''ВИП Брадър 2013'' - в очакване.......

  • 112 145
  • 2 707
  •   1
Отговори
# 1 650
  • София
  • Мнения: 5 499
А мога ли да те попитам тогава кое за теб е престижна дисциплина?

Атлетика, плуване, професионален бокс, колективни спортове - футбол, баскетбол и т.н. Не и борбата - за малко да я изхвърлят от олимпийските игри въобще, или пък олимпийският бокс, с шапките на главите....

# 1 651
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Добре де, вие сте дами, познавачки на женственото начало, аз съм мъж, явно не съвсем наясно с това понятие, така че обяснете ми какво женствено има в това една българка да облизва обрязан турски член?
Скрит текст:
Скрит текст:
Не само турците са обрязани. Познавам българи, брат ми например, направил го доброволно в клиника от хигиенична гледна точка. Снаха ми няма против, щом го тъпи 20 години.
Да не споменавам и евреите.
Ох тази Станка, много я харесвам. Heart Eyes

# 1 652
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Добре де, вие сте дами, познавачки на женственото начало, аз съм мъж, явно не съвсем наясно с това понятие, така че обяснете ми какво женствено има в това една българка да облизва обрязан турски член?
Пак ти казвам, че си зле.
А ти мислиш ли, че българският член е нещо уникално?

# 1 653
  • Мнения: 11 607
Някой ще ми обясни ли защо все още не съм се вписала в темата?  Crossing Arms

Хелоу евврибади!  Mr. Green Връщам се да попрочета по диагонал последните 50тина страници! Не напредвайте много! Полека го давайте, трябва да ви настигна!

 Hug Неизвиненото ти е написано, мисли каква бележка ще представиш....Добре, че не съм спряла анкетата, гласува ли?


Номинации на живо smile3508 - това го обичам!

# 1 654
  • Мнения: 243
Извинявайте,че се намесвам така но според мен точно за такъв тип разговори продуцентите се вкарали толкова различни хора, различни като възпитание,държание та дори и с техните политетически убеждения ги поставиха в конфликт.Ще видим кога ще почнат една по една да избухват мините които са им заложили!

# 1 655
  • UK
  • Мнения: 1 334
Ники Кънчев защо така грубо си прекъсва гостите  Rolling Eyes

# 1 656
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
 Joy JoyЕ, не! Напиках се просто с тоя Мишо. Малко шамари яде навремето във Възраждане..или много, като гледам как са му се отразили.

# 1 657
  • София
  • Мнения: 5 499
Аз ако съм на мястото на Борисов, ще му заведа на "Шамара" едно дело за обида.

# 1 658
  • Мнения: X
Запис и от мен. Гласувах, че ще бъде изгонен Мишо Шамара, адски противен, нагъл и дразнещ селянин. Много малоумен начин на изразяване, има ли изобщо завършено средно образование се чудя.  Sick

# 1 659
  • Мнения: 3 942
Запис и от мен. Гласувах, че ще бъде изгонен Мишо Шамара, адски противен, нагъл и дразнещ селянин. Много малоумен начин на изразяване, има ли изобщо завършено средно образование се чудя.  Sick
Мишо Шамара
Възраст: 40
Роден град: Варна
Зодия: Козирог

Семейно положение: Женен
Професия: Безработен
Образование: Средно

Вредни навици: Пия

Хобита и интереси:
Спорт, политика, музика

Явно има. Но може да е като на "принца" Кеймбридж Grinning

# 1 660
  • Мнения: 0
Пак ти казвам, че си зле.
Това можеше да ми го напише и на ЛС, не вярвам някой тук се интересува от мнението ти за мен.Освен това аз не съм участник във ВБ, така че няма смисъл да ме коментираш.

# 1 661
  • Варна
  • Мнения: 17 952
Шамара със сигурност е номиниран, въпросът е кой ще му бъде съперник..

# 1 662
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Запис и от мен. Гласувах, че ще бъде изгонен Мишо Шамара, адски противен, нагъл и дразнещ селянин. Много малоумен начин на изразяване, има ли изобщо завършено средно образование се чудя.  Sick
Peace
А майка му е свястна, мила, много тиха и възпитана жена. Не е до възпитание, явно. Не искам да съм на нейно място.

# 1 663
  • Мнения: 0
Тези представяния предварително (?) издават какво предстои да стане: Мишо губи играта и така е авто-номиниран, заедно с Мира и Ангел, посочени от съквартирантите.

Понеже споменах, че Мишо изглежда иска да си тръгне рано, сега се замислям дали той не си избра лош отбор като капитан, нарочно, за да паднат.

# 1 664
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Оф какво е това бе, аман от коментари, коментатори и коментаторки и най вече аман от Н. Кънчев. Много прекаляват. Някакви хора да ми обясняват някакви неща, дето изобщо не ме интересуват. Гледам ББ защото ми е интересно аз самата да наблюдавам характери, отношения между хората, а не някакви набедени, и аз не знам за какво, да ми пелтечат по телевизията......Мега досада.  Tired  Tired

Общи условия

Активация на акаунт