Едно предложение ....

  • 578
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 809
Здравейте ,момичета! Simple SmileИмам едно предложение към всички,които са на НВД и подобни на тази диета.Та ...идеята ми е,ако искате всеки да напише по някоя рецепта,подходяща за този начин на хранене.И аз я започнах,но...малко ме затормозява избора на меню,защото само месо+салата...втръсва... newsm78Казано накратко да си направим нещо като рецептурник  chef
Само предлагам,ако искате... Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 02 фев 2006, 10:25 от MALVINA

# 1
  • Мнения: 1 250
Здравей! Simple Smile Можеш да разнообразяваш с варени яйца, извара, зеленчуци, задушени на пара, по възможност, риба, какво още newsm78 ...овесени ядки в кисело мляко или мюсли, от онова най-постното Mr. Green в прозрачните пакети, за да ти е гадно. Изварата можеш да приготвяш с малко зехтин и подправки, за да не ти е толкова безвкусна, или със счукани орехи и магданоз. Между другото можеш да похапваш моркови, грейпфрути и ядки, но все пак да е с мярка. Дано поне малко да съм ти разнообразила менюто  Wink и все пак ако искаш погледни тук http://www.bb-team.org/ има много инфо за НВД

# 2
  • Мнения: 1 809
Благодаря ти, Vanessa!  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 250

Пак заповядай   chef

# 4
  • Мнения: 533
Една от най-честите ми закуски е кис. мляко, извара, 3-4 нарязани вътре ореха и 1сл. ленено семе, става вкусно и много засища. Може да пробваш яйца поляти със сос от кис.мляко и малко сметана + черен пипер; запечени брокули с кашкавал.

Общи условия

Активация на акаунт