STOKKE колички, мнение от личен опит!

  • 150 692
  • 783
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Благодаря ти! Hug
Но предпочитам да попитам тук- момичетата винаги са много добре запознати Peace

# 31
  • Варна
  • Мнения: 210
В този магазин babyonlineshop.de без доставката е 1268.95 х 1.95 = 2 474лв - шасито с коша за новородено + седалката за след 6 месеца
В другия сайт, който съм дала - babystrollerstore.co.uk пак без доставка, намалена с 30% е 839(паунда) x 2.26 = 1896лв  шаси + кош за новородено + другата седалка за след 6 месеца
В Долче Вита шасито + коша + седалката + седалка за кола (която ако си я купуваме отделно е 400-500лв) е 2544лв
И другия магазин Премаман с клубната карта шасито + коша + седалката за след 6 месеца е 2288лв без да е на промоция

Цените и навънка и тук са горе долу еднакви, има смисъл да си я поръчам от друга страна само ако е на промоция (и то нещо от сорта на 50% намаление, тогава само мога да спестя към 400-500лв.) Аз бих си я взела от тук, така и ще ми е по-спокойно, ако след време има проблем с количката, отивам си направо в магазина и се разбираме

# 32
  • Мнения: 327
 Кога ти е терминът? Ако не е наближил изчакай. Декември със сигурност ще бъде пак на промоция. Може и да пуснат нови цветове и аксесоари.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
hf_f ,благодаря ти! Сега ще ги разгледам  Hug  bouquet

Веселото,мисля да изчакам до декември месец,всеки нов цвят и аксесоар е добре дошъл Hug

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Здравейте момичета! Hug

Днес имах възможност да мина през магазин 9+ и да видя Крузито на ''живо''. Мога да кажа, че е точно това което си представях! Толкова е хубава,и много ми хареса всичко в нея!
Момчето което ни обслужи беше изключително внимателно,даде пълна информация,показа ни всичко което може да се покаже за количката -от разглобяването до аксесоарите. Накрая ни направиха и подарък-комплимент от магазина. Hug
Това е нашата количка и определено ще я купим от там. Peace
Обмисляме варианта ако по Коледа отново има тази промоция да я поръчаме в избраният цвят  Flutter

# 35
  • на земята
  • Мнения: 4 094
Супер..)))Кой цвят избрахте?И вие ще си имате декемрийче коледен подарък  Hug

# 36
  • Мнения: 327
 Имай в предвид, че много от цветовете ги нямат в наличност и ще трябва да се поръча ако я нямат. Оставя се капаро и срокът за доставка е 1 месец. Моята дойде за една седмица.

# 37
  • на земята
  • Мнения: 4 094
И за моята чаках две седмици,а за летния сет чакам почти месец  Peace

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
*лаленце* ,още се чудя между сивото  и черното.Има време ще реша.Момчето ни каза,че ако я поръчаме декември - януари ще е тук.На нас ни трябва от февруари нататък Hug

Сега се чудя какво ми казаха -има ли пълно легнало положение на летния кош?

# 39
  • Мнения: 11
здравейте, някой може ли да ми каже колко сантиметра е дълъг коша за новородено. благодаря предварително Simple Smile

# 40
  • Мнения: 45
Запис и от мен, въпреки че отдавна я продадох, но темата ми е интересна Simple Smile

# 41
  • Варна
  • Мнения: 210
А знаете ли дали Премаман е оторизиран представител на stokke и дават ли гаранция ? В официалния сайт като дистрибутори за България са писали само тези трите - Долче Вита, 9 плюс и Бебемакс

# 42
  • Мнения: 6
Здравейте всички Simple Smile

Искам и аз да се присъединя към темата.Отдавна чета за Stokke, но внимавам къде да питам,тъй като знаем повечето реакции Simple Smile И аз съм си капарирала Хplory и съм много щастлива, защото успях да се наместя в тази промоция с кошчето подарък Simple Smile
Но в магазина по това време нямаше зимен кош и не успях да видя колко е голям.Продавачът ме убеди,че няма от какво да се притеснявам Simple SmileИ сега когато прочетох и тук казаното т майката,че бебчето и вече е на 5 месеца и всичко е супер съм още по-доволна Simple Smile

# 43
  • Мнения: 14 486
Аз потвърждавам, че коша е достатъчно голям и се ползва до пълни 6 месеца, а моето бебе беше голямо Grinning

# 44
  • София, БГ
  • Мнения: 143
http://www.mothercare.com/on/demandware.store/Sites-MCENGB-Site/ … amp;prefv1=Stokke

Момичета, вижте този линк.Тук Крузи е само 500 евро, а Експлори е 830 Евро.Къде са 500 Евро, къде са тук 1270 кажи речи.По-добре си я поръчайте от там.Пак си дават комплект, пък и дори с транспорта няма да излезе близо 1300 евро, колкото е тук в България.Защо да давате излишно толкова пари от горе...

Общи условия

Активация на акаунт