От кога вода?

  • 1 210
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 103
От кога почва да се дава вода или чайове за колики на бебето?

# 1
  • София
  • Мнения: 6 743
Аз започнах от самото начало, но е редно да се консултираш с педито си ако кърмиш  newsm78

# 2
  • Мнения: 2 672
вода откакто се е родил пие , а чай за колики един път - ама като разбрах че не помагали повече не съм давала

# 3
  • Мнения: 5 299
Чай п/в колики давах на Хип, но на кутията пише след 1-вата седмица. Вода все още не пием Crazy

# 4
  • Мнения: 1 259
От както се е родил давам вода и чай.Храня го само с АМ.

# 5
  • Мнения: 46 437
Не е пила вода и чай, не е имала колики.

# 6
  • Мнения: 5 241
Започнах да му давам вода от както се е родил.  Peace
Друг е въпроса той колко пиеше.  Wink

# 7
  • Мнения: 666
 От както се е родил , не съм му давала чай за колики

# 8
  • Мнения: 734
Вода дадох след като навърши 7 м. Дотогава само на кърма. Пие по 20 грама на 2 или 3 дни обикновено след по-тежки пюрета.

# 9
  • Мнения: 959
Вода давам откакто се е родила, а чай за колики започнах от втората седмица защото от тогава й започнаха коликите. Аз давах чая (на Хип) през ноща, а през деня вода.

# 10
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
От както се е родил давам вода и чай.Храня го само с АМ.



И аз Peace

 детето само си търсеше течностите, насила нищо не съм давала  Naughty

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
На кутията на чая който си купих-Блевит пише след 2 седмична възраст.Вода давам откакто се е родила,но не я ще-изпиваме 5-10 грама.По изключения ако я дам преди млякото естествено стигаме до 50-60.

# 12
  • Мнения: 2 494
Чай против колики давах от 10-я ден, тогава и почнаха коликите. До 3 месец давах само това. След това водичка, пие много. С вода заспива, с вода се събужда-много обича.
Ние сме на смесено хранене от началото-кърма+АМ.

# 13
  • Мнения: 1 031
Вода пие откакто се е родил, а чай за колики не съм давала въобще. Давах капки Саб Симплекс от 10-тия ден.

# 14
  • Мнения: 1 645
Вода изобщо не искаше да пие(про пи я на 1 годинка)
За коликите давах от чайчето но Хип(започнаха когато Дани стана на 2 седмици),но той и него не пиеше

Общи условия

Активация на акаунт