Отговори
  • Мнения: 3 371





АВТОР НА КОЛАЖА FUNDA







АВТОР НА КОЛАЖА sinq laguna



АВТОР НА КОЛАЖА shaane





Продукция: Kanal D (Tьrkiye 2008/2010)
Римейк на сериала на TRT от 1975г. "Aşk-ı memnu"
По eдноименния роман на Халит Зия
Серии в оригинал 79


























АНОНС :



Динамичният сюжет, модерната визия и успешният подбор на актьорите нареждат поредицата сред най-гледаните програми в държавите, в които се излъчва. Звездата от "Перла" и "Двама завинаги" и любимец на българските зрителки Къванч Татлъту се завръща в ефира в тази съвременна история за невъзможната любов и раздялата.

Изпепеляващата любов на Бехлюл (Къванч Татлъту) и Бихтер (Берен Саат) е на път да разруши вековни семейни традиции. Бихтер е красива млада жена, която се опитва да преодолее загубата на баща си, като отстоява ценностите си. Тя е изправена пред безскрупулната си майка в условията на едно рухнало семейство. Чувството, че остава неразбрана от най-близките си може би е на път да бъде преодоляно, когато среща Аднан Зиягил (Селчук Йонтем), в когото припознава сродна душа. Аднан е от буржоазно семейство, богат вдовец с 2 деца - тийнейджърката Нихал и малкия Бюлент. Бихтер свързва живота си с него, въпреки несъгласието на майка си и въпреки голямата разлика във възрастта. Тя чувства, че най-после е намерила спокойствие и разбиране..., докато животът не й поднася драматичен обрат.

Точно когато мисли, че е намерила покой, Бихтер среща Бехлюл – племенник на Аднан. Любовта между двамата млади пламва веднага. Ще бъдат ли достатъчно силни, за да отстояват любовта си? Ще се откажат ли от уредения си живот? Ще преосмислят ли ценностите си? Как една любов може да преобърне живота на цели семейства? Отговорите зрителите ще научат от хитовия сериал "Забраненият плод", от 1 декември, от 20:00 часа по bTV.












В ролите:














Значение на някои имена :


Bihter = много добра
Behlьl = усмихващ се често
Nihal = романтично настроена, весела
Andan = як, здрав
Firdevs = една от райските градини (мисля, че беше шестата)
[/color]
 






АВТОР НА КОЛАЖА sinq laguna




Официален сайт на сериала 



АВТОР НА КОЛАЖА tuparowa




Снимки от сериала:













Старите Теми:


ТЕМА 1, ТЕМА 2, ТЕМА 3, ТЕМА 4, ТЕМА 5ТЕМА 6, ТЕМА 7, ТЕМА 8, ТЕМА 9ТЕМА 10ТЕМА 11, ТЕМА 12, ТЕМА 13, ТЕМА 14, ТЕМА 15, ТЕМА 16, ТЕМА 17, ТЕМА 18, ТЕМА 19, ТЕМА 20, ТЕМА 21, ТЕМА 22, ТЕМА 23, ТЕМА 24, ТЕМА 25, ТЕМА 26, ТЕМА 27, ТЕМА 28, ТЕМА 29, ТЕМА 30, ТЕМА 31, ТЕМА 32,ТЕМА 33 , ТЕМА 34 ТЕМА 35 ТЕМА 36 ТЕМА 37 ТЕМА 38 ТЕМА 39 ТЕМА 40 ТЕМА 41 ТЕМА 42 ТЕМА 43 ТЕМА 44 ТЕМА 45 ТЕМА 46 ТЕМА 47 ТЕМА 48 ТЕМА 49 ТЕМА 50 ТЕМА 51 ТЕМА 52 ТЕМА 53 ТЕМА 54 ТЕМА 55 ТЕМА 56 ТЕМА 57 ТЕМА 58 ТЕМА 59 ТЕМА 60 ТЕМА 61 ТЕМА 62 ТЕМА 63 ТЕМА 64 ТЕМА 65 ТЕМА 66 ТЕМА 67 ТЕМА 68 ТЕМА 69 ТЕМА 70 ТЕМА 71 ТЕМА 72 ТЕМА 73 ТЕМА 74 ТЕМА 75 ТЕМА 76 ТЕМА 77 ТЕМА 78 ТЕМА 79 ТЕМА 80 ТЕМА 81 ТЕМА 82 ТЕМА 83 ТЕМА 84 ТЕМА 85 ТЕМА 86 ТЕМА 87 ТЕМА 88 ТЕМА 89 ТЕМА 90 ТЕМА 91 ТЕМА 92 ТЕМА 93



