Какво значи непланирано?

  • 1 202
  • 20
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Какво значи това бебето ни изненада?!или пък незнам как е станало?! Ние например спряхме да се пазим захвърлихме презервативите,правим го по няколко пъти един след друг без да се мием но тои не свършва в мен.Мога ли иаз да очаквам непланирана изненада или трябва вече да преодолявам страха и да почваме истинското бебеправене?! newsm78

# 1
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Мога ли иаз да очаквам непланирана изненада ...

Така като те чета изненадата си е съвсем планирана.
Искате ли бебе?
Ако да...прекъснатият полов акт е странна идея, ако не...връщайте презервативите по местата.

# 2
  • Мнения: 14 133
Да се получи въпреки, че не искаш.Но за целта не трябва да ползваш никакви предпазни средства.

# 3
  • Мнения: 967
Ами след като го правите няколко пъти под ред без да се миете, то ми се вижда съвсем излишно да не свършва в теб - така де те малките войничета вече са навлезли в териториите на врага и се гответе за "изненада"  Laughing

# 4
  • Мнения: 1 489
Ами след като го правите няколко пъти под ред без да се миете, то ми се вижда съвсем излишно да не свършва в теб - така де те малките войничета вече са навлезли в териториите на врага и се гответе за "изненада"  Laughing
Много точно казано.

# 5
  • Мнения: 3 760
Планирано-искате бебе СЕГА.
Непланирано-всички останали случаи.
/Полупланирано-не сме тръгнали да го правив, но ако стане-здраве да е!/

# 6
  • Мнения: 1 138
_MEGI_ може да очакваш изненада, има вероятност след повтаряне част от "малките войничета - както се е изразила Nellie " да са останали и така при втория акт да попаднат вътре. Не знам дали е точно така, мисля че съм го чула някъде обяснено горе-долу по този начин newsm78

# 7
  • Мнения: 1 555
Мога ли иаз да очаквам непланирана изненада ...

Така като те чета изненадата си е съвсем планирана.
Искате ли бебе?
Ако да...прекъснатият полов акт е странна идея, ако не...връщайте презервативите по местата.

Точно така  Peace

# 8
  • Мнения: 2 784
Ние практикувахме прекъснат секс около година преди да забременея, без проблем.
После решихме да се пробваме за бебе, братовчедка ми разправяшя колко е трудно да се забременее, как лежала с вдигнати крака и т.н, затова си мислех, че бебеправенето е доста по-сложна работа. Embarassed Но при нас стана от първият път. Беше непланирано, в смисъл, че очаквахме, че ще мине поне още година и бяхме малко шашнати отначало, но пък сега си мислим, че това е бил идеалният вариант.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Благодаря ви момичета!! HugТо моита работа маи е Искам ама не ми стиска та ако стане стане GrinningЗатова си се надявам на изненада.Може и глупаво да ви звучи ама мисля е нормално да ме е страх малко.

# 10
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Затова си се надявам на изненада.

Ами..това с прекъсването може да го спрете значи:)
Когато и да стане..все ще е изненада, поне не се лишавайте от удоволствия излишно:))))))))

Иначе...НЕ БОЙ СЕ   bouquet

# 11
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Ами след като го правите няколко пъти под ред без да се миете, то ми се вижда съвсем излишно да не свършва в теб - така де те малките войничета вече са навлезли в териториите на врага и се гответе за "изненада"  Laughing
Така си е Laughing...

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
При нас беше непланирано,макар че захвърлихме презервативите.Ами ако планираш всичко и не става и не става,какво да се поболеем ли?А в интерес на истината,преди да забременея все казвах че има още време/на 34г съм/ т. е. аз никога нямаше да бъда готова и да кажа хайде.

# 13
  • Мнения: 35 951
да правиш секс, да се пазиш и да не очакваш бременност

# 14
  • Мнения: 2 327
Е толкова странна идея не бях чувала да си призная.
Но дето вика Реза, не си разваляйте удоволствието Simple Smile Пък то може и да не стане от първия път Simple Smile Но при това дето го правите има вероятност да се случи.

Общи условия

Активация на акаунт