Ясновидци/врачки - тема 19

  • 161 549
  • 722
  •   1
Отговори
# 30
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 752
milionka, почваш след 9 сутринта упорито.. докато успееш  Simple Smile

# 31
  • Мнения: 6
A някой знае ли по кое време е удобно да се звъни на леля Искра?

Аз успях да се свържа с нея  тази седмица. Но ми вдигна след 18 ч. Опитай по това време и бъди настоятелна. Успех!

# 32
  • плевен
  • Мнения: 644
Приятели, бихте ли споделили мнение за MR MORRISON от Шумен...

Здравей.Лично аз,от позиция на времето мога да кажа че при мен беше точен,едното нещо се случи,а другото като гледам е на път да се случи  и то,натам отиват събитията Peace

# 33
  • Мнения: 5
TopsiG,защо аз трябва да казвам за нещо,което те е озадачило в нета?аз каквото имах да казвам го казах както на лични,така и тук.всичко  конкретно въз основа на личния ми опит с Васко.не вярвам в извънземни и различни по цвят човечета и не чета такива материали,не съм попадала на  инфо нито за книга,нито за черепи ,нито пък мога да знам коя е бабата на снимката,а и не виждам с какво е полезна.и Васко не ти е бил,но те предупредих на лични,че съм доволна на 20 %,ако имаш 3 лева да изгубиш вместо да пиеш кафе и сок да му звъннеш,нали така? от теб научавам за черепи в родопи и дори не знам за какво иде реч,така че не ме карай аз да давам отговори на нещо,което ми е неизвестно.

# 34
  • Мнения: 2
Приятели, бихте ли споделили мнение за MR MORRISON от Шумен...
С две ръце препоръчвам  този господин.Няколко пъти съм ползвала неговите умения и от позиция на времето мога да кажа че е доста добър.Не приемам упреци, като на някой питал го па той не му познал е, на мен ми е познал както и малцина други за който съм писала тук.Може би зависи и от проблема който има човек.Аз  доста  обиколих  врачките и ходжите  в България.Проблема ми беше да разваля магия над дъщеря ми.

# 35
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 752
сибирка , шотнах профила  и качих снимката  ти да кажеш кой/коя е.. като срещала се лично с човека.  не ми се заяжда, уморена съм. 

# 36
  • Мнения: 38
сибирка , шотнах профила  и качих снимката  ти да кажеш кой/коя е.. като срещала се лично с човека.  не ми се заяжда, уморена съм.  
Не мога да разбера за какво спорите. Топси ти не беше ли доволна от Сирма?

# 37
  • Мнения: 501
привет на всички! отдавна не съм следяла форума , но искам да се запиша да следя тази тема  bouquet
виждам , че сте обсъждали Искра и Морисън.отзивите ми и за двамата са положителни.и двамата са ми казвали неща , които са се сбъдвали.
иначе бих искала да попитам някой свързвал ли се е скоро с Емилия ? изпратих запитване в сайта й преди няколко дни , но все още нямам отговор. Sad

# 38
  • Мнения: 0
дали имате чуено за Сребра -блгарка която е мажена за македонец и живее в Македония ?
За тази жена имам слушнато многу пофални зборове и хората са задоволни .Жената гледа на икони и на многу помогнала ,ама имало посебни дни- ако ходите за деца било  среда, за някакви болест дрги ден и  само от 9-17 часот примала хора
 Но, наимного помагал Перо - тои не работел во недела, за верски празници, и много хора оделе уште пред да зазори да фанат ред - Требало и слика да се  носи , многу знаел човекот , многу погодувал .И не трсел пари - колкото искаш да оставиш толко. дребно ,  дори отпосле задоволните хора му носеле подароци да се заблагодарат- е еее те това признавам , а не тарфа от 100,500..... Rolling Eyes
Исках и я едно време да отидам, ама никак да наидам погодно време   Thinking
Мислам че тези хора които трсат пари- се лажливци - които искат на чужда мъка да се богатат #Cussing out

Последна редакция: нд, 11 авг 2013, 13:24 от buntarka

# 39
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 752
archduke, някъде да си видял да напиша ,че не съм доволна от Сирма? За разлика от много други като теб,които на лични се опитват да ме убедят колко са разочаровани.. Всеки знае него си!
Не мога ли да търся и опитвам и други гадатели за решение  на  проблемите ми? Или трябва да се огранича само със Сирма? После  вероятно ще прочета как, като намериш някой, от който си доволен, спираш да търсиш друг.. Но ,както  написах, всеки знае него си..

# 40
  • Мнения: 19
http://www.osvedomen.com/2013/08/blog-post_1702.html

Попаднах на тази статия, бихте ли споделили мнения и отзиви за Светлана Христакиева?

# 41
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 752
bgorsdk, казвали са ми,че е  добра за разваляне. хвалиха ми я доста, но мацката така и не ми прати номера й , пък гледам,че не е влизала скоро..
ако намериш  номер, прати ми го, моля.

# 42
  • Мнения: 19
Бихте ли добавили Светлана Христакиева в анкетата, няма отзиви за нея, дано гласуването да е показателно.

# 43
  • София
  • Мнения: 940
Бихте ли добавили Светлана Христакиева в анкетата, няма отзиви за нея, дано гласуването да е показателно.

Добавих я. Моля, ако някой има нейни координати да ги предостави за да ги добавя в анкетата.

# 44
  • Мнения: 5
Светлана Христакиева е спомената в 6 тема от Riri,може да я помолите на лични,ако ли не-има профил във фейсбук,дано ви помогне ! някой по-горе бе писал,че спорим с топси-не,не спорим ,още по-малко пък за врачки,тук всеки изказва мнение въз основа на личен опит,останалите да преценяват кому да дарят парите,времето,енергията и надеждите си ! просто и двете казваме това,което мислим,нали така ще постигнем разбиране? поне аз така мисля,а лоши чувства не тая към никой по простата  причина,че не познавам когото и да било ! тук трудно се доляват емоции и по-добре Grinning. успех  в намирането на истински ясновидци. странното в статията ми беше,че пише,че прабаба и била циганка newsm78.. а самата Светлана каква е?

Общи условия

Активация на акаунт