Как се отървахте от мъжете си пияници?

  • 3 005
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 517
Как взехте решение да се разделите със съпруга си, който прекалява с алкохола?
Колко време търпяхте адът и как се чувствате след раздялата?

# 1
  • Мнения: 11 566
Той не си ли беше тръгнал?

# 2
  • Мнения: 54 408
Ето подобна тема :

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=701318.0

Да отговоря - почти 3 години го търпях . Twisted Evil Twisted Evil

Чувствам се прекрасно без него ! Hug

# 3
  • Мнения: 916
отговарям - търпях 1.5 години и после дебнех за добър повод за раздяла, че е силно луд и налита на бой. Поднесе ми такова след още година, поисках развод, съгласи се от немай къде... Уж... Попаднах на документ, че е бил женен, а не го знаех, каза, че се е развел преди брака ни. После се започна голямо мазнене, все по-мазен ставаше. Наложи се да идем при него на почивка, там осатаня и налетя на бой, крещеше и напълно си беше изтървал нервите. Едвам се прибрахме живи и здрави с детето... Седмица по-късно се опита да се самонанесе обратно през нощта, но имах допълнителна клЮчалка и не можа да влезе. На следващия ден влезе с клЮчар, виках полиция и се изнесох с детето пред полицаите, че не искаше да ме пусне. Сума време се крихме. Опитва да ме следи, сигнализирах на полицията. Праща ми букет в работата - дадох го на приятелка. Пак мазнене, но същевременно в съда сума ти лъжи и измами... Както и да е, мазненето мина и се почнаха заплахите - по телефон съскане, щял да ме убива и т.н. Заплахи и срещу детето. Разбра се, че и частен детектив бил пратил. Междувременно ние с адвокатката проверихме и се оказа, че даже не се е бил развел маминият златен, та се мина на анулиране на брака... Страшна злоба се сипеше върху всички нас. Намери къде сме и се яви през нощта да снима къщата, Господ знае защо. Намери някакво лайно, което му даваше номерата на хората, на които се обаждам и той звънеше да ги тормози. Открадна ми сума пари, самопрехвърли си и колата. Наскоро ме причака пред апартамент, като тръгвах да взимам детето и ме преби, бях в почти седми месец...

Всичко това ти го казвам не за да те плаша, а да знаеш, че психопати съществуват наистина и трябва да не отстъпваш и с милиметър. Мисли ли, че ще отстъпиш, ще притиска, ако усети, че си твърда, ще му се наложи да се кротне. За всеки инцидент сигнализирай в полицията. И най-важното - помни, че колкото по-екстремна е една ситуация, толкова по-малко време продължава. Нещата ще се разрешат и ще си много, много по-добре  Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 4 349
Той не си ли беше тръгнал?

Явно не е  newsm78 newsm78

# 5
  • Мнения: 517

тръгна си, тръгна си..Grinning

# 6
  • Мнения: 517
Просто искам мнение как и други като мен са разкарали пияндурниците около себе си Simple Smile
Един вид ще бъде кураж и за мен, че съм направила най-трудното - да се разделим.

# 7
  • Мнения: 54 408
Шамси , този твой БНД не спира да ме изненадва ! Shocked
Сега пък и многоженец бил ! Twisted Evil Twisted Evil

# 8
  • Мнения: 916
Шамси , този твой БНД не спира да ме изненадва ! Shocked
Сега пък и многоженец бил ! Twisted Evil Twisted Evil

Само двуженец, пък знам ли, може и многоженец да е. Но моят е видна перла  Mr. Green

# 9
  • София
  • Мнения: 4 349

За какво се връщаш назад тогава   #Crazy #Crazy

# 10
  • Мнения: 54 408
Тя не се връща , Наде .

Шамс , ами аз повече от една жена го броя за многоженство ! Mr. Green

# 11
  • Мнения: 11 566
Просто искам мнение как и други като мен са разкарали пияндурниците около себе си Simple Smile
Един вид ще бъде кураж и за мен, че съм направила най-трудното - да се разделим.
Spored men не само си направила най- трудното.
Направила си най- доброто.
Не се обръщай назад.

# 12
  • София
  • Мнения: 4 349
Тя не се връща , Наде .

Шамс , ами аз повече от една жена го броя за многоженство ! Mr. Green

в мислите си се връща. защо ще питаш за нещо, когато си вече на следващото стъпало  newsm78 newsm78

# 13
  • Мнения: 54 408
Е той още не се е изнесъл , в другата тема пише .
Пък и да знае как е било при другите , за какво да е подготвена . Peace

# 14
  • Мнения: 517
Е той още не се е изнесъл , в другата тема пише .
Пък и да знае как е било при другите , за какво да е подготвена . Peace

да, за да зная при другите как беше, за да съм подготвена.
Иначе той се изнася окончателно утре.
От три дни не живее с нас.

Общи условия

Активация на акаунт