Що е то бразилска лентичка?

  • 15 022
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Ако толкова те е срам как се събличаш пред лекар или масаж?
В козметичните салони където съм ходила са все жени и не виждам проблем да се съблека пред тях. Имам едни специални прашки за кола и си слагам тях.

# 46
  • Мнения: 2 910
мацки, досега винаги съм се правила сама с депелатоар или бръснач но ме заинтригува идеята за коло маската, защото ефектът ще е по-траен  Embarassedно не е ли малко притеснително да се разсъблечеш дибидюс пред козметичката???? newsm78 Embarassed

Ами жени сме все пак, а и в салоните постоянно се извършват тези процедури, така, че едва ли им прави на козметиците чак такова впечатление, а и не се налага да си сваляш прашките. Поне при нас е така.

# 47
  • София
  • Мнения: 18 679
а и не се налага да си сваляш прашките. Поне при нас е така.
#CrazyЕ сега вече съм направо разбита!Как бе, мацка, те изчистват от-до, без да си сваляш прашките ShockedАз се гъзя като акробат, докато ме ощавят качествено ooooh!Ако чистиш само бикини-зоната - ок, ама цял триъгълник с гащи - не виждам как ще стане Naughty

# 48
  • Мнения: 4 371
Става, става. Дърпаш на страни и опъваш Wink

# 49
  • Мнения: 527
Как бе, мацка, те изчистват от-до, без да си сваляш прашките ShockedАз се гъзя като акробат, докато ме ощавят качествено ooooh!Ако чистиш само бикини-зоната - ок, ама цял триъгълник с гащи - не виждам как ще стане Naughty

Чистя се цялата, оставям само въпросната бразилска лентичка и никога не са ме карали да си свалям прашките. Сама наистина ще ти е трудно и прашки да опъваш и да махаш косми, но в салона е друго.

# 50
  • Мнения: 2 910
а и не се налага да си сваляш прашките. Поне при нас е така.
#CrazyЕ сега вече съм направо разбита!Как бе, мацка, те изчистват от-до, без да си сваляш прашките ShockedАз се гъзя като акробат, докато ме ощавят качествено ooooh!Ако чистиш само бикини-зоната - ок, ама цял триъгълник с гащи - не виждам как ще стане Naughty

Ами не си свалям прашките и те уверявам, че козметичката ми почиствавсичко много добре.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт