Девствена след 21

  • 80 057
  • 1 220
  •   1
Отговори
  • Мнения: 934
Здравейте!
Стана ми интересно дали споделя някой мнението ми,покрай разговори с няколко приятелки,девствени след 21 годишна възраст.
Аз се дадох по-рано и не съжалявам за няколкото си разочарования,защото добих опит и използвам това в сегашната си връзка.Също така опитът ми помага да оценя по-добре сегашния ми партньор и да не се питам след години как би било с други мъже.
Обаче мои приятелки ми споделиха нещо,което ме накара да се замисля за тяхната ситуация.
Студентки,хубави момичета,девствени на 21 и 22 години избрали това ,защото искат да бъде с истинската любов.Това за мен е много похвално,но същевременно момчетата на тази и по-горна възраст вече не се девствени и всички знаем,че след 20 години горе долу сериозната връзка започва когато започнем да преспиваме у тях.Моите приятелки ми споделиха,че биха оставили момчето да чака поне няколко месеца ''за да сигурни в чувствата му'',а за мъжете да чакат месеци и месеци ми се струва малко невъзможно..да гледат без да пипат и да не знаят дали въобще ще могат да пипнат.
Какво мислите вие?Това възможно ли е на тази възраст?

# 1
  • Мнения: 62
Възможно е. Simple Smile
А като срещнат този, в който ще се влюбят, не се знае дали ще чакат месеци.
Всичко е до късмет.

# 2
  • Мнения: 2 199
E, аз имам позната на 28 (тази година) и беше първият път.
Хубаво момиЧе, просто така са се стекли нещата, много уЧене кариера и така.

# 3
  • Мнения: 4 841
Ако мацката е в хармония със себе си (морала и тялото)- няма проблем.

Но ако е превърнала девствената си ципа в някаква свръхценност, и чака да я "дари" на принца на белия кон, а вътрешно се разкъсва от желание и би легнала с първия срещнат, тогава - да, чакат я много, много  неприятни изненади в бъдеще  Tired

# 4
  • Мнения: X
Възможно е.
Уважавам избора на момичетата да спят с човек, на когото имат доверие.
Просто, ако са срещнали вече такъв, не виждам смисъл да се изтезават взаимно с месеци наред.
Въпросът с "истинската любов" по принцип е малко спорен. Някои хора и цял живот не я намират, а понякога именно не добрият секс се оказва ключът към сърцето на жената. От моя личен опит мога да кажа, че прекалената "издържливост" на изпитания без секс от порядъка на месеци при мъжа може да се окаже знак за не особено силно либидо, което с развитието на връзката да доведе до скапване на взаимоотношенията.

Или казано накратко, докато не съм правила секс със "мъжа на живота си" няма начин да го произведа в качеството на такъв.

# 5
  • London
  • Мнения: 6 732
Познатите ми, които са девствени или късно са се дали определено имат проблеми в отношенията си с мъжете. Да не кажа, че мъжете бягат от тях, защото на късна възраст имат поведение като на 15 годишен , без опит и знание как да се държат или подържат контакт с мъж. Има нещо сбъркано в това, поне за мен.....

# 6
  • София
  • Мнения: 2 734
Според мен прекалено много розови романи и филми са чели. Ако те самите се чувстват добре вътрешно, ок, но ако се стискат само и единствено заради Принца, ще останат разочаровани, а и Принцът също, освен ако не е някой арабски шейх примерно Simple Smile Тази възраст е най- подходяща за експерименти и трупане на опит, който е съществен за дългите връзки, които предстоят след това. Освен това жената опознава тялото си и се научава как да намира удоволствието в секса, аз не си представям тези неща да бях започнала да ги откривам след 25-тата ми година, когато се ожених например. Колко пропиляно време е това, тюююю!

# 7
  • Мнения: 4 569
Тъпо е да чакат принца, такъв нЕма!
Разбирам идеята да се дърпат малко от благоприличие, но да смятат че който ги изчака да се дадат е принц, е наивно.

# 8
  • Мнения: X
То ученето става бързо с подходящ учител.
Виж, ако попаднеш на разни аджамии или комплексари, нищо не пречи пак да си изгубиш времето. Много е относително.

# 9
  • London
  • Мнения: 6 732
В 21-ВЕК, ако си легнеш с жена на около 30 и се окаже девствена какво ще си кажеш???

# 10
  • Мнения: 272
Тук не става въпрос за 30г., а за 21-22 годишни момичета. Това въобще не ми се вижда толкова голяма възраст и не ми се струва като "голямо чакане". Ако не си срещнал подходящ човек, да почнеш да правиш секс просто с някой само защото "вече ти е време" ми се струва далеч по-голяма глупост от това да изчакаш да срещнеш някой, с който да пожелаеш да правиш секс.

# 11
  • Мнения: 45
Познатите ми, които са девствени или късно са се дали определено имат проблеми в отношенията си с мъжете. Да не кажа, че мъжете бягат от тях, защото на късна възраст имат поведение като на 15 годишен , без опит и знание как да се държат или подържат контакт с мъж. Има нещо сбъркано в това, поне за мен.....

Абсолютно. Тези жени имат проблеми и то сериозни. Психологически и чисто физически. Не може една жена с нормално либидо да чака до такава възраст.
За секс винаги има подходящи хора. За да не се намери подходящия за тях, или са много уродливи, или имат доста бръмбари в главите.

# 12
  • Мнения: 21 455
В 21-ВЕК, ако си легнеш с жена на около 30 и се окаже девствена какво ще си кажеш???
Че сме обърнали резбата?

# 13
  • Мнения: 62
 Grinning Ако Катрал  не знае нещо, то Лизет със сигурност ще го знае и ще ни осведоми. Party
Казвам го шеговито и със симпатия, не скачайте! Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 18 679
Също смятам, че е в пъти по-добре секс с любов, отколкото само секс. В този смисъл, правят добре, че чакат да се влюбят.
Но на мен лично ми е странно докъм 20 да не са се влюбвали newsm78
Запазването на девствеността като самоцел е безсмислено. Но ако просто така са се стекли нещата, си е съвсем ок.
Бих насърчила децата си да правят секс за първи път с любим човек, вместо да се възползват от първия срещнат случай.
Това със "да оставим момчетата да чакат" не е ли малко архаично Laughing От времето, когато се вярваше, че мъжете са секс-машини, а жените трябва да отказват поне три срещи, за да не им падне реномето hahaha А те ще могат ли да чакат няколко месеца?

Общи условия

Активация на акаунт