Za mamite kito obichat TCM razprodajbite..:)

  • 8 622
  • 39
  •   1
Отговори
za tezi ot vas koito vse oshte ne sa razbrali niakoi ot TCM magazinete sa napravili dosta dobri razprodajbi. Big Shop imat 40% razprodajba na vsichki stoki, a toku shto razbrah,che i v TCM sklada v Mladost sushto imalo totalna razprodajba, tuikato premestvali sklada. no tam vse oshte ne sme hodili ytre, bilo otvoreno ot 10-14 chasa i togava shte kaja kak e. Simple Smile

# 1
  • Мнения: 3 153
Знам, че сега ще ме оплюете, че не ползвам търсачката, за да намеря адреса на склада в Младост, ама ..............виноват!
Ще ми каже ли някой как се стига с кола до там? Мерси мнооогоо!

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Ако е склада в Младост 3,не работи в събота.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 181
Младост 2
последна спирка на 306
м/у бл.235 и 236
тел.9740446
понеделник-неделя 9-19ч

Това съм си записала аз

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Младост 2
последна спирка на 306
м/у бл.235 и 236
тел.9740446
понеделник-неделя 9-19ч

Това съм си записала аз
Това е другия склад.Мисля,че разпродажбата е в този между Младост и Горубляне

# 5
  • Мнения: 3 153
ееййй, този гост няма ли да влезе пак и да внесе уточнение в нещата!!!

# 6
  • София
  • Мнения: 293
Вчера бях в склада в Младост 2. Беше направо празен. От детските неща имаше само комбинирани колички.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Е,че какво друго да има.Миналата седмица пак само колички имаше newsm78

# 8
  • София
  • Мнения: 293
Е,че какво друго да има.Миналата седмица пак само колички имаше newsm78
Аз за първи път го посетих и казано честно очаквах да има повече неща. Нали все пак е склад.
А то рафтовете бяха празни.  Rolling Eyes

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Там се зарежда всеки ден и доста бързо се изкупуват нещата.Но определено не е претъпкано като склада в Хаджи Димитър

# 10
  • София
  • Мнения: 2 623
А струва ли си да се отиде до склада, който е между Горубляне и Младост или е същия като в Хаджи Димитър ?

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Знам, че сега ще ме оплюете, че не ползвам търсачката, за да намеря адреса на склада в Младост, ама ..............виноват!
Ще ми каже ли някой как се стига с кола до там? Мерси мнооогоо!

Последна спирка на авт. 305 в Младост3. Малко след офиса на Софийска вода.
В КК"Пейфил" е склада. НЕ знам обаче какво имат в момента. Не съм ходила от есента там  Confused

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Склада е по скоро на Биг Шоп и цените са доста по-високи от тези на другите складове

# 13
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
понеже много ми бе прехвален този склад от теми във форума на последната спирка на 306 в Младост 2 и реших от любопитство да го посетя.
Е по-голяма цигания не бях виждала честно.
Поне се надявах , че ще е като магазините Биг Шоп - а то от мизерия нагоре - студено, мръсно, цимент, стоките - отврат.....всичките с дефекти....
Биг Шоп-овете са нещо съвсем различно.
Нищо общо просто.

# 14
  • София
  • Мнения: 11 658
Хайде и аз да споделя!Пак по препоръка на мами от форума посетих склада в Хаджи Димитър още като бременна!Е наистина голяма цигания беше.Като видях как са нахвърляни стоките и ги опаковат...Дори можеш и да се пазариш за цената или по-точно някакъв човек арабин или турчин те преценява и казва цената.Според мен Биг Шоп и ТСМ се зареждат от различни места,но може и да греша.

Общи условия

Активация на акаунт