Мадамите от Искам бебе се събрахме тук, кореми пъчим гордо на жегата напук

  • 24 047
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 096
Перу, защо не отидеш при Сигридов в Надежда, той е много добър специалист, а твоят случай е точно за такъв. Отиваш пред кабинета и чакаш, ще те приеме след като обясниш за какво става въпрос.Според мен има огромна надежда за вашето човече Praynig

Веси, да ти е жив и здрав рожденикът.Много да те слуша и помага в грижите за Дунди.
И изхвърли всички лоши мисли, всичко е наред.Дърпаш ли ластичето

bbb. оправяй се бързо

# 736
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
за 4 имам час в Тутракан.

# 737
  • NE
  • Мнения: 10 999
Перу Имаш силни палчета.  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Кучо Добре дошли вкъщи с малката принцеса. Hug
bbb Аз го преживях това с повръщането преди 2 седмици. При мен беше стомашен вирус. Успях да преборя повръщането с Вомитусхил свещички. Невероятно действие имат. Hug Оправяй се бързо. Hug
Нелка Ще пребориш кетоните. Няма страшно. Hug
Веси Честит рожден ден на твоя бъдещ татко.  bouquet Да е жив и здрав и горд татко. Hug
Арвенче Как си тези дни?

Благодаря ви отново за вълшебните палчета. Hug
Аз отидох до док защото снощи в 5 часа имах страшни болки в кръста и корема. Болеше ме зверски и когато ходя. ooooh! Много се изплаших да не са контракции. Tired Оказа се, че идва от бъбреците. Има възможност да се сдобия с някоя бъбречна криза, за което се надявам да се стане. Ако се случи в болницата ще лежа. Tired Аз съм си предразположена и не се учудвам. Досега съм имала едноседмично изхвърляне на песъчинки и една бъбречна криза с изхвърляне на камък.
Гледахме бебо и всичко беше наред, включително и спокойна матка. Растем си и хубавеем. Mr. Green Първо ми махаше с ръчичка  Heart Eyes и после ме ритваше със засилка. Mr. Green Мое ще да е това диваненце. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Сега съм спокойна и ще внимавам повече с бъбреците. Peace

П.П. Дайте да се разберем за темата, че скоро свършва. Кучо няма да може да я пусне затова в краен случай аз мога да пусна една тема, но ако иска някой друг да свирка. Peace

# 738
  • Мнения: 1 096
Перу, стискам силно палци и се надявам да се върнеш с хубави новини Praynig

Цветенце, и тук да кажа, че всичко ще е наред и повече няма да имаш болки Hug

# 739
  • София
  • Мнения: 10 694
Аз пък днес бях на сгляда, дамата е 750 грама,добре е,чаках доста,а ми беше и лошо..

# 740
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
Не съм чела всичко, но просто нямам време  Hug
Влизам, само за да честитя на Кучо и Дарма. Да са ви живи и здрави рожбите и само хубави емоции да имате заедно  Hug Hug Heart Eyes

Перу, много се надявам всичко да има хубав финал  Hug

# 741
  • Мнения: 6 395
Е защо само Яже.....кажи как си?

# 742
  • shumen
  • Мнения: 17 986
Весе,май съм се объркала.Това за сладкото не беше за теб.
Яже,защо така телеграфно.Кажи как си?
Перу,дано е фалшива тревога.
Весе,честит ти рожденик.Да е жив и здрав и скоро горд татко.
Нашето пътуване при мама се отлага за Неделя поне засега,че в Събота мъжо е първа смяна.

# 743
  • NE
  • Мнения: 10 999
Момичета позволявам си да пусна нова тема за да не сме в разрез с правилата на форума и в помощ на мама ku4o. Заглавието е измислено много набързо, а не съм добра с римите. Peace
Нова тема

# 744
  • Мнения: 1
Аз пък днес бях на сгляда, дамата е 750 грама,добре е,чаках доста,а ми беше и лошо..
Моя приятелка пребори коликите с някакви нови капки, от две седмици били на пазара- АБОКОЛИКЕН. Каза, че е много доволна! Не запичали малката, почти ня плачела и по-хубави от "Coliefa"-a i po evtini  Grinning

# 745
  • София
  • Мнения: 10 694
Аз пък днес бях на сгляда, дамата е 750 грама,добре е,чаках доста,а ми беше и лошо..
Моя приятелка пребори коликите с някакви нови капки, от две седмици били на пазара- АБОКОЛИКЕН. Каза, че е много доволна! Не запичали малката, почти ня плачела и по-хубави от "Coliefa"-a i po evtini  Grinning
Това хубаво само не разбирам в каква връзка ми го пишеш това Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт