Макар и още далече, февруарското човече върви към четвърти рожден ден вече (50)

  • 57 901
  • 738
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 110
ние сме с по няколко часа и двата дни, все си е почивка
Няколко часа работа или няколко часа почивка? newsm78

Няколко часа почивка.  bowuu Преди обед, понякога и ранния следобед. Мъжът ми предпочита да прекарва част от тях в спане (той бачка и повече през нощта, де), аз и да искам - с Диди не мога.  Mr. Green

# 376
  • София
  • Мнения: 6 011
ДД!  Hug


Девилче, честита бременност, лека и безпроблемна да бъде! Бързо оздравяване на Макси - за съжаления понякога АБ е най-доброто решение, иначе усложненията са гадна работа.  Hug


Благодаря ви за стиснатите палци и подкрепата за новата работа!  Hug В понделник ще преговарям със старите колко бързо могат да ме освободят - дано е бързо.  Mr. Green Twisted Evil

Аз иначе съм си вкъщи в момента, че оня ден ме тръшна гаден вирус, та съм в болничен. Най-сетне къщата ми е /сравнително/ чиста, подредена и мирише на манджа.  Blush Децата са разхвърляни по училища и градини, ся дори мисля да си полегна.  Crazy


Танюшке, да си прекараш добре!  Crazy И на мен ми предстои събиране в друг град скоро, нямам търпение и аз да се повеселя.

Далче, радвам се, че Бо е добре!
Бръм, как сте - как е Митко, каката?

# 377
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
И на мен днес ми е тъпо, новината е тъпа и гадна, бременните може да не четат....  Hug

Скрит текст:
снощи ни се обадиха, че най-добрия приятел на моя мъж загинал в катастрофа. Пътували с баща си и ги удря челно бмв, карано с бясна скорост и с шофьор, закупил контрол над управлението. И той и баща му загиват на място, както и шофьора на бмв-то. А нашия приятел има бебоче на 5 месеца. Кошмар пълен !  Sad Cry
Те са били неразделни от деца с ММ, замисляме се сега за разни дребни неща от живота, за които спорим и се ядосваме.... а какво всъщност е живота - много ценен подарък.
И така, утре заминаваме за погребението.
Сори че ви занимавам, просто ми се искаше с някой да споделя.

Димана е с хрема и кашлица, от 1-ви до 16-ти изкарахме без грам симптом, сега се почна. Естествено най-после ще сменя ЛЛ декември, защото все се каня и все й нямам доверие. Изписа й само инфлуцид, а детето на спря да кашля цяла нощ. Ходихме вчера на частно и сега се лекува.
Иначе е доволна и казва:"аз приключих с градинката".  Mr. Green

Добре разписали се на Бръмби, Девилче, Любезна и Крива и Зла. По-често да пишете!  Heart Eyes

Петък е ! Хубав уикенд !  Hug

# 378
  • Мнения: 163
Адаш, ужасна катастрофа наистина, с катастрофални последствия. Flowers Rose Flowers Rose
За жалост всички сме склонни да издребняваме, губейки представа за цялостната картина. Hug
Да се оправя сладуранка! Heart Eyes

# 379
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 417
Боже, че нелепа смърт толкова близо до вас, Съни!! Моите съболезнования. Очерниха още едно младо семейство. Пфуй! Дано бързо се надигнат от шока и ужаса! Sad

Ти открай време го мъчиш тва с ЛЛ, но искам да те уверя, че свесни няма (поне аз дося не съм попадала), или аЕ, почти няма - повечето гледат да отмятат пациенти и бройки и да са наред с документацията. Crazy

Пък го има и другото, моите критерии за свесен педиатър явно са обратни на твоите, хаха - аз харесвам по-смелите (ако смели могат да се нарекат), тези, които не почват с антибиотика и тежките категории и не трепят мухи с патрони за глиган.

За съжаление нашата е паникьор, колкото пъти съм отишла, толкова пъти е изписала АБ и аз толкова пъти не съм го дала, ъф корц. И после се сърди, като/ако ида другаде (аз и почти не го правя, но пък Калина ми е с астма и си иска и прегледи от спец периодически).

Тя пък ЛЛ може би реагира тъй превантивно-бактерицидно, защото знае, че я търся в краен, краен, краен, краен и.т.н. случай. Може би пък, каквото повикало, такова се обадило. Не знам, не знам. Thinking

# 380
  • Мнения: 0
Момичета, отново ви благодаря за милите пожелания и дори и да прозвучи нескромно ще кажа, че този път наистина имам нужда, то иначе няма да си стоя в къщи де!
Коте, благодаря че си ме добавила, а аз обещавам да споделям повече и да ви държа в течение!
Далче, аз нещо не съм разбрала, че Бо е болен  newsm78 къде съм бляла изобщо не знам! Да се оправяте, ама наистина и никакви последици и повтарянки повече!!!
По тоз въпрос с болестите, както и знаех Макси е мноооого зле и е направо за инжекции и абокат, но ЛЛ ме пита дали ще мога да му ги слагам, защото аз преди и инжекции съм му била и абокат със системи в къщи съм му слагала, само и само да не сме в болница! Е да, обаче сега аз се пазя, немога да го вдигам а той е силен,18 кг.е и няма да мога да му го слагам. Та сега решихме до понеделник да давам през устата и в понеделник отново на преглед и слушалка и като трябва всеки ден там сутрин и вечер, те да ги слагат, но и в болница немога и не искам да влизаме сега  Praynig само последно ще ИЗОФФФКАМ!!!!
Съни скай, моите съболезнования, аз снощи четох новината в интернет точно за тази катастрофа и дори снимки имаше! Ужасно е ! Flowers Rose Flowers Rose
Ника, успех на новата работа, да си я вършиш с кеф и бързо и приятно сплотяване с колектива ти пожелавам!   bouquet
Юхче, ти имаш много работа и малко почивка, а аз обратното и като една работохоличка само ще кажа, че благородно ти завиждам! Peace
За ЛЛ и аз съм сравнително на мнението на Мяу, и специално по този въпрос ще кажа, че проблема е сериозен, оправия няма и както за всичко в БГ, трябва да имаш връзки или еди кой си да те препоръча и т.н., за да стане каквото трябва или искаш! Изобщо напоследък все това ми се набива на очи- нуждата от връзки и препоръки от твои хора към техни такива и..........така до безкрай, но ще приключа до тук, че темата е дълга, а и нещо се улях с писането и да не досаждам повече !!
Лека вечер на всички!

