Къде в Русе- тема 3

  • 74 963
  • 766
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 76
Обедно меню има и в механа Русе

Коколино има и в Билла

# 31
  • Русе
  • Мнения: 7 057
В Кауфланд е най-на сметка Коколиното./става въпрос за двулитровата бутилка/ Peace

# 32
# 33
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 37
здравейте и от мен много полезна тема Simple Smile
някой знае ли къде мога да си щамповам хавлия ?

# 34
  • Русе
  • Мнения: 178
Мерси на всички, инфото беше много полезно !  bouquet

# 35
  • Мнения: 76
здравейте и от мен много полезна тема Simple Smile
някой знае ли къде мога да си щамповам хавлия ?

Попитай в бебешкия магазин Штъркел .

# 36
  • русе
  • Мнения: 643
Аз да питам в района на Ялта има ли друг фитнес освен този в самия спортен център "Ялта"

# 37
  • Мнения: 4 864
Прди имаше до Пантеона

# 38
  • Русе
  • Мнения: 7 057
здравейте и от мен много полезна тема Simple Smile
някой знае ли къде мога да си щамповам хавлия ?
Оня ден минах покрай едно магазинче, което си мисля, че преди беше до кабинета на д-р Константинова. Сега се намира в една уличка, някъде зад операта - от Цар Освободител, след блок Проектант/високия блок, където е Стемо/, завиваш надясно и тръгваш към Муткурова. Първо има фризьорски салон, някакво хранително магазичне, магазин мисля за крепежни елементи, а на другия ъгъл са лагерите на SKF. Ама как го обясних  Laughing

# 39
  • Мнения: 4 864
здравейте и от мен много полезна тема Simple Smile
някой знае ли къде мога да си щамповам хавлия ?
Оня ден минах покрай едно магазинче, което си мисля, че преди беше до кабинета на д-р Константинова. Сега се намира в една уличка, някъде зад операта - от Цар Освободител, след блок Проектант/високия блок, където е Стемо/, завиваш надясно и тръгваш към Муткурова. Първо има фризьорски салон, някакво хранително магазичне, магазин мисля за крепежни елементи, а на другия ъгъл са лагерите на SKF. Ама как го обясних  Laughing

Улица "Генерал Паренсов"2

# 40
  • Русе
  • Мнения: 763
Момичета, къде в Русе трябва да отида за да извадя здравна карта /за пътуване в чужбина/  ?

# 41
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Момичета, къде в Русе трябва да отида за да извадя здравна карта /за пътуване в чужбина/  ?
ул. Николаевска № 66; тел: 0885 918 821

работно време: 08:00 - 16:30; обедна почивка: 12:30 - 13:00


Това казва търсачката за Русе.

# 42
  • Мнения: 0
А знаете ли откъде в Русе мога да си купя зелена сладкарска боя?

# 43
  • Русе
  • Мнения: 7 057
От тази година Здравна карта се вади в клоновете на банка ДСК. Сестра ми си вадиха преди 20 дена.

Боя за сладкиши съм си купила от Кауфланд - Долче прима, прахообразна, в една малка капсулка. Струваше около 50-60 ст. ако не се лъжа. Намира се при кокосови стърготини, шок. пръчици, сода бикарбонат и т.н.

# 44
  • Мнения: 0
Благодаря много за отговора.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт