Къде в Пловдив? - 44 тема

  • 53 942
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Някой по-напред питаше за Айкидо за деца - в Тотал спорт
http://totalsport-bg.com/

Ако търсите боен спорт за деца, а не конкретно Айкидо, горещо препоръчвам тренировките по Кудо в у-ще Симеон Велики.
Треньорът е млад, със страхотен подход към децата, групата е малка, около 15 деца са общо. Самият боен спорт е контактен, но детските тренировки са много забавни и разнообразни, с много игри, треньорът отделя време не само за спорт, но и за разговори и на моя бяс бесен му се отразяват страхотно заниманията. Ако някой го интересуват подробности - на лични.

# 736
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
Здравейте,
Къде да поръчам евтино памучни тениски с къс ръкав, черни, със щампа на гърба, може и отпред? И какво трябва да им занеса, за да направят щампата каквато искам - снимка, графичен файл...?

Има едно магазинче на "Отец Паисий" , като се влезе от улицата след тунела се завива към пощата. Там е между двете пресечки вдясно. След "Златната круша". Работят студенти, цените са много сносни. Имат и тениски, може да си носите и ваша. Момичето може да рисува и ако имате нещо предвид дори може да го нарисува и тя. Иначе можете да занесете и на файл или да покажете какво искате.

# 737
  • Пловдив
  • Мнения: 235
От къде да купя от тези памперси, които са като чаршаф? Ще пускам малкия на градина пък често се намокря докато спи и мисля да му постилат такива чаршафчета. Ако пък някой знае друга възможност аз съм отворена за предложения.

# 738
  • Мнения: 1 203
Търся системата поиспански Encuentros 1, някой знае ли откъде да я намеря? В Руската гимназия почват по нея...

# 739
  • Мнения: 5 173
От къде да купя от тези памперси, които са като чаршаф? Ще пускам малкия на градина пък често се намокря докато спи и мисля да му постилат такива чаршафчета. Ако пък някой знае друга възможност аз съм отворена за предложения.
Обикновено им постилат найлон под чаршафа. Thinking

# 740
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Здравейте,
Къде да поръчам евтино памучни тениски с къс ръкав, черни, със щампа на гърба, може и отпред? И какво трябва да им занеса, за да направят щампата каквато искам - снимка, графичен файл...?

Има едно магазинче на "Отец Паисий" , като се влезе от улицата след тунела се завива към пощата. Там е между двете пресечки вдясно. След "Златната круша". Работят студенти, цените са много сносни. Имат и тениски, може да си носите и ваша. Момичето може да рисува и ако имате нещо предвид дори може да го нарисува и тя. Иначе можете да занесете и на файл или да покажете какво искате.

благодаря ще отида там!  Hug

п.п докато се ориентирам - за мен след тунела е към панаира, за вас е явно към пощата, от различно място идваме  Laughing
има ли име или някакви табели, след златната круша имаше златар, гаражи, къщи там ли някъде?

# 741
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
От къде да купя от тези памперси, които са като чаршаф?

От аптека
Според мен ще е по-добре да купиш протектор за матрак.Продават ги по магазините за бебешки и детски неща.Вис Виталис примерно.Вземи размера на матрака първо

# 742
  • Мнения: 2 382
Целофанови пликчета( самозалепящи се или не ) има във всички магазини за найлонови торбички.

Някъде да сте виждали саксии за орхидеи? Представляват едни прозрачни купи и има шипки към тях.

# 743
  • Мнения: 467
В баумакс, практикер, бриколаж.

# 744
# 745
  • Мнения: 1
Кажете ми нещо за собственика на кухнята на Рая  - Веселин Петков моля

# 746
  • Мнения: X
Публикувате в тема от 2013 година.
Актуалната тема е Къде в Пловдив? - 78 тема

Общи условия

Активация на акаунт