Болка в дясната страна на корема

  • 2 464
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте,мами! Бременна съм в 38 гс.,имам от време на време подготвителни контракции,но днес се появи нова за мен болка.Представлява остра болка и опъване на стомаха в дясната му част,точно както ако сте бягали дълго, в определени пози ме боли повече,в други не усещам болката.Интересува ме понеже ми е първа бременност,дали е възможно бебчо да ме притиска (въпреки,че до сега не ме е боляло така), или е възможно да са предродилни контракции! Моля ако имате информация ... споделете Simple Smile

# 1
  • Мнения: 931
Мисля, че е от разтягането на матката, получават се такива болки. При мен поне контракциите се появяваха като болка в кръста, дори и да има стягане и усещане в корема, то е равномерно и от двете страни. По-скоро бебето е натежало, но все пак е хубаво да се консултираш с АГ-то си.

# 2
  • Шоколандия
  • Мнения: 123
И аз подкрепям горното мнение. Според мен е от малкото пространство на бебето, и така както го описваш не ми прилича на контракции.

# 3
  • Някъде там край морето
  • Мнения: 512
Аз имах съвсем същите болки в края на 6-ти месец. Изкарахме си акъла, но така и не разбрах от какво бяха. Всичко за щастие беше наред с бебо.

# 4
  • Мнения: 24
Аз също имах такива болки и се шашках всеки път и ходех в спешното и всеки път се оказваше опъване на връзки на матката, колкото до контракциите ги усещах първо в кръста

Общи условия

Активация на акаунт