Препоръка за кожен лекар (или клиника)?

  • 10 698
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 185
Здравейте,

Синът ми има някакво петно на бедрото с размер на орех, което се появи преди повече от месец. От тогава всяка седмица го водим на лекар в кожния диспансер на 29-та поликлиника и всеки път му изписват поредното мазило, което не помага.  Cry

Знае ли някой дали може (и къде) да се направи някакво изследване, за да се разбере какъв точно е проблемът и да се назначи съответното лечение? Защото, честно казано, от "Какво пробвахме досега? Ааа, добре, тогава сега ще изпиша еди-си-какво..." от страна на лекарите вече, меко казано, ми писна!  Close

# 1
  • Мнения: 2 125
Мога да ти дам координатите на лекар, при когото съм ходила за себе си и за детенце. Доволна съм, а и много хора, на които съм я препоръчала са на същото мнение. Обади й  се преди това, ако решиш да заведеш детенце.

Д-р Наталия Боянова - специалист кожни и венерически заболявания
поиклиниката на ВМА, 2 етаж, каб. 230
тел. 922 54 45
моб. 0887/755 203
Дано ви помогне Praynig

# 2
  • Мнения: 463
д-р Николай Найденов или д-р Антон Ботев
Клиника по кожни болести
Лозенец, ул.Персенк, бл.19
9625532/0888465029

Частна клиника е. Прегледът струва 20лв.
Там съм си махала оперативно бенки. Изследват се проблемните петна, образувания и т.н.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 019
В 29 поликлиника , но не в кожния диспансер има една дерматоложка-Ангелова-май на 3-я етаж беше, която е доста добра, чувала съм само добри мнения за нея + моите и на мъжа ми впечатления+на една приятелка дето от другия край на София ходи при нея.Преди приемаше само след предварително записан час, освен ако не е за съвсем малко бебче(не видях колко сте големи)-обаждаш се на регистратурата на поликлиниката, свързват те с кабинета й и си записваш час.Сега не знам как е .
Успех в излекуването!

# 4
  • Мнения: 185
Благодаря ви!  Simple Smile

# 5
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
доктор Ангелова  ще я оставя без коментар лично аз.
Ако искаш координати на лекар от Кожната клиника на МА можеш да ми пуснеш ЛС.

# 6
  • България-София
  • Мнения: 573
доктор Ангелова  ще я оставя без коментар лично аз.
Kато чуя за таз докторица Twisted Evil

# 7
  • София
  • Мнения: 4 019
доктор Ангелова  ще я оставя без коментар лично аз.
Ако искаш координати на лекар от Кожната клиника на МА можеш да ми пуснеш ЛС.


Както винаги има различни мнения за един и същи лекар-ако ти е помогнал си доволен, ако не- не си.
На мен пък шефа (вече бивш) на Кожната клиника ми изгори лицето и кожата ми се белеше на огромни люспи, а е и познат на баща ми  Twisted EvilОт тогава имам свръх чуствителна кожа Sad

# 8
  • Мнения: 5 228
доктор Ангелова  ще я оставя без коментар лично аз.
Kато чуя за таз докторица Twisted Evil

И аз  Twisted Evil

# 9
  • София
  • Мнения: 7 242
Най-добрите са в Кожната клиника на МА.

# 10
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Най-добрите са в Кожната клиника на МА.

и аз така мисля.

Общи условия

Активация на акаунт