Туба Бюйюкюстюн,"Запленяваща сърцето" и проектите и преди и след това - Тема 187

  • 53 906
  • 740
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 659
Рина,  Hug Hug Разкошна тема. Идеята със слънчогледите е върха. smile3501 За теб е и този букет в унисон с твоят избор. И този изящен слънчоглед също. Hug
Много, много ми хареса. Лято, много слънце и .... кой, естествено слънчогледите и разбира се прекрасният колаж с Туба.  bouquet
Рали

# 2
  • Мнения: 885
Ринка благодаря за новата тема както винаги е прекрасна  Hug Hug Hug

# 3
  • Мнения: 41 663
Рина , за новата златна и слънчева тема!

      Благодаря!!!  bouquet   

# 4
  • Мнения: 4 535
   

Не е важно в какъв свят живееш, важно е какъв свят живее в теб!

Не се бях замислила досега, има ли връзка на хайлайфно-махленското ни сериалче със слънчогледа Wink Ами има я... Peace Grinning

Благодаря за слънчевата тема!   bouquet

# 5
  • Мнения: 192
[imghttps://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcROSaOMPIg-L5J1LBab33h2YE1g4IOJ3fMPxMFb6oWDvzRDcxmgcw]http://[/img]
е аз да сложа малки слънчогледчета- цветя - нали имат връзка с темата ни
[imghttps://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTZsics43GwKK4LXx_XQoEU3W2042lRH7L8F1ECKeHjmiIizCCT][/img] Ринка -за теб и новата тема-нашият уютен нов виртуален дом
Канти, смях се на глас с котетата -артисти newsm10 newsm74
Златина 3
Скрит текст:
лек без пари -лягаш на земята и слагаш краката на матрака на леглото. стоиш около 20 минути Grinning. на мен помогна, дано помогне и на теб/знам го от физиотерапевт/

# 6
  • Мнения: 4 223
Ринка Hug Добре заварила в новата слънчева тема. Тези цветя в тон с "дрескода"на темата са за теб с благодарност, че отново си се погрижила за нас

А понеже  темата е слънчева, не мога да не сложа Слънчевото ни момиче Heart Eyes


Кирилова  Peace Малко коригирах едните "китки", че да ги виждаме и тях



И един музикален поздрав от Трамвай N5 -  "Слънчево момиче"

Последна редакция: пт, 02 авг 2013, 17:41 от kanti

# 7
  • Мнения: 192
извинявайте момичета но уж си смених компютъра, а пак имам проблеми Mr. Green
https://cdn.bg-mamma.com/hHxr/105ee2fc.jpg
за всички вас

# 8
# 9
  • Мнения: 41 663
Кирилова Hug,благодаря!Ще опитам.   

# 10
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте, момичета!  Hug

Да кацна и аз в новата тема!  Laughing

И за слънчевата тема - Ринка  Hug Благодаря!   bouquet



Да продължаваме и в нея да ''ловим'' и коментираме с интерес и усмивки.  Peace



Канти  Hug в такава тема и след ''Слънчевото момиче'' - аз какво друго мога да сложа?  Wink

Рали, Надин, Злати, Клари, Кирилова  Hug

# 11
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Докато ви няма  Wink аз също влязох в котешкият вариант на ЗС и открих Несрин да си отпочива в белия конак  Laughing



И нали си харесваме тази сесия - ето и колаж от нея  Peace

# 12
  • Мнения: 4 223
Цвети Hug
Вчера си бях набелязала още няколко котета-герои smile3502
Ето една от мечтите на Несрин се е сбъднала Wink -намира се в ръцете на Джокондата hahaha  

Влюбените Хасрет и Мурат  Peace

Понеже Баги днес каза, че Левент приличал на мушмурок, ето го в качеството си на музикален продуцент, прослушващ нов запис  Whistling

Оджата отива на концерт  Sunglasses

Хасрет на морския бряг  Heart Eyes
Да не кажете, че само котета слагам- ето в комбинация с морска птичка Wink Това е Мурат в хотела, защото Хасрет заснема клип  Laughing


Слагам и нещо за четене Peace
Скрит текст:
Притча за страха от неизвестността
Някога, в едно кралство, мъж извършил престъпление. Хванали го и го отвели при краля на съд. Наказанието, предвидено за такова престъпление било смърт, но кралят предложил на нещастника да избере: бесилото или да провери какво има зад една голяма, тайнствена, черна, желязна врата в подземията на двореца.

Помислил престъпникът и избрал бесилото. Когато му надянали примката на врата, той изведнъж казал:

- Ваше Височество, стана ми любопитно, какво все пак има зад тази врата?.

Кралят се усмихнал загадъчно:

- Много странно, но досега все така се получава...Предлагам на всеки, запътил се към смъртта, този избор и всеки избира бесилото.

- Но, какво все пак има зад тази врата? Така или иначе на никого няма да кажа...- настоявал престъпникът, сочейки примката на шията си.

Помълчал кралят и накрая отвърнал:

- Там е свободата! Но, хората толкова се страхуват от неизвестността, че предпочитат въжето пред нея!

Последна редакция: пт, 02 авг 2013, 22:09 от kanti

# 13
  • Мнения: 2 195

И аз да кацна в лятната тема на Туба, украсена с цветятa, последователи на слънцето като нея

Ринка, добре заварила в слънчогледовата тема.

А в нова къща се слага трапеза:

Кой и с какво ще напълни чашите newsm47

# 14
  • Мнения: 2 195
Докато си чакам изисканото питие, да си ръфна по махленски ябълка:
и да си прочета притчата на Канти. Ща, не ща трябва да отворя скритото, да съм в тон с поуката Wink

И да не забравяме. че слънчогледите, както греят като слънчица, така  и занимавка ни осигуряват:

Канти, Надин, с тия котки направо изтрепахте рибата.
Ето една от мечтите на Несрин се е сбъднала Wink -намира се в ръцете на Джокондата hahaha   
Ами Несринката да не си е направила автопортрет newsm78 Дано Хасрет не реши да го погледне отблизо, че ще й изпадне козината Wink

Последна редакция: пт, 02 авг 2013, 22:22 от Bagi

Общи условия

Активация на акаунт