Макар и още далече, февруарското човече върви към четвърти рожден ден вече (50)

  • 57 855
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 814
Здравейте и от нас!
Майкоу, вие вече елхичките  сте украсили  ooooh! поздравления!
Аз съм твърде далче от коледната емоция все още. Тепърва, имам цели 3 седмици, в които се очертава да оцелея на ръба на силите си.
Започваме с родителска среща във вторник, минаваме през командировка в Германия м/у 9 и 13 декември, 2 деливърита на клиента и чак тогава мога да мисля за почивка и за Коледа.  Е, с подаръците понапреднахме - за децата - зимни кънки за всяка, решили сме да ги качим тази година и двенките; за милоот - в процес на избор е; бабите и дядовците както обикновено са проблемни... а аз днеска имах среща с добрия старец, който ми подари ето ози красавецhttp://www.sony.bg/product/dsc-h-series/dsc-hx300  Blush Май много съм слушкала и не много папкала.  Mr. Green
Като цяло обаче, за мен 2013 г беше добра, надявам се, обаче, 2014 да е още по-добра.  Peace
Като най-сериозното си постижение отбелязвам раздялата ми с 16 килца, които успешно задържам и 2014 почвам отново офанзива.
Хубава седмица ви желая, много усмивки и по-малко нерви  Simple Smile

# 676
  • Мнения: 163
Слънчи, слушкала си, как да не си слушкала! Mr. Green
Честито предварително!  bouquet
Браво и за другото постижение. Crazy

# 677
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Добро утро!
Брей, почувствах се като посланик на коледния дух, благодаря ви! Hug Всичките пожелания към мен да ви застигнат с пълна сила! Heart Eyes
Всичко, което сте направили ви го харесвам и му се радвам - още! още!
Традиционно по празници и по поводи с мъжа ми сме скарани, но няма да направя нищо за стопляне този път, нищичко! Crossing Arms
Да ви е много успешна седмицата, дами!  bouquet

# 678
  • Мнения: 163
Добро утро!
Нямам време за кафе, макар да пия трето. Smile

Традиционно по празници и по поводи с мъжа ми сме скарани
Неписано правило. Mr. Green
Не знам защо празниците вместо да сплотяват, вадят най–лошото у хората. Неизменно. Rolling Eyes

# 679
  • София
  • Мнения: 6 011

Традиционно по празници и по поводи с мъжа ми сме скарани, но няма да направя нищо за стопляне този път, нищичко! Crossing Arms
Сакън, жено! Барем един сех за сдобряване може да му треснеш предпразнично!  Crazy

Ха добра ви вечер!  Hug
Много празнично е в темата, наистина! Далче, чуден Коледен дух си ти, съмнение няма!
И аз традиционно украсявам елхата малко преди самите празници, инак губят интерес нашите хулигани, пък и имам Котьовия проблем - нашата елха също се скубЕ, гадта.  Mr. Green Та колкото по-кратко чистя изкуствени иглички - толкоз по-добре.  bowuu
Изпращам една странна година аз.  Rolling Eyes Дори не мога да преценя като цяло добра ли беше или лоша. Неутрална начи, но в никакъв случай не обикновена - все пак тръгването в първи клас на наследника си е велико събитие откъдето и да се погледне!  Crazy Grinning

Слънче, поздрав за теб заради свалените килца, бравос! Аз малко съм слушкала, но за сметка на това много папках.  Embarassed Подарък май не чакам.  Mr. Green

# 680
  • York
  • Мнения: 826
Аз пък като чуя Коледа само за почивни дни си мисля  Mr. Green Хубаво ще запразним още от 20-ти, та от сега кроя планове с както ще се гощавам и угоявам между ученето за изпити  Crazy
Личен подарък не очаквам, но пък съм решила да си подаря една хубава прахосмукачка  Whistling
Мъжо подарък няма да има и остава да измисля за Анетка нещо, или по - скоро да избера едно от хилядите и желания  ooooh!

Годината беше много трудна и напрегната. Нищо хубаво не се е случило, но и нищо, което да не може да се поправи.

Ще му мисля догодина, за сега просто се рея...

