до мамите на момиченца

  • 1 028
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 114
Вчера като я събличах да я къпя и се изплаших много -имаше оцапано нещо като розовеещо течение .Днес я заведох на лекар и ми каза че е нормално вагинално течение #Crazy.Въпросът ми е не е ли малка -2.6 за такова течение  Thinkingи дали е нормално newsm78?Случвало ли ви се е?

# 1
  • Мнения: 1 731
Хм,моята дъщеря е нямало такова течение newsm78.Той обясни ли ти подробно точно какво е? ThinkingСпоред мен да се консултираш и с друг специалист.Не те шашкам,ама за по-сигурно.Продължава ли да го има още?

# 2
  • Мнения: 114
отговорът беше нормално вагинално течение .И при нас е за първи път днес като погледнах пак има нещо но е жълто .

# 3
  • Мнения: 326
Той не е имал предвид мензис, така че възрастта и няма значение. Това показва, че тя има проблем, но алопатията е безсилна да го реши. Съветвам те да се обърнеш към класически хомеопат.

# 4
  • Мнения: 1 809
Здравей  Simple Smile
Съветът ми е да я заведеш на детски гинеколог .

Дано не е нещо сериозно   Confused

# 5
  • Мнения: 1 942
Нормално е. Появява се при хормонални промени в организма. Погледни и гърдичките как са да не се получат топченца. Всичко е наред има бебенца, които имат тъмнокафяво течение.

# 6
  • Мнения: 114
Нормално е. Появява се при хормонални промени в организма. Погледни и гърдичките как са да не се получат топченца. Всичко е наред има бебенца, които имат тъмнокафяво течение.
Да но тя не е бебе .

# 7
  • Мнения: 574
Обезателно отивайте на лекар. Виж я дали не е наранена отдолу. Може да е паднала и да се е разкъсала или ако е имала запек да е от дупето. Дано да е това. Ако е раскъсване то може и да е старо и отвреме навреме пак да се разранява.
Ходи на лекар докато получиш адекватен отговор, а не само от стастистиката да си вадят изводи и да не поглеждат детето.

# 8
  • Мнения: 1 942
Нормално е. Появява се при хормонални промени в организма. Погледни и гърдичките как са да не се получат топченца. Всичко е наред има бебенца, които имат тъмнокафяво течение.
Да но тя не е бебе .

Да, видях че е на 2 годинки. Пак има хормонални промени. Това, което си чувала за бебетата като ръждиво течение при някой продължава доста дълго. Според мен няма детски генеколог /водихме едни дечица на генеколог от дома за сираци и вече съм се излагала питайки за такъв/ може в нашия град да няма /говоря за Русе/ но така или иначе ми се струва, че няма специализация "Детска генекология"  newsm78
Знаеш ли когато никой неможе да ми даде от лекарите свестен отговор или съвет винаги ми е помагала една педиатърка тук при нас. Работи в дома за деца и според мен /и не само мен съдейки по богатата и практика/ е много кадърна и компетентна. Ако искаш пиши на лични и ще ти дам телефон да и се обадиш и да поговорите, струва ми се че и по телефона ще може да те насочи поне какъв лекар да търсиш и дали това е нормално.

# 9
  • Мнения: 1 942
Забравих да ти напиша, че на племеницата ми като беше на 2 годинки и се образува бучица на гърдичката. Обясниха ни, че се дължи на хормонални промени и с времето ще изчезне.

# 10
  • Мнения: 17 407
Има специалисти по детско- юношеска гинекология!

# 11
  • Мнения: 1 809
Според мен няма детски генеколог /водихме едни дечица на генеколог от дома за сираци и вече съм се излагала питайки за такъв/ може в нашия град да няма /говоря за Русе/ но така или иначе ми се струва, че няма специализация "Детска генекология"  newsm78


Разбира се ,че има детски гинеколог  Wink
Виж тази тема

Общи условия

Активация на акаунт