   
     



   





ВХОД СВОБОДЕН за всякакви мнения и по всяко време от филма - настояще и бъдеще.





Приятни минути в темата       



АВТОР НА КОЛАЖА shaane






# 1
  • Мнения: 1 853
Запис.   bouquet

# 2
  • Мнения: 3 371
Добре дошли !  Hug

# 3
  • Мнения: 8 315
ГоспожатаHeart Eyes  благодаря за новата тема.  bouquet





# 4
  • Мнения: 18 488
Госпожата  Heart Eyes благодаря мило, за откъса от книгата, който си постнала в предишната тема!  bouquet Наистина ни чака невероятен филм, много се радвам! Аз искам само нещо да попитам момичетата тук - имат ли нещо против, че пиша при вас понякога? Аз също много обичам ЗП и артистите в него, ама ако се намесвам ... само кажете. Peace

# 5
  • Мнения: 3 371
Фенче,  Heart Eyes ама що за въпрос сега си задала ???
Нали надписа все още стои !  Wink
Тази тема никога не е била “частен клуб“ - всеки, който е с добри помисли и позитивно мислене, е добре дошъл ! А и тук винаги е било мястото, където сме споделяли обичта си към талантливото ни и красиво момче , това няма да се промени ! Hug
Не само, че си добре дошла, но и много се радвам, че си при нас !  Heart Eyes Hug Heart Eyes



http://habersondk.com/yeni-sezonda-baslayacak-yeni-diziler-belli-oldu

Тук има инфо за сериалите през новият сезон. Нашият го няма, но предполагам, че това се дължи на факта, че няма да започне есента, а от януари. Peace

Фенче,  Heart Eyes определено ни чака много интересен филм. Peace Поръчах си книгата !  Party
Ще я прочета, че да мога да коригирам двете цинцифуции, ако много се вдъхновят и решат да дописват авторката !  Laughing

Последна редакция: нд, 28 юли 2013, 15:58 от gospojata

# 6
  • Мнения: 432
Да ни е честита новата тема! Госпожата, благодаря ти, че се грижиш за нашия уют!  Heart Eyes  Hug   bouquet

Фенче,  Hug   bouquet  Hug що за въпрос задаваш?! Може би не съм аз човека, който да ти каже, но на мен ми е много приятно, че пишеш тук, че сме си заедно.  Hug

# 7
# 8
  • Мнения: 8 315
ФенчеHug ти пък. Hug 


Ще я прочета, че да мога да коригирам двете цинцифуции, ако много се вдъхновят и решат да дописват авторката !  Laughing

Не ме притесняват този път, щото предполагам, че сценарият трябва да е съгласуван с автора, което означава, че предварително е готов и няма да пишат в движение, или поне не чак толкова.  Mr. Green Praynig


# 9
  • Мнения: 3 371

Не ме притесняват този път, щото предполагам, че сценарият трябва да е съгласуван с автора, което означава, че предварително е готов и няма да пишат в движение, или поне не чак толкова.  Mr. Green Praynig


 Hug И аз на това разчитам ! Peace Но, след това фиаско, винаги имам едно на ум !  Wink

# 10
  • Мнения: 3 371
Скрит текст:


 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 11
# 12
  • Мнения: 432
"Но сега, в самотата на своя дом, осъзнавам, че съдбата може не само да ни дари с щастие, но и жестоко да ни нарани, и непрестанно се питам защо от всички жени, които бих могъл да обикна, трябваше да се влюбя в жената, която ми беше отнета?"
"Писмо в бутилка"
Никълъс Спаркс

# 13
# 14

Общи условия

Активация на акаунт