# 681
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Добро утро!
Какъв сех, какви 5 лева, нищичко казах този път!  Whistling То това си е като да дам ключ от хазната на рецидивист, без такива! Пот и кръв ще се леят, но не от мен! Flutter Mr. Green
Колегите решиха коледното парти тази година да е във Варна - къде ще бъхтаме по снежно време от Сливен до там за едната вечеря се питам. Варна не ми е любимо място, но ако реша да отида, дано погледна с друг поглед! Вчера написахме писмото до Д.К. - няма нещо, което да ме изненада. Grinning За други подаръци не ми се мисли още.

# 682
  • София
  • Мнения: 110

Традиционно по празници и по поводи с мъжа ми сме скарани
Неписано правило. Mr. Green

+1

Едно от предимствата да си работиш от вкъщи - на обяд можеш да се натъпчеш с чесън.

Слънчи, наистина много си слушала!  Peace Да го ползваш с кеф подаръка и да споделяш материал после.  Flutter

Мерси за комплиментите за елхата bowuu, надявам се да не се налага да чистя изкуствени иглички.  Crazy

# 683
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Здравейте, здравейте  Hug
Отчет: глава 7,2; тегло о/о 1200 рита и дивее Simple Smile Аз вдигам кръвно ... Почнах хапчета ... Надявам се да не се стига до болница ...

Иначе се уча как да гледам 3 деца от подобни писания:
Скрит текст:
Как се гледат три деца:

Хранене:
Първото дете – всичко се стерилизира.
Второто дете – от време на време се измива и се следи да не яде от чинийката на котката.
Третото дете – ако изяде котешката храна, това си е проблем на котката.

Дрехи:
Първото дете – купуваш си дрехи за бременни ден след като си видяла двете чертички.
Второто дете – носиш си ежедневните дрехи, докато не ти отеснеят.
Третото дете – дрехите за бременни са твоето ежедневно облекло от години.

Обличане на детето:
Първото дете – переш, изваряваш и подреждаш в гардеробчето по цветове.
Второто дете – переш само дрехите с видими петна.
Третото дете – „Голяма работа, че момче носи розова блуза, нали?“.

Плачът:
Първото дете – само да изкриви устичка, и вече си го взела на ръце.
Второто дете – вземаш го на ръце само ако има опасност виковете му да разбудят първото дете.
Третото дете – учиш първото дете да приспива третото.

Ако биберонът падне:
Първото дете – ще го получи само след изваряване.
Второто дете – измиваш биберона с вода.
Третото дете – избърсваш биберона в полата си и го връщаш на детето.

Памперсите:
Първото дете – сменяш памперса на всеки час, независимо от нуждата.
Второто дете – сменяш на 2-3 часа, и то ако е необходимо.
Третото дете – сменяш, когато околните започнат да се оплакват от миризмата.

Когато детето глътне монета:
Първото дете – втурваш се към спешното и изискваш незабавна рентгенова снимка.
Второто дете – следиш изпражненията, за да видиш кога ще излезе монетата.
Третото дете – удържаш му съответната сума от джобните пари.

Твоето време с децата:
Първото дете – почти непрекъснато се занимаваш с него и следиш неговото развитие.
Второто дете – всеки ден отделяш известно време, за да наблюдаваш голямото дете да не блъска/бие/скубе малкото.
Третото дете – всеки ден отделяш известно време в издирване на тайно ъгълче в дома, в което можеш да се скриеш от децата.

Далче, дано да е приказно във Варна  Hug

Слънчи, подаръкът е супер Simple Smile

Ника, позитивна я пиши годината ... я виж к'ъв речник е натрупал Макси ... Да ти е здрав и все така да те кара да се смееш Simple Smile

Юхи, прекрасна елха ... Ние ще купуваме събота ... ,притеснява ме ултиматума на моЕто мАж - или купуваме хубави стъклени, уникални играчки (които ще са скъпи,. а и ще изпочупим ... знам си аз ...); или си правим - имахме опит да си правим преди 2 години ... не ми хареса ...

Понякога, дано следващата година да не е трудна  Hug

Коте, мно'о работиш ... щом в 9,30 си на 3-то кафе ... сАпри се ... празници идват ... почивай  Joy Joy Joy

Уф ... отивам да мия съдове и до ДГ ...

