго LaughingВсе пак единствената жена в света роди Joy
Хубав ден момичета  bouquet

# 43
  • Немция
  • Мнения: 6 813
Глупи, радвам се за хубавото раждане, има голямо зна4ение то да проте4е възможно най-оптимално!

Днес си имаме едногодишно малко Бибит4е- ей, мина се първата година, по-бързо от тази с първото дете, все пак покрай пове4ето ангажименти с две деца времето по-скорострелно лети. Днес оба4е за късмет Филип4ето си има нео4аквана гостенка- баба Шарка (морбили) и то в резултат на ваксината преди 10 дни. Тогава ми казаха, 4е може да има закъсняла реакция от 7 до 10 дни и хоп- в4ера по4на да вдига висока Т, днес бе целия в пъпки, та по слу4ай рождения ден го водихме на лекар, за да се изясни какъв е обрива, макар 4е предполагах. Днес е още с Т, да видим утре как ще е. За събота бяхме поканили 2 семейства с пораснали бебета(тоест над годинка), но изместваме партито за другата събота. Къса ми се сърцето как в жегата детето се мъ4и и с висока Т. Дано утре ве4е няма Т!!!

# 44
  • На плажа
  • Мнения: 1 104
Веси добре дошли в къщи  Hug Как е големият батко,покрай беба-представям си каква идилия сте Wink
 И ние мислим вече за рожения ден,тази година мисля а празнуваме с деца,днес ще търся балони и всякакви украси във Варна.
Бибитке честит рожден да на Бибтко,весело и щастливо детство  Hug
 Много гадно това с шарката...дано бързо да спадне температурата и да не се мъчи миличкото  Praynig
Покажи една снимка на децата,да ги видим  Wink

Общи условия

Активация на акаунт