Електронни учебници за 6 клас

  • 7 768
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Някой знае ли от къде мога да сваля електронни учебници за 6 клас.
Няма значение на кое издателство са, но по добре да са на просвета.Предварително благодаря!!! newsm78

# 1
  • Мнения: X
Какви са тези електронни учебници?

# 2
  • дълбоката провинция
  • Мнения: 578
http://resursi.e-edu.bg/zmon/action/goToProgram?id=Prog6.8

За шести клас има материали само по математика и ЧП

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 3 355
Иди в сайта на Просвета - там ги има качени, мисля, че бяха в секцията "Електронни учебници". Само че трябва да се регистрираш, за да можеш да получиш ключа за активация - става много бързо и лесно.

# 4
  • Мнения: 21 455
Иди в сайта на Просвета - там ги има качени, мисля, че бяха в секцията "Електронни учебници". Само че трябва да се регистрираш, за да можеш да получиш ключа за активация - става много бързо и лесно.
Не съвсем. Освен това трябва и да си учител, които работи с изданията на " Просвета".

Издателство „Просвета“ има удоволствието да Ви информира, че стартира пилотната (beta) версия на сайтa e-uchebnik.bg. Тук са публикувани електронни варианти на учебниците и таблата за I и IV клас, създадени специално за работа в клас. Те, заедно с електронните варианти на учебници за III, V и VI клас, известни от миналата учебна година, са достъпни безплатно само за учителите, избрали да работят с учебниците на издателството.
 
Системата ни не успя да Ви открие в списъка на тези учители.
 
Останалите наши потребители ще получат достъп до учебниците и учебните материали на издателство „Просвета“ съгласно общите ни условия при стартиране на пълната версия на сайта e-uchebnik.bg, за което ще бъдат уведомени по е-мейл.


 mon4eto999999, нещо конкретно ли ти трябва?
 

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 3 355
Дидева, това съм го пропуснала и то по простата причина, че отговарям на условията - учител съм и работя по Просвета

# 6
  • Мнения: 21 455
Дидева, това съм го пропуснала и то по простата причина, че отговарям на условията - учител съм и работя по Просвета
Понеже имах смътен спомен, че към момента само учители, работещи с учебници на изданието ( не е само за " Просвета") имат достъп до електронните варианти  и понеже знам, че си учител, реших да направя проверка.  Grinning
Все пак ни остава надеждата сайтът да заработи пълноценно в най-скоро време.

# 7
  • вече и в други градове
  • Мнения: 145
  Здравейте, електронен и интерактивен учебник има и по английски език -  Winners for Bulgaria  на издателство Express Publishing, но на нас ни го дадоха безплатно като си купихме учебната тетрадка и граматиката към учебника.

Общи условия

Активация на акаунт