За ТСМ покупките- отзиви

  • 18 555
  • 213
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 478
Имаме лятна количка, детски дънков гащеризон, комплект ножове, електронен кантар и дамска чанта.
Доволна съм от качеството  Peace

# 16
  • Мнения: 418
Роси , ако не намериш влез в линка .Удобството е , че ако не разполагаш с време за обиколки директно виждаш какво има .За стоките е отбелязано кое е в наличност и кое е свършило.Доставката е 5 лв. Wink

# 17
  • Мнения: 4 371
Мерси за сайта, не го знаех Wink
Имам доста неща от ТСМ, само от една резачка за лук не съм доволна.
Свекървата пък скоро си е купила някакви кърпи, много ми харесаха.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 623
...........
Харесала съм си един дървен кош, но още го няма тук в любимия ми магазин.
........
Къде се намира твоя любим магазин?

Само ако пуснеш търсачка ще ти излезнат поне 20 теми Simple Smile, но днес съм в настроение и ще ти напиша и в тази Simple Smile
бул. Цар Борис III посока Красно село, спирката преди Красно село е Петър Берон. От дясната страна има пряка. На ъгъла е кафе Галерия, до него е ТСМ
Възможно е да има легла и в Младост - последната спирка на автобус 305 май беше Simple Smile
Леглата в този магазин са с леки дефекти и са 48.00 лв , а без или минимални 58.00. Аз си взех от вторите Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 587
Aз също съм много доволна и имаме доста неща на TCM вкъщи.Имам и ръчен часовник от същата марка и не мога да не го похваля - вече трета година е безотказен,дори и батерия не съм му сменяла. Wink

# 20
  • sofia
  • Мнения: 127
Цитат
... Възможно е да има легла и в Младост - последната спирка на автобус 305 май беше Simple Smile
Леглата в този магазин са с леки дефекти и са 48.00 лв , а без или минимални 58.00. Аз си взех от вторите Simple Smile

В Младост е на последната спирка на 306  Simple Smile.

# 21
  • Мнения: 463
Доколкото знам, нямат следгаранционен сервиз, т.е. ако ти се счупи някоя част, а не повреди, няма как да го смениш. На мен ми се пукна каната на един блендер и се наложи да го изхвърля, а ми беше доста удобен, но пък цените им са такива, че си струва да рискуваш.
Скоро купихме за подарък машина за сладолед са много доволни хората.

# 22
  • around the world
  • Мнения: 651
v nashta kushta pochti vsichko e TCM Simple Smile, napravo me e sram da si go priznaja.

# 23
  • around the world
  • Мнения: 651
Незнам позната ли ви е фирмата , но аз останах много доволна от нещата , които съм си купувала.Последното много добро попадение е преносимото детско креватче . Тъй като се наложи временно да сменим жилището. А е удобно като се тръгне някъде на почивка събира се и става като чанта .Можете да го видите тук www.atrkcion.com
Искам да те попитам лгълцето само на едно ниво ли е?
TCM e i nasheto leglo, obache te sa samo na edno nivo. Kupihme si go i nie za 79 lv. ot magazina na Angel Kunchev.
Uspeh Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 2 623
v nashta kushta pochti vsichko e TCM Simple Smile, napravo me e sram da si go priznaja.
Мисля, че няма нищо срамно - марка като марка, а да не говорим, че качеството е в пъти по-високо от китайските стоки с които ни заливат. Вече и мартениците ни са китайски  Shocked

# 25
  • around the world
  • Мнения: 651
v nashta kushta pochti vsichko e TCM Simple Smile, napravo me e sram da si go priznaja.
Мисля, че няма нищо срамно - марка като марка, а да не говорим, че качеството е в пъти по-високо от китайските стоки с които ни заливат. Вече и мартениците ни са китайски  Shocked
Ne moga da vi opisha kakuv TCM maniak sum Simple Smile Simple Smile
kanapetata, masata v hola, dori i matracite ni sa TCM, no moga da kaja, che se brojat na prusti neshtata na TCM ot koito ne sum dovolna i ne izpolzvam. Tova za koeto se seshtam v momenta e edna parna jutia, no ne beshe nikak skupa tuiche ja prejalih.

# 26
  • around the world
  • Мнения: 651
i v tazi vruzka....v momenta imalo razprodajba v TCM magazina na posednata spirka na 305 ili na poslednata spirka na 306, v edin ot dvata imalo totalna razprodajba,no az dvata magazina malko gi burkam i mai shte triabva da gi proveria i dvata newsm78.

# 27
  • Мнения: 143
Аз си търся ти си ем-ска лятна количка ,но ми казаха че били много некачествени,особено тези от 19 лв,които ги продавали на последната спирка на 306-някой има ли такава и какви са му впечатленията   

# 28
  • Мнения: 3 777
Аз имам, скъсах я от ползване и разнасяне из цяла БГ, страшно ми е удобна.
Смених 3 колички, тази ми е 4та и няма да я сменям.

# 29
  • Мнения: 7 640
стоките им са атрактивни, но вече цените не са толкова, както преди години. Качеството- също.
Произведено в Германия- друг път- made in China, отвсякъде. За същите пари има къде къде по-свестни неща вече.

Общи условия

Активация на акаунт