Бял списък на туристическите агенции

  • 450 853
  • 1 416
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 64
Благодаря!

# 826
  • Мнения: 29
Здравейте,дами.
Някой да е ползвал услугите на Ориент 99,почивка в Турция.
Какво е мнението ви за тази компания?
По принцип чета предимно хубави неща за тях,но първо писах на имейла им,не ми отговиха.
След това писах в месинджър и ми отговарят след 12 часа вечерта.
Странно ли е това,или има някакво обяснение.
Благодаря предварително.

# 827
  • Мнения: 2 807
Мнения за Aloha Travel, за екскурзия до Истамбул.

Програмата не е тяхна, Истанбул го правят други фирми, обаче не мога да препоръчам нито една.
Ако можете идете сами с кола, няма нищо страшно, освен трафика на влизане в града.

Жената пита за АГЕНЦИЯ, а не дали да ходи с кола. Може изобщо да няма такава.

# 828
  • Мнения: 3 271
Здравейте,дами.
Някой да е ползвал услугите на Ориент 99,почивка в Турция.
Какво е мнението ви за тази компания?
По принцип чета предимно хубави неща за тях,но първо писах на имейла им,не ми отговиха.
След това писах в месинджър и ми отговарят след 12 часа вечерта.
Странно ли е това,или има някакво обяснение.
Благодаря предварително.
Ние резервираме с тях вече 6 г за Турция.Препоръчвам

# 829
  • София
  • Мнения: 413
Аз пътувам няколко години до Турция с Ориент 99 и съм много доволна, нямам забележки, резервирайте смело с тях.

# 830
  • Асеновград
  • Мнения: 3 059
Здравейте, момичета! Никъде в коментарите не срещнах впечатления за агенция Посейдон Холидейс. Бихте ли споделили, ако сте били някъде с тази агенция и какви впечатления имате от нея. За сега само в нейния сайт има отзиви, но те са си писани от фирмата и следователно са само положителни.
Миналата година приятели бяха с тях в Израел, останаха много доволни. Дано някой се включи и от първа ръка, пътувал.Следя им офертите от повече от две години, имат доста индивидуални пакети за екзотични дестинации, което според мен е + че не са обвързани с минимум записани.От 2018г. имат и хотели в Гърция ,а освен това предлагат и много круизи-пак индивидуални пакети.

# 831
  • Мнения: 8
Монделтравел и Булкомтур-много добри фирми с чудесно изпълнени програми и отлични екскурзоводи!

# 832
  • Мнения: 2 663
Ако пътувате за Егейска Турция - Кушадасъ, Дидим , Бодрум , Мармарис - Ориент 99 е в топ 3 на фирмите за почивки . Ако е за Анталия с автобусен транспорт - Турс Клуб е Мерцедеса за тази дестинация. Сравнявайте цени и си харесвайте ТА .

# 833
  • Мнения: 790
А отзиви за 2м ко?

# 834
  • Мнения: 1
Може ли мнение за агенция Дива холидей

# 835
  • Варна
  • Мнения: 10 546
Още хляб имат да папкат Турс Клуб, че да станат мерцедес, не подлъгвайте хората.

# 836
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 730
Може ли мнение за агенция Дива холидей

Колегите са супер коректни. И към клиенти и към партньори.

# 837
  • Мнения: 11 747

Аз съм пътувала два пъти с тях и съм доволна, не съм имала никакви проблеми, но зависи все пак по каква дестинация и какво търсите. За далечните дестинации често сменят датите с един-два дни разлика, когато купуват самолетните билети се разминава с примерната програма дадена една година по- рано. Това им е недостатък, което за мен не е било ниакъв проблем, но за други хора - да.

# 838
  • Пловдив
  • Мнения: 40 762
Какво ли стана с Ана Травел? Преди няколко месеца уж щяха да я запечатват,а предлагат екскурзии...

# 839
  • русе
  • Мнения: 643
Мнение за агенция Авентура за почивка в Турция

Общи условия

Активация на акаунт