Макар и още далече, февруарското човече върви към четвърти рожден ден вече (50)

  • 57 896
  • 738
  •   1
Отговори
# 345
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 417
Книжката е нова, сега излезе - http://motove.com. Wink
Изглежда сладурска. Grinning
Наистина, така изглежда.

Само не знам защо използвате мн.ч., когато става дума за онези от нас, които са се решили на трето baby_neutral.

Аз виждам тука само една Ла Вида, и то нейната голяма щерка е вече, както по-горе рекох, мома за женене. Mr. Green

Останалите, за които се сещам, до една заявяват, че или нямат сили, или нямат желание, или и двете, за трето дете. Laughing Чудя се само кое от трите означава „да се решиш”? Thinking

Щото едно е да искаш, второ - да ти стиска, съвсем трето - да се реализирга, с всичките му усложнения.

Фиууу, свят ми се зави чак Crazy.

# 346
  • Мнения: 210
Ми кво да става, Коте, караме я 5 за 4 Wink
Мойте двамата посещават една градина, малкото тича с кеф, голямото реве ... Сълзи, сополи и т.н.
Аз се мотам като муха без глава и те така ...
Успех на всички имащи нужда, лека бременност на майчетата...
За пералните :
Съпруг се събужда и открива бележка от жена си "Отивам при психолог, закуската е в пералнята"  Crazy

Самостоятелно яйца не давам вече аз, защото във всичко,което хапват под една или друга форма има яйца -залвки, застройки, сосове... Гледам да не изаждат повече от две кокоши яйца седмично  аз не знам защо, док. така беше казал едно време ... А и те хапват много кисело мляко, мЯсо и риба ,няма причина да наблягаме на яйцата Wink

# 347
  • Мнения: 4 187
хИлоу   Laughing !

След страстите у Фейсбукско и преброяване на бременните, да взема и да се разпиша !

Честито и лека бременност на всички отново, да не взема да пропусна някого  Blush !

Ники, честита ти пералня! Коте, честита книжка  Grinning!

На мен ми умряха хладилника и съдомиялната, в разстояние от седмица (мамицата им) ! Хладилника го реанимирахме, но миялната се лигави още... Техника стана като член на семейството, по често него виждам у дома , от колкото съквартиранта  Mr. Green. Не мога да разбера ще я оправи ли в крайна сметка  #Crazy, или ще я караме така до Нова Година.

Стас ходи на градина с нежелание, но без да прави драми. Съкровище е той  Heart Eyes

Хубав Ден от мен

# 348
  • Мнения: 163
Техника стана като член на семейството, по често него виждам у дома , от колкото съквартиранта  Mr. Green.
newsm50 newsm62

# 349
  • София
  • Мнения: 6 011
ДД!  Hug

Честита радост на Радост! Да и е жива и здрава малката!   bouquet




Не я знам новата пералня ква е, предпочитам Сименс за такъв тип уреди, но пък в момента ми е водеща цената, тъй че взехме най-многото, което се предлага за бюджета ни от 650 лв.

Тъй, предложиха ми новата работа.  Crazy Crazy Преглътнали са недостатъците ми явно.  Joy

# 350
  • Мнения: 163
Честито, Никич! Знаех си, че няма да те изпуснат!  bouquet

# 351
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327

Тъй, предложиха ми новата работа.  Crazy Crazy Преглътнали са недостатъците ми явно.  Joy

Леле, супер  Hug Ама то се знаеше, че няма да изпуснат готиния човек  Wink

# 352
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 417
Честито, Никич, и за пиралнътъ, и за ралтата!! Не съм се съмнявала, че теб ще вземат.

Дано да ти хареса там! Grinning

# 353
  • София
  • Мнения: 6 011
Уф, дано-дано се аресаме, да няма мноу простотии и интриги... че тотално се отвратих вече. Бе то основно с мъже ще се работи, та ще е една идея по-леко, си мисля.  Joy


Макси реве: Магдалена ме плаши в градината!
Мъжо: Тя детенце ли е?
Макси: Не е дете, момиче е!

# 354
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
...
Макси: Не е дете, момиче е!

 Joy Joy Joy Уф, убИ мА  hahaha

# 355
  • София
  • Мнения: 110

Макси реве: Магдалена ме плаши в градината!
Мъжо: Тя детенце ли е?
Макси: Не е дете, момиче е!

Ми плашещи са момичетата, рано в схванал Макси.

Ника, честито за ралтата. Никой освен теб не се е съмнявал май.  Crazy


След страстите у Фейсбукско и преброяване на бременните, да взема и да се разпиша !


Аз чета "да се запиша" и направо щях да загубя ума и дума. Не че не ти го пожелавам, Крива. Дано оправите и миялната. Ако не - ще празнувате заедно с техника Коледа.  lalalala

Мяуче, все ми се струва, че ти си почти навита да ставаш многодетна, не се прЪЙ! Може затова да е множественото число. Flutter

Коте, приятна изглежда книжката.  Peace

# 356
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 417
Муахаха, Максо действително е почнал да схваща къде зимуват котараците. Twisted Evil

Юхчева, да, аз съм почти навита. hahaha Ама само аз ли, уе? Други нема ли готови да се фърлат у глибокото?

Хахаха, ще празнувате Коледа с технИка (но без тЕхника), колко романтично! lalalala

P.S. Ох, тази вечер ми се подобри настроението с един тон.

# 357
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327


Юхчева, да, аз съм почти навита. hahaha Ама само аз ли, уе? Други нема ли готови да се фърлат у глибокото?

...

Как ве? Виж к'ъв светъл пример съм  Joy Joy Joy

Малей, много съм дебела, а до февруари има време ...

# 358
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 417


Юхчева, да, аз съм почти навита. hahaha Ама само аз ли, уе? Други нема ли готови да се фърлат у глибокото?

...

Как ве? Виж к'ъв светъл пример съм  Joy Joy Joy

Малей, много съм дебела, а до февруари има време ...
Ще отслабнеш... после. Не се коси, дебелей си офицялно и спокойно пък ти!

По другия въпрос: тука се репликираме, защото попитах, кой друг освен теб се е решил на трето (поради по-горе зададения от отчаяната Мерка въпрос „Как се решавате на трето?” или нещо подобно).

Просто нали съм си заядлива, реших да попитам кои са тия „те”. Аз се сетих само и единствено за теб. Друг не се е решил май-май зася. hahaha

# 359
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Добро утро!
Никич, браво за работата! Няма къде да ходят, бе ще те харесат,  много ясно! Дано се напаснете бързо на новото място с колегите.
Честита и да ти е придобивката, със здраве да си я ползваш!
Как сте се развихрили значи, ей! Grinning Второ, трето, хич да не се чудите и колебайте - ако някой каже с 5-то съм тогава ще се трогна пък! Whistling Всичко си е в реда на нещата.... Hug
Захванах се да правя мляко с ориз - никога не съм правила, защото никак не го обичам...но Бо опитал в баба си и сега ме юрка..

Общи условия

Активация на акаунт