# 684
  • Мнения: 163
удържаш му съответната сума от джобните пари
smile3532

Пази се! Никой да не смее да те ядосва! Hug

# 685
  • София
  • Мнения: 110


Така да ми се спи... smile3507

# 686
  • До Балкана
  • Мнения: 100
ДОбро утро!
Щом закуските не си ядете от предния ден, няма да ви храня! Поне да се разкършим малко!  Hug  Два дена не спирам да я слушам, реших и вас да поздравя! Heart Eyes http://vbox7.com/play:2f030b58

П.П. И ако имате път и в близост Пени маркет, има Лего на цена от 4,99 и 9,99 /борих се с бабите до сега, за да пробия път/

Хубав ден, момичета, и ако имате именници, да са ви живи и здрави!  bouquet

# 687
  • Мнения: 163
Привет!
Тъй... Далче не се сърди, всички са по задачи.
Тази сутрин например...
1. Се събудих със зверски болки в крака (за втори пореден ден, вероятно поради ежедневното 20-часово седене на стол). Видео уроците по йога още са на изчакване в компютъра да отделя 20 минути на ден.
2. На път за детската градина Алекс както винаги зяпа по всички възможни коледни украси и спирахме на всяка витрина по отделно с въпроси и дискусии за "Кой е това?", нищо че минах по заобиколния и по–оскъдно украсен маршрут. Каката звъни по телефона за отчет, че е стигнала в училище (закъснял – стигнала е преди 40 минути). Изчерпала си е лимита за разговор и затваря. Звъня аз. Тя ми затваря. Решавам, че е започнал часа. Тъкмо прибирам телефона с премръзналите си пръсти, отново звъни. Тамън да вдигна и затваря. Звъня пак, отново затваря. Отказах се.
3. Алекс ми го върнаха от детската поради секрет от очите (за малко не ревна, че не го пускат).
4. След бегом до болницата (доколкото е възможно да бягаш, куцукайки) се оказа, че лекарката отсъства до 12.12 и я замества друга в Люлин. Звънях на пожар (по принцип не звъня, защото има ужасно вбесяващия навик да не си вдига телефона) и взе, че вдигна. Прегледа го друга лекарка, която беше така добра да предпише капки и да напише бележка за детската градина, за да не си седи Алекс вкъщи и другата седмица. Хвала!
5. По пътя за вкъщи Алекс реши, че му се пишка и се наложи да жонглирам някак между плика с баничките за закуска, шапките, шаловете и ръкавиците, събувайки го. Оказа се фалшива тревога. Разплака се и се наложи да обяснявам защо не мога да го гушна и да го успокоя и защо кракът ми още не е минал.
6. Пет минути по-късно получих обаждане с молба за експресен превод в рамките на вчера (след вчерашните 10 страници в 18 ч. за днес в 8.30 ч.). Наложи се някак да побързам с куцукането и да мина през аптеката за капки за очи.
7. И за капак - умрях от студ! Mr. Green
(Да не разказвам как мина вчера вечерта  fiuuuuuu)
Хубав ден и празник на празнуващите!  bouquet
Аз отивам да се боря с опърничавото с надеждата, че все някоя капка ще влезе в някое оченце. newsm50

# 688
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Ааа, що ще се сърдя, закачам се!  Grinning
А,ти Коте, добре си я сколасала тази сутрин, за вечерта хич няма да те питам (да не ти се върне емоцията не за друго)...ама ако ще ти олекне пък кажи си, какво. Пожелавам Акулчето да оправи очите бързо, крака ти да се оправи - йогата много помага (оправих си кръста с нея). Peace

# 689
  • София
  • Мнения: 110
Отметнах доста домакинска работа аз. В оставащото ми време до истинската работа мисля да си почина.  Mr. Green

Коте, да се опраяш бързо, а очите на Акулата - още по-бързо. При Диди за 3 дни минава всякакъв конюнктивит.  Mr. Green Често прихваща от градината и съм спец по слагането на капки.  bowuu

Далче, мерси за поздрава!   bouquet

Хич не щЪ никакво лего  Naughty, аз достигнах своеобразното дъно на онлайн пазаруването като си поръчах алкохол  hahaha (за оправдание ще кажа, че търсех от месеци едно определено вино, пък нямах време да обикалям по енотеки, то само тва оставаше  newsm19 ). Намерих го виното и реших да си напазарувам отрано за празниците, че нали чакаме гости, няма да се излагаме.  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт