Февруарче кротичко се излежава в коремчето на мама ! - Тема 3

  • 19 601
  • 705
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 59
Aз май няма да стигна до морето или и да стигна едва ли ще отида на плаж...
Страшно много ми се окосми коремчето и ме е срам да го покажа а още не си личи,че съм бременна.

И аз съм така това нормално ли е ... и после пак ли ще растът ?

# 31
  • Мнения: 14
bubka_90 Не знам мила дали после продължават да растат мисля,че НЕ...Казаха ми,че се дължи на хормоните а и аз попринцип съм тъмнокоса и мургава и си имам силно окосляване,но по корема е страшно...Аз съм козметичка,но честно казано в момента не смея да си ги махна и специално ще питам доктора...Също така винаги съм била с чисто лице,но сега са ми наизлизали едни ситни пъпчици.

# 32
  • Мнения: 31
Благодаря ви за приемането в редицата на февруарките ще се старая да съм от редовните. С предишната ми бременност от този форум намерих много добри приятелства и полезни съвети. И аз в началото ми се гадеше и повръщах, но сега всичко е добре. Доктора видя пулсации в четвъртък като бях на преглед, въпреки лекото прокървяване преди това, за сега всичко е наред. Преди да родя каката, имах един спонтанен аборт в напреднал период и малко се притеснявам, но се опитвам да се успокоявам, че всичко ще е наред. Сега отивам да прочета старите две теми, за да се запозная макар и виртуално с вас  newsm51   

# 33
  • Варна
  • Мнения: 2 942

Красе,казваш,че в Майчин дом са ти взели 40лв. за БХС.Още няколко мами написаха същата сума.Само на мен ли ми взеха 54лв? Rolling Eyes
Юле, на мен ми взеха 40лв в Терапията във /варна, а пробата се праща в Майчин дом. Отделно на сайта им видях, че може да хапна, това е за МД
Аз тръгвам на работа днес. трябва и да уведомя "прекрасните" шефове, направо потрес.
Лек ден в горещините  ooooh!

# 34
  • Мнения: 115
Добро утро Simple Smile
Глървам 2 глътки рядко кафе ред компа и изчезвам  да се трудя. Тази седмица ще ми е от гадните- на работа съм от пенеделник да неделя включетилно  Sick . Как ще изкарвам незнам. Уморявам се , все гледам да седна, ама и да съм облегната, че иначе не ми е удобно.  Май е време да казвам на шефа и да  си вземам болнични от време на време  newsm78 .
Айде лек ден и хубава седмица ви желая   bouquet

# 35
  • гр. София
  • Мнения: 31
Добро утро момичета,


Радвам се, че темичката ви харесва  Hug uleto88 и аз без вас съм за никъде   bouquet

Аз се оправям да ходя за цитонамазка и микробиология. Дано всичко е наред  Praynig

iucka мила каква е тази работна седмица от 7 дена? И да не си бременна, пак ще ти дойде в повече  Hug

Хубава и успешна седмица от мен  Wink

# 36
  • Мнения: 89
Добро утро!
iucka,Красе,да пишете как е минало при шефовете. Wink
iucka,да и аз мисля,че 7 работни дни един след друг на всеки човек биха натежали.Какво остава за бременелка.Май наистина е време да информираш шефа си,да се озъбти малко. Grinning
Успех и на двете!!!

# 37
  • Мнения: 17
Добро утро момичета, коя как спа снощи? Аз само веднъж ставах до WC иначе снощи беше добре.
Не знам как издържат мамите, които ходят на работа, аз хем съм у дома и цял ден си почивам, хем съм страшно уморена, дори още в мига в който стана.
Давайте си повече почивка.
Прегръдки и успешен ден на всички ви  bouquet Hug

