Бемки при дечицата?

  • 432
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 959
Имат ли вашите дечица бемчици, защото досега Дана имаше само две на лявото краче, но от вчера гледам че й са се появили други две на др. краче. Дали това е недостиг на нещо?

# 1
  • на село
  • Мнения: 3 893
Незнам дали е недостиг, но моята голямата си се роди с една отпред на гърдичките, точно където е деколтето, беше съвсем мъничка, но с растежа и тя стана по видима и после и се появиха  други. Аз също имам доста бемки, по врата, над горната устна... и си мисля, че по това прилича на мен. А малката ми дъщеря няма нито една засега.

# 2
  • Мнения: 462
И двамата ми сина си имат бемки. Като на баткото се появиха по-късно, а малкия си се роди с бемчица на едното пръсче на крачето Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 370
Не ми се вярва, да е недостиг на нещо. Моят син, се роди без нито 1 бемка и когато беше на 6 месеца, му се появи една на лявата ръчичка

# 4
  • София
  • Мнения: 39 741
Дияна също се роди с една малка бемчица на врата. Към 3-4м се появи една на ръчичката, та свеки се радваше, че и тя имала същата. Ние с мъж ми имаме ужсано много бемки.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 70
На беба й сев появи една бемка по средата на гърба преди около месец. Нямам идея на какво се дължи. Май не е лошо да се консултирам с педито.

# 6
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Мариела засега няма бемки,а аз си имам,даже една голяма на корема,с нея съм си се родила.

# 7
  • Мнения: 863
наскоро си мислех да се поразтършувам по темата,защото и аз забелязах,че на Ивко му се е появила една на крачето и си помислих,че му е малко раничко,но сега като чета си мисля,че може би всъщност е напълно нормално newsm78

Общи условия

Активация на акаунт