# 381
  • София
  • Мнения: 110


Съни, много съжалявам за това, което се е случило!  Sad

Не можах да спя добре. В 4 сутринта оная ми ти луна огря небосвода и с пустия ми френски прозорец нямаше къде да се скрия.  Crazy

# 382
  • Мнения: 163
Юхич, нещо като пердета, щори, а?  Smile
Аз си свърших работата и цял уикенд е пред мен.  newsm35
До понеделник! fiuuuuuu

# 383
  • София
  • Мнения: 6 011
ДД!  Hug

Юхич, аз съм работила известно време с текстил, и не проумявах що народа си дава парите за т. нар. блекаут плат за завеси. Ми ся на сватбата, като спахме в хубав хотел, го проумях - еййй, тва нещо не пропуща грам никаква светлина, а спахме до обяд и слънцето печеше право срещу нас.  Peace Та препоръчвам ти го един вид, въпрки, че е скъпичко на първо четене, си заслужава абсолютно.  Peace


Съни, много, много съжалявам за нелепо загубения живот на вашите приятели!  Hug


# 384
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Отдавна не съм ви навестявала тук!

Да се запиша!

Добре сме, ходим на градина, растем, палуваме и сме усмихнати! Simple Smile

# 385
  • София
  • Мнения: 110
Отдавна не съм ви навестявала тук!

Да се запиша!

Добре сме, ходим на градина, растем, палуваме и сме усмихнати! Simple Smile

А нещо да почерпиш за РДто?  fiuuuuuu Да си жива и здрава иначе, да нямаш поводи да се оплакваш!

Бе аз имам тук в квартирата едни средноплътни пердета, вършат работа, ама... Тъз луна все едно през прозорци и пердета минава! Аз се събудих преди да ми огрее лицето баш. И то се събудих с едно особено чувство - хем тежест, хем бодрост... Така съм напоследък при пълнолуние.  Misc Ghost

Иначе не обичам да ми е съвсем тъмно. Обичам нощния сумрак. Даже ламБи да светят навън или да е светло, обикновено не ми пречи да спя, щото по едно време доста нощни смени изкарах.  Crazy Ама тая луна...  Crossing Arms

Естествено, Диди стана доста рано.  Rolling Eyes Тъй като не бях в настроение за домашни занимания, само пуснах пералнята и излязохме.

Ся едвам гледам, ама ще си довършвам ралтата, няма как.

# 386
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Добро утро!
Да се съберем да хапнем викам аз!


Успешна, спорна и много приятна седмица на всички! Hug

# 387
  • Мнения: 36
здравейте!

нова седмица, виждам, ви е хванала неподготвени Simple Smile никой не се е добрал до форума все още. да е спорна работата и бързо възстановяване на болните.

ние сме добре, вече. Амели ходи с кеф на градина, дори тази сутрин подари на учителката си 'подарък' - оцветена от нея картинка и получи целувка в замяна. беше се размазала от кеф. радвам се, че с такова желание ходи и харесва учителката и децата, понеже най-вероятно тези и ранни спомени от градината ще я следват до края на живота й и ще са приятни.
ние бяхме малко болни, една ангина, за пръв път ни споходи, аз бях малко хремава, но само Амели пи лекарства. тук времето е променливо и се надявам да застуди трайно, та да знам как да го обличам това дете  Crossing Arms.
аз вече влизам в 7ми месец. коремът ми е сравнително малък, но категорично забележим Simple Smile боря се с високо кръвно /пия лекарства/, при мен е наследствено и просто няма спасение Sad за сега не е обезпокоително. правих си изследвания за гестрационен диабет на 2 пъти  Sick, но по-задълбоченото изследване показа по-добри резултати, та само леко вето е наложено на сладките храни. напоследък забелязвам, че ми се втвърдява корема почти всеки ден, док каза, че е ОК, но аз  малко се тревожа. на някой случвало ли му се е? така, след подробен отчет се отправям в кухнята да правя сладки с кафява захар и овесени ядки Simple Smile здравословното преди всичко Simple Smile
хубав ден!

# 388
  • Мнения: 163
Добро ви утро!
Докато 1dishes и 1ironing, Далчето взе, че ме изпревари, ама аз ще си пусна каквото съм намислила и туйто. ppp

Кафе по избор:

Малко кекс, че ми се е приял:

И щипка мъдрост:


Приятна седмица, лека работа и много усмивки! lovekiss

П.С.: 9876, нормално е да ти се втвърдява коремът – това са подготвителни контракции, знаеш. На мен ми се случваше много често. Hug

# 389
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
... упс ...

Общи условия

Активация на акаунт