# 38
  • Мнения: 2
Момичета,аз също трябва да довърша шофьорските курсове,делят ме 6 часа от изпит,ако не отида до Ноември ,губя правата си и трябва отново да се явявам на листовки и тнт.Учителят ми каза ,че ако ще го довършвам ,трябва да е преди да е започнало да ми личи-не допускат коремчета на самия изпит.Докторът ми пък ,смята че бурята е отминала ,изписа ми магнезий допълнително  и ме пуска единствено ,ако карам сама/без други курсисти, които да чакам /.Аз обаче още се ослушвам и не съм се обадила да си запиша час за кормуване.
Just а Woman консултирай се с доктора си,преди да започнеш.Иначе наистина ще е голямо удобство ,съжалявам ,че не го свърших по-рано
Прохладен и хубав ден на всички!

# 39
  • Мнения: 204
Добро утро коремчета и от мен. Аз сноши до 1:30 бях сама мъжа ми го нямаше и като се върна и като се разсъних отиде голямо приказване и хапване на ябълки. Тая сутрин станах рано за да си запазя час и успях тази вечер в 17:30 съм на преглед за БХС.

# 40
  • Мнения: 398
Добро утро на всички! Аз с казването на шефа приключих миналата седмица. Беше леко забавно, защото той нещо много се притесни, но в крайна сметка нещата са ок. На мен тази ми е последна седмица на работа, тъй като ще си пусна след това отпуска и като свърши почвам с болничните. Прецених, че спокойствието ни е приоритет и смятам до края да не ходя на работа.
По повод на тези, които обмислят шофьорски курсове. Въпреки, че сега е деликатно положение, аз също бих ги изкарала сега, защото след ражадането ще е съвсем трудно и леко абсурдно. Така че, май втория триместър е момента.
За пола, четох на доста места, че в периода 11-13 седмица е само предположение и не може да е сигурно на 100%. Така или иначе аз май съм единствената от вас, която не иска да знае пола. Решихме да се изненадаме с мъжа ми накрая Simple Smile Успех с прегледите и хубави емоции! Аз съм следващата седмица на ФМ и БХС.

# 41
  • Мнения: 908
Запис! Леле, не мога да ви изчета Simple Smile
Балев ще е отпуска до 10ти, аз на 2ри съм при Балева Wink

# 42
  • Мнения: 2 111
Здравейте, момичета.

Аз се чудя за тази ФМ - на 08.08. съм на БХС и когато записвахме часа питах доктора за ФМ, а той ми каза чак 19-23 г.с. Не знам какво да направя - да настоявам ли за ФМ сега? Чудя се защо ми каза така...Надали е от мързел и нежелание да се занимава, защото ходя в "Щерев", където е доста скъпичко, т.е. в техен интерес е да си правя колкото може повече изследвания и процедури, за да да вземат повече пари от мен.

Вие как мислите?

# 43
  • Мнения: 1 152
Добро утро!
Аз да се оплача вчера през деня месряза корема,като позив за тоалетна, но пих нощ па и ми мина бързичко ....
Снощи като ставах да пишкам, пак ме сряза коремчето от болка в ляво какво ли може да е това не беше много ниско ...
Пих си пак нощ па и ми мина,  но този път продължи повече....
Взех малко да се притеснявам до сега не съм имала такива болки....

Кафе с Канела щом ще правих БХС мисля че е задължително да те огледат и на ехограф прди това, защото са нужни някои мерки на бебо за изаледването,  а това не  се води точно ФМ а ранен скрининг май и затова може така да са ти отговорили!

# 44
  • Варна, морето, сините вълни...
  • Мнения: 395
Здравейте, благодарим за новата тема  Hug
Леле чак на 3та страница се записвам, но 2 дена само по разходки бяхме  Hug
Днес малкия е за 2ч. на ясла и след малко ще ходя да го вземам. Поне успях да си изчистя апартамента като хората  Wink

Много ми се гади пак от тоя Дуфастон  Confused а ми казаха да го пия 10дена 3по1 и после 2по 1...мисля да звъня да ми изписва нещо вагинално. Тя жената още преди ми предложи, ама аз нее за пиене да е  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт